:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adını bir avuç umut koydum yüreğimde
нüzüηçiçÑ”ği
Düşüyorum gecenin ayazında karanlıklardan, vurgun yemiş hayallerimin esiri olmuşum.Bende hal kalmadı sevgili bu aşkı anlatmaya.Artık yazmıyorum sana. Bundan sonra beni anladığın kadarsın benim için.Ben her gece böyle ölüyorum işte.Ya gel benimle öl yada gel artık yanıma sana hasret bırakma uzaklarda.

Ben senin sevginden vazgeçmedim geçmem de bunu unutma geeeeellllll…. Ben ve hayallerimiz seni bekliyoruz.Beni bıraktığın aynı yerde..Bir elimde sana ait kalbim diğerinde umutlarım var ve biliyormusun hala kaybetmediğim….

Adını bir avuç umut koydum yüreğimde..Geleceksin diye hep sakladım..Uzat ellerini sana ne kadar yakın olduğumu göreceksin.Bak gece gökyüzüne pencerenden sana parlayan yıldız benim adım sen hep bende öyle yaşıyorsun..
Beni benden alıp gidene sana sadece sana bu yazım.
Bir avuç umudum yaşamaya sebebimsin (:

Hüzünçiçeği

Ara
fındık-s
hüzünçiçeği yüreğine sağlık canım harika olmuş
yaşama sebebine de teşekkürler böyle güzelliklerin ortaya çıkmasına sebep olduğu ve senin bizimle paylaşmanı sağladığı için Smile
asi_ve_mai
umut her zaman vardır..
umutsuzluk bile belkide umut olabiliyor...
umudunu kaybetmek herşeyini yitirmek...

umutların solmasın...
mutlulukların yakandan ayrılmasın hüzünçiçeği...
yüreğine sağlık çok güzeldi..
Ara
€BeRimSin
[videox]http://img112.imageshack.us/img112/2979/yarinimsinkj8.swf[/videox]

Sevgi, güven, ümit, iyimserlik, merhamet, şefkat dolu Duygularının Dilini çok güzel dile getirmişsin .. Bu şarkıda tam yazıya göre Smile Bende eklemek istedim ...

İnanarak çabalayan o güzel yüreğine bakarak Rabbimin de senin layık olduğun en güzel sonuçları vereceğine inanıyorum ben .. Smile

Güzel yüreğine sağlık ...
ÇiLeK
Canıma can katan sevdigim..

Gecenin bu saatinde yine sen düşüyorsun satırlarımdan senden başkası zaten nasıl düşebilir ki yüregim senle doluyken söyle sevdigim nasıl senden başkası dökülsün..İçime işlemişsin senden vazgeçmek canımdan vazgeçmektir söyle sevdigim insan canından kolay kolay vazgeçebilir mi? Bugün yoksun yanımda ama biliyorum ki geleceksin çünkü sen demiştin bana ömür boyunca sende olucagım diye o dagları o yolları tüketip gelecegim demiştin geleceksin bilirim ellerim senin nefesinde son bulacagım canıma can katansın sevdigim birgün kavuşacagız yüreklerimiz birbirindeyken nasıl ayrı kalabiliriz ki..!!
Umutlarımı yüregime ekledim seni bekliyorum..
Gelecegin kavuşacagımız o günü

Herşeyim..

Satırlar öyle içten dökülmüş ki tıpkı yüregin gibi bu satırlarda benden döküldü..sen umutlarından vazgeçmezsin hele ki sevdiginden asla vazgeçmezsin biliyorum ki mutlulukların en güzeli seninle olacak melegim..rabbimden dilegimde budur mutluluklar daima senin ve yüreginle olsun ve ben o mutlu oldugun günde yanında olayım dilegim budur...seni çok seviyorum...şu hayatta ki en anlamlı şey sensin...

Sonsuz sevgilerimle...(birgün geleceksin,birgün gelecegim) Birgün Gelecektir..

