:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanadır Yar Sanadır ...
Firari Fırtına
23880150.jpg

Sanadır Yar .............

Susun artık , yazmayın Allah aşkına , yazmayın aşk'ı , yazmayın sevgiyi . Birikdi birikdi birikdi yeter artık ......................

Yıllardır yaşanan , yaşanılması şart olan bir yürekde bir sevgi var kardeşim . Cenab-ı Hak bunu yüreğimize öyle bir işlemişki elden bişey gelmez . Her gönüle bir gönül yar eylemiş . Her yüreğe de bir yürek bağlamış'ki sorma gitsin . Düzeni misali bu böyle ve böyle olmasıda lazım . Oldu'da zaten .

Bu seslenişim , bu haykırışım , bu yalnızlığım ve bu çaresizliğim sanadır yar . Sen öyle bir sensinki , bunu sadece bir tek kişiye sorsunlar . Yani bana , yani senin bende yaşayan diğer yanına , canıma , canımın ta içine sorsunlar . Sen bensin yavv ......

Geceleri uyuyamıyorum artık , seni düşünmekden kendimi alamıyorum . İşime gücüme bakamıyorum . Aklımda sen , fikrimde sen , herşeyimde sen . Eeee Sanadır Yar sanadır . Herşeyim sanadır . Figanım , Feryadım , ahım ve cemalim sanadır .

Ama yoksun ... !!!

Söylesene ben ne yapabilirim , bir yol , bir yön göster bana . Ben ne yapabilirim . Yoksun , yoksun , yoksun , yoksun , yoksun ...............

Allah'dan tek bir isteğim var , Şu canımı alda kurtulayım , ben bu halimle yaşamak istemiyorum , zaten yaşayamıyorum . Ne olur Allhım al beni , alda kurtar beni . Ben onsuz , ben onun sevgisi olmadan yaşayamam . Bir başkasımı ? Asla ............

Bir sırrım vardı kendime
Bir feryadım , bir ahım
Sendin desem güzelim
Sendin içimdeki figanım

Sana alışmışdım , sana uymuşdum , seni sevmişdim hemde Allahına kadar . Yok olmanın , bu dünyadan göç etmenin zamanımıydı . Neden gittin ki ? Bari gidecekdin neden benle değilde tek başına gittin . Ahhh ahhh be güzelim , ahhh be ömrüm beni mahvettin . Evet sorma bana ağlıyorum şuan , hemde çoçuklar gibi ağlıyorum . Hakkımdır ağlarım , ağlayacağımda . Sensiz nefes alamıyorum , sensiz evimize gidemiyorum . Allah aşkına kafayı yemek üzereyim ses ver bana , ses ver ... Bir defa duysam o sesini , bir defa sana dokunabilsem ...................... Kendimi parçaladım neler vermezdimki bir defa yüzünü görmeye . O son görüşümü hatırlıyorum hep , Allahım bu ne böyle yaa , benimi buldu bu ... Kefenler içinde güzel yüzüne öldüm , bakamadım bakdım içim eridi , ben eridim . Ne oluyor yavv bu nasıl yaşamak ..... Ne yaptımda bunu hak ettim ...... Allahım al canımı , al canımı , al canımı .........

Neyleyim sensiz bu canı .......... Neyleyim ....................

Sevg ...

[ses]http://net3307.googlepages.com/MuratBaaran-SanadrYar.mp3[/ses]

Yazan : Firari Fırtına
21.07.2008
20:28
Ara
ÇiLeK
:'(:'(:'(
:??..............................................
...................
....
Ara
batu_efe
Bir sırrım vardı kendime
Bir feryadım , bir ahım

Sendin desem güzelim
Sendin içimdeki figanım

Neyleyim sensiz bu canı .......... Neyleyim ....................

kanka süper yaa eline koluna yüreğine sağlık
Ara
Yorgun Yürek
Susun artık , yazmayın Allah aşkına , yazmayın aşk'ı , yazmayın sevgiyi . Birikdi birikdi birikdi yeter artık ......................

Allah'dan tek bir isteğim var , Şu canımı alda kurtulayım , ben bu halimle yaşamak istemiyorum , zaten yaşayamıyorum . Ne olur Allahım al beni , alda kurtar beni . Ben onsuz , ben onun sevgisi olmadan yaşayamam .

Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:
Ara
Firari Fırtına
Şaşırmamak lazım ....

Gerçekler böyle işte .............

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Ama yoksun ... !!!
Ara
K€$K!NßI¢@K
Hazin bir gercek..

Ama yasanilmaya deger...

SmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Yaşamayın bence .......

Ağır bir acı ........

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Ama yoksun ... !!!
Ara
CaNaT
giden gider belki
belki dönemezde hiç geri
yetmez belki içindekileri anlatmaya
yazsanda kağıda bildiğin tüm kelimeleri

Belki gözyaşları içinde olmuştur bir sel
Bıraksan rüzgara belki de alıp gidecek bir yel
Eğer ölüm unutturmaya olamıyorsa engel
Git gel dön dolaş yine de kendine gel

Sonuç : yok yok yinede yok sonuç hiç değişmiyor o halde ne yapmalı büyümeli bu acı
ahh daha bi derinden olmalı bir farkla acıtmadan acıttırmadan
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  '[H]aykırışım Sanadır [E]y Yâr / Seni seviyorum' €BeRimSin 21 2,472 02-26-2009, Saat: 03:41 PM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 05:21 AM