:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...gelme nolur gelme....
beautiful_matrax
...gelme nolur gelme....

yeniden darmadağın etme beni yıkıntılarımı toplamışken sana dair cümleler kurmazken artık dönme bana...

ben seni gerilerde bıraktım senli günlerimi sayfalar arasına koydum ve kapandı birer birer sayfalarım,noktalar yerini buldu sana ait ve son soru işaretinide kaldırdım yeniden gelme...

içimi kaplamıştı bir hüzün iki satırdı belkide senden beklediğim iki cümleydi bana tebessüm ettirecek şey ama sen çok gördün,kızmıyorum artık haklıydın sevdam çok büyüktü,o kadar büyüktü ki bizi birbirimize uzak etmeye yetecek kadar...

şimdi aylar sonra sana yazıyorsam tüm cesaretmi toplayıp yeniden sana dair cümleler kurabiliyorsam yüreğim bana karşı çıkmıyorsa büyümüştür küçük kız çocuğu ve içinde şuracıkta sol yanında canını acıtan cümlelerini yazması lazımdı....

senli sevinçler yaşayamadım mesela hep ayrılıkları gördü yüreğim ondan sitemkar oluşum,içime akan gözyaşlarım var ve sen bunları göremeden çektin gittin...

şimdi aylar sonra ben ayrılığın acısını damarlarımda ki son kan damlasına kadar yaşayıp içime sindirmişken sakın gelme

alıntı
rüzgargülü
TeşekkürLer..
Ara
cehennem22
tşkrlerrrrrrr
Ara
beautiful_matrax
sağolun arkadaslar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SUS nolur!!!! ROSE 12 541 04-05-2022, Saat: 09:08 PM
Son Yorum: wildfang
  Gelme !! YasSmin 0 454 06-22-2011, Saat: 05:12 PM
Son Yorum: YasSmin
  Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... acemhe 0 367 09-01-2010, Saat: 10:36 PM
Son Yorum: acemhe
  RüyaLarıma GeLme..! acemhe 0 424 05-31-2010, Saat: 12:04 AM
Son Yorum: acemhe
  "git" demiyorum sadece "gelme"... acemhe 4 691 02-11-2010, Saat: 02:39 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:13 AM