:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mertçe Yüzüme Değlde Arkamdan Konuşanlara Uyuz Oluyorum:
*Asİ-yÜrEk*
Evet arkadaşlar sizlere daha önce pazarda kılık kıyafet sattığımı söylemiştim bugün pazar vardı yine sabah çıktım tam benim tezgahın karşısında oyuncak satan bir adam var birgün anneme Hüseyin benim oğlum olsa ağzını burnunu kırarım demiş sebebide bir ara sinirlenip anneme kızmamdı bugün bakkala bazlama almaya gidiyordum bana Hüseyincim banda alırmısın dedi. Bende ona sinirim olduğu için duymamış gibi yaptım yüzüne bile bakmadım annem neden öyle yaptın dedi adamın yanında dedimki yüzüne karşı arkamdan konuşan adamın gözümde hiç bir değeri yoktur dedim birşey diyemedi ve bana küsmüş çokta tınn küseceğine arkamdan konuşmasaydı şimdi burada benmi haksızım yoksa omu soruyorum sizlere. Uyuz oldum arkamdan konuşmak sıkıyorsa mertçe yüzüme söylesin ağzımı burnumu kırarmış kolaydı o kadar.
Ara
~uqqaLa~
Sen haklısın...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen haklısın...

Teşekkürler arkadaşım...
Ara
MaNeSiA
tınnnnnnnnnnnnnnSmile

en doğrusu bu
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Teşekkürler ASYA.
Ara
siyah_vbulletin3_import11125
Mertlik kalmamış artık insanlarda sonuna kadar haklısın..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim arkamdan konuşuyor yüzüme söyleseydi.
Ara
nazarboncuqu
bence sen haklsın hüseyinn abiii... en doğrusunuu yapmışsınn...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Teşekkürler canım.
Ara
ѕqρα кJмя
cidden kırarmıymış ya Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 852 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 565 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 739 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 878 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 644 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:45 PM