:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ne yapmalıyım sizce....
GeCeı@Şžı@Äžı@
bi çocuk var msn de tanıştım orduda öğretmen tanıştık şu an arkadaşız ama sadece arkadaş ve benim ona karşı hıslerim var onunda var ama daha erken diyo ne yapıyım yardım edin bana ......Sad Sad(((((:--/Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:
Ara
HIÇKIRIK
ne yapıcan onu msnden silcen konuşmıyacksın
ha annem duyarsa ne olacağını sen daha iyi biliyosun benden ya çocuk senden 7 yaş büyük ya sen fazgeç bu sevdadan derimBig Grin
Ara
The jøkéЯ™
MSn a$kLarı qeneLde Yalan oLuyor Big Grin
O yüzden salla Bencede Big Grin
Ya$ Farkı ÖnmLi deiLde 7 ya$ BiraZ ÖnmLi qibi Big GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
bede diyorum ama dinleyen yok kiBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AsLı
hem 7 ys büyük hem baska ilde hemde ögretmen .. ve sen 15 yasındsın.. walla ne diyim bu durumu karsındaki istese bile senin kesinlikle reddetmen lazım..kendin için,annenin tepkisi için degL.. bence aynen sil ve devam yoluna güzelm.. kolay atlatırsın emin ol Smile
Ara
Resimler&Hayaller
FIRTINA KIZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
bi çocuk var msn de tanıştım orduda öğretmen tanıştık şu an arkadaşız ama sadece arkadaş ve benim ona karşı hıslerim var onunda var ama daha erken diyo ne yapıyım yardım edin bana ......Sad Sad(((((:--/Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:

Yaş 15
Daha çok yolun var güzel kardesım...
Ara
Afrodisiac
Sanal A$$k yalan olur Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
GeCeı@Şžı@Äžı@
oooooooooooffffffffffff ya ben 6.5 yaşındayım ama yalan değil nese sağ olun yinedeSmile)))))9
Ara
GeCeı@Şžı@Äžı@
oooooooooooffffffffffff ya ben 16.5 yaşındayım ama yalan değil nese sağ olun yinedeSmile)))))9
Ara
uslanmaz_genc
bencede sen vazgec bu sevdadan, kırılma ama, dusundugume ve bildiklerime göre, sen ona sevgi askıyla bakarken, o sana ögrenci sevgisiyle bakıyordur! ve sen kendinde baska duygular hissettigin için, ister istemez kendini kandırma cabasındasın! teselli etme yani! sakın dediklerime kırılma ama bi söz vardır! gercekler acıdır. bu bir gercek ve senin için acı bir durum! bez bebegi izlermisin bilmiyorum ama orada kücük bi kız var ve piizacıya asık Big Grin senin kide o hesap! Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce ben ne yapmaliyim? bad girl 14 1,376 04-09-2022, Saat: 06:17 PM
Son Yorum: wildfang
  sizce durum nedir?:) hayal_gercek 18 2,479 11-10-2010, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: baglamaci
  ...((((sizce)))...! yayaya 15 1,652 07-05-2009, Saat: 11:36 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  ne yapmalıyım :( *_qalbsis_Melenq_* 4 808 06-29-2009, Saat: 08:04 PM
Son Yorum: p£Lin
  Sizce Ne Yapmalıyım? *buqet* 11 1,207 09-03-2008, Saat: 06:39 PM
Son Yorum: flame