:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilitli Bir İgne Yüregimde
ÇiLeK

outoflove1sn.jpg

KİLİTLİ BİR İGNE YÜREGİMDE....
Kilitli bir igne var yüregimde batıyor her batışında yeni bir yara oluşturuyo yüregimde öbek öbek yaralar oluşuyo sevgilim yüregimde....
Bi igne var yüregimde yüregime saplanan kilitlenmiş bir igne içimden atamıyorum korkuyorum sevgilim korkuyorum senin beni bırakıp gitmenden beni sensiz bırakmandan işte bu yüzden korkularımı yüregime kilitli bir igney'le kilitledim batıyor kanatıyor yüregimi ve her batışında yüregimde bir sızı oluşuyo o sızı oluştukça sana dahada yaklaşmak istiyorum bir an olsun senden ayrılamamak istiyorum korkuyorum sevgilim sensizlikten..

threewordsga9.jpg
Teslim oldum sana çektigin sevda silahına teslim oldum sevgili keşke bana gerçek silah çekseydinde vursaydın beni sevda silahını çekmeseydin hergün dahada ölmeseydim sensizlikten ve kilitli igneyi yüregime takmak zorunda kalmasaydım sevgili vursaydında beni batmasaydı igne yüregime...

Seni seviyorum demekten bile korkar oldum artık batar oldu her sevda sözcügünde ve sevda silahın yüregime dayandı o anlarda sustum dilim damagm kurudu ahh sevgili ahh sevda silahın öyle güçlü ki senden vazgeçemiyorum kilitli ignede olsa yüregimde kanatsada ben sana tutsak bir güvercinim sevdigim sana aşkına sevdana yüregine tutsagım ....

ÇiLeK HiLaL
Ara
asi_ve_mai
ne iğneler batar yüreğine....
seviyorum demenin verdiği acıyı her an hissedersin...
çünkü sevdiğini söylemenin o acıya bedel olduğunu bilirsin...
yüreğine sağlık hilal....
tüm hayallerin gerçek olsun...
Ara
ÇiLeK
Sagol ....okuyan gözlerin dert görmesin
Maviliklerin,mavi umutların hiç tükenmesin...mutluluklar seninle olsun her daim..

Sevgilerimle...Smile
Ara
TutkuM
sevdana yüregine tutsagım ....
Sağol canım ...Smile
Ara
ÇiLeK
image004.gif

Sen sagol asıl sibel'im...
Herşeyin yüregince olması dileklerimle ablam..Smile

Sevgiyle kal her daim..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yüreğimde y'as var İstanbul acemhe 25 1,572 02-06-2011, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: acemhe
  Adını bir avuç umut koydum yüreğimde нüzüηçiçÑ”ği 20 1,773 10-22-2008, Saat: 12:34 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  Gökyüzünde yıldız ve ay yüregimde Sen... ÇiLeK 1 578 07-17-2008, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Sen hep benim yüreğimde... exxe 7 571 08-27-2007, Saat: 04:25 PM
Son Yorum: exxe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:26 PM