:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede...
acemhe
Bir hazan mevsiminde çıktığında karşımavirgs.gif bilir miydim bu kadar yaralayacağını yüreğimi?
Ah sevgili... Bilir miydim defalarca gidip gri geleceğini ve her gidişinde bir parça daha üreceğini yüreğimden? Bilir miydim her gidişinde daha büyük olacağını o parçanın söyle?

Halbuki sen değil miydin tüm yaşadıklarımı bilen ve sen değil miydin bana zarar gelmesini istemeyen?
İstemezken hiçbir acıyı çekmesini yüreğimin neden yaktın sevgilivirgs.gif neden kışa döndürdün bendeki sevgini?

Çok mu şey istemiştim senden? Neden bu kadar ağır gelmişti herşey ikimize?
Yapmamız gereken tek şey sevmekken birbirimizivirgs.gif bizvirgs.gif neden sevgi dışında herşeyi dolu dolu yaşadıkta hep erteledik söylenmesi gerekenleri ve neden sakladık sevgimizi?
Bir senin yanında yaşarken saflığıvirgs.gif bir senin yanında güçsüzken ve ilk senin yanında ağlamışken savunmasız; neden hep kelime artlarına sakladık yüreğimizi?

Çok mu şey istemiştim gerçekten hayattan?
Koluna girip yürürken yoldavirgs.gif yüzüme yansıyan tebessüm müydü fazla kaçan mutluluk?
Yoksa uzaktayken virgs.gif bir çağrının gelmesiyle sana ait olanvirgs.gif; yüreğime düşen heyecan parçası mı ağır gelmişti devirgs.gif bu hale düşmüştü sevdamız?
Hayat ne istedi bizdenvirgs.gif yoksa biz mi hayatı yok ettik erkenden?

Neden birden değişti her şey? Bahar neden kışa dönüştü aniden?
Halbuki sen bilirdin virgs.gif kıştan ne çok korktuğumu sevgili..Halbuki en çok sen bilirdinvirgs.gif kışları üşüyen ellerimin yüreğimi de vurduğunu ve o yüreğin sadece senin gözlerinde huzur bulduğunu...

Biliyorsun değil mi?
Bunu benden de iyi biliyorsun sevgili...
Bildiğin halde yapıyorsunvirgs.gif inat uğruna yaşatıyorsun tüm acıları bana.. Acı çekmem için gelip gelip gidiyorsun yüreğime... Her gelişinde bir parça mutluluk çalıyorsun ağzıma ve her gidişinde yüreğimden bir parça daha ürüyorsun yanında...
Neden sevgili? Neden yapıyorsun? Nedir istediğin ve benim bir türlü bilemediğim?

Hani bir çocuk vardı yüreğimde; senin gelişinle canlanan ve her gidişinde gözyaşları sel olan yoluna.. O çocuk bile büyüdü bilir misin sevgili..

Büyüdü o çocuk..Büyüdüvirgs.gif çok sevdivirgs.gif ayrı düştüvirgs.gif mutsuzlaştı... Gitgide yaşlandı...

Halbuki hep çocuk kalması gerekiyordu onunvirgs.gif halbuki savaşabilmesi için hep gülmesi...

O ise hep ağladı sen giderken sevgilivirgs.gif sonunda gücü bittivirgs.gif tövbe etti..Vazgeçti çocuk olmaktan..büyüdü.. Saçları aklaştıvirgs.gif yüreği katılaştı...

Ne güzeldi sana dair olan hayallerimvirgs.gif ne büyüktü o hayallerin verdiği mutluluk yüreğime...

Halbuki seninle şiir gibi bir hayat yaşayacaktım sevgili.. Sen 29 harftin dilimdevirgs.gif bir anlam katabilmek adına hayatın içine...
Ve sen her gittiğinde bir harf intihar etti kendi zehiriyle...

Neden yar? Ah yar neden? Neden gelip gelip gidersin hala yüreğimden? Neden azad etmezsin ellerindeki yüreğimi yada neden öldürmezsin acımadan insafsızca?

Git sevgilivirgs.gif git... Git artık... Hiç düşünmedenvirgs.gif tüm "sen"i sırtla bendeki ve bakmadan ardına git... Yüreğini yüreğimden al ve git...

Yada gel be sevgili.. Sebep aramadanvirgs.gif sual sormadan gel... Sadece sevmek adına gel..Sadece benim olmakvirgs.gif sadece senin olmak adına gel... Biz olmak adına gel...

Gelebilir misin?
Hayır...
Gelebilir miyim?
Hayır...

Gelme artık yalvarırım yar... Gelme ama gitme de... Dokunma içimdeki "sen"e.. Ben mutluyum böyle.. Bırak içimdeki "sen" kalsın bana sen gitsen de yüreğimdenvirgs.gif ben üşüsem de peşinden...
Yada hiçbiri işte....
..............

Tıkanıyor sonu sen olunca kelimeler..Ardından intihar eden harfler tükeniyorvirgs.gif kağıda değer değmez yok oluyor..
Artık anlatamıyorum hiçbir şeyi eskisi kadar güzel..Artık yüreğim dökülmüyor sayfalara...

Ah yar...

Alışmışken senin kalbimdeki sessiz usul halinevirgs.gif gelip gelip daha ileriye itiyorsun ya hançerini kalbimevirgs.gif sözlerinle bitiriyorsun ya beni.. Diyecek söz bulamıyorum yüreğine..

Susuyorum artık..Susturuluyorum belki de...

Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede...
Yada boş vervirgs.gifdüşünme..Ve al her şeyi git bırakıp beni...Çık hayatımdan..
[SIZE=5]GİT...[/SIZE]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sessiz çiğliklarim....sesinizi Duyurun Artik CeYDa HaNDe KeSiM 4 389 04-14-2022, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Artik aldanmak istemiyorum... CeYceYY 3 524 04-14-2022, Saat: 12:28 PM
  Elveda Artık Bende Yokum [!] DarkLady 5 589 04-14-2022, Saat: 03:02 AM
  O Küçük Kız Çocugu Değilsin Artık ...! ROSE 15 774 04-13-2022, Saat: 07:13 PM
  Susuyorum Artık.. €BeRimSin 4 406 04-13-2022, Saat: 03:19 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 01:12 PM