:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'[H]aykırışım Sanadır [E]y Yâr / Seni seviyorum'
€BeRimSin
[H]ayşım Sanadır [E]y Yâr / Seni seviyorum...

Saat sabahı gösteriyor,
İçimde ince bir sızı var.
Kalp ağrısı, gönül sıkışması bunlar sevdiceğim.
Gözümden dökülen yaşlar ile sevdiğim
Sana bir kez daha sevgimi haykırmak istiyorum.

Gözlerimi kapadım da maziye gittim bir an, düşüme girdin aniden, gözlerin geldi aklıma, sözlerin, tatlı dilin ve gülümseyişin. Gözlerindeki aşk dolu bakışların, sevgiye dair hecelediğin sözlerin, tatlı dilin ile esprilerin ve benim en çok beğendiğim tarifi imkansız odaklandığım gülümseyişin... Bir ahh çektim sevdiğim yanlızca bir ah. Özledim dedim haykırdım duvarlara aşkımı, duvarda sessiz kaldı. Karşımda olsan idin sen sessiz kalmazdın sevdiğim dolardı ellerin boynuma, sarılırdın şefkat dolu belime, öperdin, öperdin dudaklarımdan.

Özledim seni birtanem çok özledim ...

Ellerimi açtım da az evvel yalvardım rabbime yine her defası gibi seni diledim kendime, kavuşacağımız günü adakladım, gözlerinin içine bakarak seni nasıl sevdiğimi bir kez daha çoğu kez ve defalarca haykıracağım günü istedim. Yüce mevlâm'a yüreğimle inanıyorum sevgili yâr'im. Seni, bizi, biz dolu masumane aşkımızı kavuşturacağına can-î gönülden inançla inanıyorum. Ve sende inan birtanem.

Oğün geldiğinde ben yine her zaman ki gibi yerimde olacağım, aşkımı, sevgimi, tutkumu, sana olan bağlılığımı ve bu sol yanım var ya sevdiğim [ Kalbim'i ] yollarına tekrar sereceğim. Bekliyorum ve bekleyeceğim, Sana söz veriyorum aşkım; Her an, her dakika, her saat ve bir ömür boyu.
...
Gülüşü ile huzur bulduğuma,
Özlem ile yandığıma
Hasret ile beklediğime
HAYKIRIYORUM
Seni Seviyorum, Seni Seviyorum
...

€zBeRimSin
15 Kasım 2008
05:30
€BeRimSin
image-2233_491EF0F1.jpg
sıla

Ellerimi açtım da az evvel yalvardım rabbime yine her defası gibi seni diledim kendime, kavuşacağımız günü adakladım, gözlerinin içine bakarak seni nasıl sevdiğimi bir kez daha çoğu kez ve defalarca haykıracağım günü istedim. Yüce mevlâm'a yüreğimle inanıyorum sevgili yâr'im. Seni, bizi, biz dolu masumane aşkımızı kavuşturacağına can-î gönülden inançla inanıyorum. Ve sende inan birtanem.

oyy oyyy oyyyyy çok güzel hasan yüreğine sağlık en kısa sürede kavuşursunuz inşallah Allahın izniyle
Ara
€BeRimSin
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

oyy oyyy oyyyyy çok güzel hasan yüreğine sağlık en kısa sürede kavuşursunuz inşallah Allahın izniyle

Confusedmiley17: Confusedmiley17:

Okuyan gözlerine Sağlık ...

Allahın izniyle kavuşacağımız o günü iple çekiyorum.

Teşekkür ederim Sıla (:
göк тαηєѕι
...
Özlem ile yandığıma
Hasret ile beklediğime
HAYKIRIYORUM
...

:k::k: Confusedmiley17: Canım benim çok güzel yazmışsın yüreğine sağlık.
İnşallah biran evvel hemen kavuşur mutlu olursunuz. Confusedmiley17:

Sevgi dolu yıllar geçirir ve yarınlarınız ile geleceğe sevinçle girersiniz. Confusedmiley17:

teşekkürler Confusedmiley17:
Ara
asi_ve_mai
yürek bu sever...
sevdiğini baş tacı eder...
peşinden gider yollarını bekler
özler sever küser güler ağlar...
ama bu duygular ancak bukadar anlatılır...

yüreğine sağlık kardeşim gerçekten çok güzeldi...
Ara
€BeRimSin
göк тαηєѕι Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
...

