:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sahura kalkmayan kocaya kaynar su !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Edinilen bilgiye g?re, gece sahur yeme?i haz?rlamak i?in yata??ndan kalkan Suzan K, yeme?i haz?rlad?ktan sonra e?i Yusuf K’yi uyand?rarak, yan odadaki sofraya oturdu.

Bir s?re bekledikten sonra e?inin halen gelmemesine sinirlenen Suzan K, mutfaktan bir s?rahi i?inde getirdi?i kaynar suyu e?inin ?zerine d?kt?.

V?cudunun ?e?itli yerlerinde yan?klar olu?an Yusuf K, ambulansla Aksaray Devlet Hastanesine kald?r?ld?.

Jandarma taraf?ndan g?zalt?na al?nan Suzan K, ifadesinin al?nmas?n?n ard?ndan serbest b?rak?ld?.

Olayla ilgili soru?turman?n s?rd?r?ld??? bildirildi.
allam ya. sevap için kalkıorsun günaha giriorsun adamı incitiorsun. sana ne kalkar kalkmaz günahı sevabı ona kalmış. sen onu kaldırmaya çalışarak zaten sevaba girdin. yakarak nie günaha giriosun bu mübarek ramazanda ?

Paylaşım için teşekkürler...
ee arizali cok ne yapcan Smile
Oda G?zel ?nsanlar ??ld?rd? Art?k
bu kadın tam bi akıl hastasıymış ya.iyleşincede kocası sahur yemeği hazırlarsa kötü,herhalde o da kadının üstüne kızgın yağ döker Big Grin
:yikildim: :yikildim: :yikildim: kad?n u?mu? ya Confusedmiley18: Confusedmiley18: Confusedmiley18: Confusedmiley36:
bencede uçmuş.bu arada yargıç senin gözün niye mor yoksa sendemi sahura kalkamadınBig Grin
aman???nnnn booo.......Confusedmiley32:nediyek suyun kald?rma kuvveti yan?nda kaynam?? suyun inletme ?zelli?inide ??renmi? oldukConfusedmiley20:
angels38zf5.gif
insanlar sasırmış abı valahi ya töveb yarabbım