:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
üzgünümm
Firari Fırtına
Hata kul'a mahsusdur .

Lakin , kul da biraz beyin olmalı , o beyni kullanacak akıl olmalı , aklı ile mantığı bulmalı , mantığı ilede sevgiyi yaşamalı . Aldatmak ise , kul olanda yazılmamışdır kitaba . Sevmiyorsan bırakacaksın , bir başkasına bakacaksın . Hem sev hem aldat hoş değil .

Türk Kültür ve Seviye Durumumuzu göz önüne aldığımızda ayıplar çıkacakdır karşımıza . Yani Hatadır ama , bari son olsun diyorum ben ....

Sevg ...
Ara
riukeen
Bir daha olmasın örneğin xD
Ara
AfrâsyâB
Burada erkeklere atıp tutan bayan arkadaşlar bu arkadaşımızada atıp tutun
Ara
meervee
saten ilk ollrak yaptığım bi hataydı bir insan aynı hatayı ikinci kes yapmas yapmıcamdaa
Ara
ZeNabiN
chuLsuzz péri! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende aLdattım bence 0 ka üzücü bişey deiL başLarda ç0k üzüLüy0sun ama qeçi0 aLdattıysan haketmistir Big Grin

aldatmayı meşru hale getirmeyin aldtılmayı o haketti diyelim ..

ama sen ihanet gibi çirkin bi eylemi kendine yakıştırabiliyor musun ???
Ara
Firari Fırtına
meervee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saten ilk ollrak yaptığım bi hataydı bir insan aynı hatayı ikinci kes yapmas yapmıcamdaa

Bu güzel ... Aferin .....

Sevg ...
Ara
_BarBie_
Erkeklere yada bayanlara diye bir ayrım olmamalı ihanet ihanettir . Cinsiyet olmaz hemcins olmaz ... Seviyorsan gerçekten yürekten taa en derinden gözün görmez bir başkasını ... Eğer görüyorsa o sevda ' Naylon sevda' olur . Dileğim kimsenin kimseyi aldatmaması . . . SmileSmile
Ara
AfrâsyâB
Senin ki ''Çin malı sevda'' Big Grin
çocuğu rahat bırak
Ara
chuLsuzz péri!
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aldatmayı meşru hale getirmeyin aldtılmayı o haketti diyelim ..

ama sen ihanet gibi çirkin bi eylemi kendine yakıştırabiliyor musun ???

yakıştırı0rum demedim üzücü bişey ama s0nra qeçi0 napaLım yas mı tutaLım yapmıs kıs bi cahiLLik artık suçlayıp üstüne qitmenin alemi y0k bence
Ara
_BarBie_
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Senin ki ''Çin malı sevda'' Big Grin
çocuğu rahat bırak

Kardeşiiiiiimmmmm.... SmileSmileSmile Cool Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 02:55 AM