(:
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hüzünçiçeği yüreğine sağlık canım harika olmuş
yaşama sebebine de teşekkürler böyle güzelliklerin ortaya çıkmasına sebep olduğu ve senin bizimle paylaşmanı sağladığı için Smile
teşekkür ederim canım Smile
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:umut her zaman vardır..
umutsuzluk bile belkide umut olabiliyor...
umudunu kaybetmek herşeyini yitirmek...

umutların solmasın...
mutlulukların yakandan ayrılmasın hüzünçiçeği...
yüreğine sağlık çok güzeldi..
umutsuz insan nasıl yaşar bi avuç umutla yüreğimizi ferah tutuyoruz işte. Smile

teşekkür ederim beğendiğine sevindim.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Sevgi, güven, ümit, iyimserlik, merhamet, şefkat dolu Duygularının Dilini çok güzel dile getirmişsin .. Bu şarkıda tam yazıya göre Smile Bende eklemek istedim ...

İnanarak çabalayan o güzel yüreğine bakarak Rabbimin de senin layık olduğun en güzel sonuçları vereceğine inanıyorum ben .. Smile

Güzel yüreğine sağlık ...
SEN harikasın..
Bu şarkının sözleri çok güzeldir benimde çok sevdiğim bi şarkıdır.
'' Ben sende tattım aşkı sevdayı senden anladım bir tek kalmayı birini sevip onun olmayı '' sensizlik dünde kaldı bugünüm yarınımsın ahh ahh (:

çoooook teşekkür ediyorum sana beni mutlu ettin.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Canıma can katan sevdigim..

Gecenin bu saatinde yine sen düşüyorsun satırlarımdan senden başkası zaten nasıl düşebilir ki yüregim senle doluyken söyle sevdigim nasıl senden başkası dökülsün..İçime işlemişsin senden vazgeçmek canımdan vazgeçmektir söyle sevdigim insan canından kolay kolay vazgeçebilir mi? Bugün yoksun yanımda ama biliyorum ki geleceksin çünkü sen demiştin bana ömür boyunca sende olucagım diye o dagları o yolları tüketip gelecegim demiştin geleceksin bilirim ellerim senin nefesinde son bulacagım canıma can katansın sevdigim birgün kavuşacagız yüreklerimiz birbirindeyken nasıl ayrı kalabiliriz ki..!!
Umutlarımı yüregime ekledim seni bekliyorum..
Gelecegin kavuşacagımız o günü

Herşeyim..

Satırlar öyle içten dökülmüş ki tıpkı yüregin gibi bu satırlarda benden döküldü..sen umutlarından vazgeçmezsin hele ki sevdiginden asla vazgeçmezsin biliyorum ki mutlulukların en güzeli seninle olacak melegim..rabbimden dilegimde budur mutluluklar daima senin ve yüreginle olsun ve ben o mutlu oldugun günde yanında olayım dilegim budur...seni çok seviyorum...şu hayatta ki en anlamlı şey sensin...

Sonsuz sevgilerimle...(birgün geleceksin,birgün gelecegim) Birgün Gelecektir..

(:
Herşeyin sana ölür , kurban olur. Seni herşeyden öyle çok seviyorumki bu sevgiyi anca ben anlatabilirim sana . O bi gün gelicek ben inanıyorum zaten seninde inandığını biliyorum umutlar asla boşa çıkmaz biliyorum inanıyorum bütün kalbimle (:

seni çok seviyorum herşey sensin..En büyük mutlulukları sen hak ediyorsun ve hak ettiğinide bulacaksın.Senin kalbin güzel daha ne olsun..

Bu bendeki sende hep yaşayacak unutma sakın.
Ara
Resimler&Hayaller
ben geldim Smile yine şiirlerin harika hüzünçiçeği sevgiler Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yüreğimde y'as var İstanbul acemhe 25 1,576 02-06-2011, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: acemhe
  “Adını Unuttuğum…” acemhe 2 534 12-25-2009, Saat: 08:48 PM
Son Yorum: acemhe
  Adını Sen Koy Bu Sevginin Sevgili acemhe 1 510 12-21-2009, Saat: 08:55 PM
Son Yorum: gülay