Özlem ile yandığıma
Hasret ile beklediğime
HAYKIRIYORUM
...

:k::k: Confusedmiley17: Canım benim çok güzel yazmışsın yüreğine sağlık.
İnşallah biran evvel hemen kavuşur mutlu olursunuz. Confusedmiley17:

Sevgi dolu yıllar geçirir ve yarınlarınız ile geleceğe sevinçle girersiniz. Confusedmiley17:

teşekkürler Confusedmiley17:

:k:

Meleğim gözlerin dert görmesin, dileklerin çok güzel benim için Smile Bir an evvel o günü gelmesini öyle bir istiyorum ki ben teşekkür ederim güzel yorumun için.

Seni çok seviyorum .. Confusedmiley17:
€BeRimSin
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yürek bu sever...
sevdiğini baş tacı eder...
peşinden gider yollarını bekler
özler sever küser güler ağlar...
ama bu duygular ancak bukadar anlatılır...

yüreğine sağlık kardeşim gerçekten çok güzeldi...

Yürek sevdimi tam sevmeli ve ölümüne sevmeli, Sevdiğin herşeyden herkesden üstün olmalıdır. Sevgi ugruna gözyaşı akarsa o sevgidir ...

Kardeşim sağolasın yorumun konuya ilham kattı, iyi ki varsın...

Sevgiyle kalman dileğiyle :k:
ѕαкℓı@мѕı@η
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Yüce mevlâm'a yüreğimle inanıyorum sevgili yâr'im. Seni, bizi, biz dolu masumane aşkımızı kavuşturacağına can-î gönülden inançla inanıyorum. Ve sende inan birtanem.

Oğün geldiğinde ben yine her zaman ki gibi yerimde olacağım, aşkımı, sevgimi, tutkumu, sana olan bağlılığımı ve bu sol yanım var ya sevdiğim [ Kalbim'i ] yollarına tekrar sereceğim. Bekliyorum ve bekleyeceğim, [SIZE=6]Sana söz veriyorum aşkım; Her an, her dakika, her saat ve bir ömür boyu.[/SIZE]
Dinle [[SIZE=1]oku] Sevgili .. [/SIZE]

Beni biraz anlasaydın ne olurdu.. Gecelerim gündüzlerim kayboldu.. Oysa düşlerim vardı içimde yarım kaldı.. Benliğimi benden aldı.. Yaşanacak çok şey vardı aşkına esir kaldı..

Senin o gözlerin var ya, herşeyi bitirdi.. Yazık ettin geçen günleri.. Hani o verdiğin sözler, yalanmıydı birer birer..

Aslında seni hiç tanımamışım.. Seni kendime hep yakın sanmıştım.. Zamanla alıştım ben yanlızlığa.. Geceleri uykusuz kalmaya..

Sen dört mevsim vakti yaşadığım.. (?)
Sen koca bir of çekip hasretle yandığım..
Sokakta gezip haykırdığım biricik sevgilim..
Boşa mı geçirdik bir ömrü [İstanbul kıyılarında]..
Sen gittin ben gidemedim.. Sen unuttun ben unutamadım..
Ben unutamadım..
Ara
duyqushh
ikinizinde yüreğine sağLık.... Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Anliyorum eRCi 10 666 04-15-2022, Saat: 04:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Yazıklar OLsun Git İstemiyorum Seni.... €BeRimSin 14 1,578 04-15-2022, Saat: 01:11 AM
  Ne Kadar Seviyorum...! MorciveT 38 1,898 04-13-2022, Saat: 11:49 AM
  asi_ve_mai & acemhe'den "seni bir kez sevebilirim" acemhe 41 3,996 04-13-2022, Saat: 11:03 AM
  Seni Özlemişim ... Firari Fırtına 43 2,006 04-11-2022, Saat: 04:05 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 06:17 AM