:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
üzgünümm
meervee
itiraf ediyorum sewdiğim çocuğu aldattım onada yalan söledimm ama o genede anladı beni bıraktı ne kadar salağımm ben yaaa offf
Ara
riukeen
Bir daha olmasın.
Ara
MorciveT
Kendinize küfür etmeyin sizi banlarım üyey hakaretten Smile Big Grin
Ara
meervee
özür dilerim kendim sana hakaret ettim pardonn Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Nasıl ihanet edebilior insan sevdiğine anlayamıyorum gerçekten ... Kusura bakma ama seviyorsan neden aldatıyorsun ki onun günahına neden giriyorsun ? Hem sevdiğin çocuğun hemde öbür çocuğun günahına girdin . Amacım seni daha kötü düşünmeye yöneltmek değil sakın yanlış anlama ama ders çıkar bundan SmileSmile Aldatılan bir erkek olduğu için gururu daha baskın kalıcaktır ve dönmicektir sana ... SmileSmile Belki pişmansın belki değilsin akıl vermekte işim değil ama yavaş yavaş unutmaya çalış bence ve aynı hataya tekrar tekrar düşme . . . SmileSmile Wink
Ara
meervee
ya ben onu sefdimden emin bile değildim hoşlanma vardı sadece ayrılacaktım ama nsıl yapacağımı bilemedim sonra öğrndi ayrıldık meğerse ben sewiomuşummSadSadSad
Ara
riukeen
barbi dediğim gibi bir daha olmasın la bu iş halolur xD
Ara
_BarBie_
Bence sevmiyorsun Güzelim ,, sadece bunları öğrenip seni terkettiğği için garip bir his var içinde kaybettiğin için üzgünsün zamanla geçiceğinden eminim izi bile kalmicak belkide ... SmileSmile Wink Ama dediğim gibi bi daha düşme aynı hataya . . .
Ara
_BarBie_
Musti gözüne görünmicektim senin Tongue Big Grin tüüh Big Grin
Ara
riukeen
orda rahat olabilin ama bulustuğumuz gün görürsün xD onu kastedmiştim Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 02:56 PM