:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce Ne Yapmalıyım?
*buqet*
benim 3 SEne önce bir birliktelim vardı yaşımız gereği küçüktük belki ozmnlar bişeyn farkında deildik... herneyse bu çocuk askere gitti haziranda geri döndü ama ben son 9 ay asker yolunu gözledim askere gitmeden önce ayrılmıştk başkasını sevdiğini söledi bir nevi aldatılmıştım.. 2.bir şans verdim şuan iyi gidiyor ama bi sorunumuz var ... kötü anımda annesiyle tanıştım...annesi beeğenmemiş beni... evlenmek için çok erken olsada annesi ilerde beni istemezse ayrılır mı die korkuyorum ...

Sizce bu saaten sonra napmaylım..Sad:
Ara
Aşksı@z
*buqet* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
benim 3 SEne önce bir birliktelim vardı yaşımız gereği küçüktük belki ozmnlar bişeyn farkında deildik... herneyse bu çocuk askere gitti haziranda geri döndü ama ben son 9 ay asker yolunu gözledim askere gitmeden önce ayrılmıştk başkasını sevdiğini söledi bir nevi aldatılmıştım.. 2.bir şans verdim şuan iyi gidiyor ama bi sorunumuz var ... kötü anımda annesiyle tanıştım...annesi beeğenmemiş beni... evlenmek için çok erken olsada annesi ilerde beni istemezse ayrılır mı die korkuyorum ...

Sevgili buket yaşın kaç bilmiyorum ama askere gitmeden öncede ayrılmıştık diyorsun. birde 9 ay asker yolu gözledim diyorsun burda bir çelişki var. bu bir.
İkincisi Çocuk sana birde başkasını sevdiğini söylüyor sen evlenmekten bahsediyorsun. bu iki.
Birde Annesi seni beğenmemiş kendin söylüyorsun çocuk ana kuzusu ise elbette ayrılmana sebep. buda üç
Herşeyden önce çocuk seni sevmiyor neden peşinden koşuyorsunki acı çekmek içinmi.
Bence vazgeç sen bu sevdadan hemde acilen.
Ara
*buqet*
askerden önce başkasını sevdiğini sölemişti oda mecburiymiş (uzun hikaye o ) askerdeyken 9 ay kala başladım barıştık ... ana kuzusu olup olmadımı bilmiyorm peşinden koştuğumda yok annemle bir daha karşılaştırmk istiyorm seni senden ayrılmam dio
Ara
ѕqρα кJмя
annesinin kafasına sık Big Grin
Ara
..AntipatiK..
Yolver Gitsin..
Ara
sehle
seni tekrar anesiyle biraraya getirmek istiyosa bence bu fırsatı çok ii degerlendir yanyana gelncede aman fazla konuşma pot kırablrsin ama hep güler yüzlü ve sıcak davran yani yüzün hep tebessümlü olsun bide annesinin yanında yeni nesil laflar kullanma annler evlilik deyince ciddiyet ararlar çünkü.... iki tane abimi evlendirdik ordan biliyorum üçüncüsünede kız arıyoruz Confusedirit: neyse cnm yha işte bence sevmese annemle yeniden bi araya getiricm demez hem bak benim bi arkadaşım vardı kaynanası kızı hiç istemedi kız çok gözyaşı döktü çok.. çocukta ondan vazgeçmedi ama şimdi iyiler mutlu bi evlilikleri var yeterki kendini dogru tanıt tamammı güzelimSmile
Ara
*buqet*
tşkr ederim hepnize arkadaşlar.. şuan bi sorunumz gözükmüyoo
Ara
Firari Fırtına
*buqet* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Canımsın ,

Sevdiğin kişi , anneye bağlı bir ana kuzusu ise , bu iş burda biter . Ama değil ise , delikanlı gibi ben bu kızı seviyorum alacam diyosa sorun yok demekdir , mutluluklar dilerim . Seçim senin ?

Sevg ...
Ara
cehennem22
allah mesut etsin olcak bu iş
Ara
rock_prensesi
korkmana gerek yok eğer seni gerçekten seviyorsa sevgilin annesinin sözünü dinlemez ve senden ayrılmaz
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce ben ne yapmaliyim? bad girl 14 1,376 04-09-2022, Saat: 06:17 PM
Son Yorum: wildfang
  sizce durum nedir?:) hayal_gercek 18 2,479 11-10-2010, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: baglamaci
  ...((((sizce)))...! yayaya 15 1,652 07-05-2009, Saat: 11:36 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  ne yapmalıyım :( *_qalbsis_Melenq_* 4 808 06-29-2009, Saat: 08:04 PM
Son Yorum: p£Lin
  ne yapmalıyım sizce.... GeCeı@Şžı@Äžı@ 39 2,346 06-03-2008, Saat: 03:33 PM