:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir İtirafım var ( Birtanem ve ben )
casus021
olur tabi sizin neyiniz eksik digerlerinden
Ara
çilekli cuklat
bu zaman kadar ben hep gercek sevdım ama karsımdakıler sevmedı yha hep yarı yolda kalan ben oldum Sad
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu zaman kadar ben hep gercek sevdım ama karsımdakıler sevmedı yha hep yarı yolda kalan ben oldum Sad

Ozaman gerçek seveni, Sevmeyi hakedeni bulana kadar beklemelisin .. Suanda belki hayatinda kimse yok die bos hayallerin yalancilarin pesinden gidip onlara kanmamalisin Beklemeyi Bilmektir Ask Confusedmiley17:
Ara
casus021
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu zaman kadar ben hep gercek sevdım ama karsımdakıler sevmedı yha hep yarı yolda kalan ben oldum Sad
bir insanı tam sevmeden önce yokluyacaksın çünkü insan ikiyüzlüdür bir yanı güzel öteki yanı ise bambaşkadır gerçek sevgiyi bulmak zor hele bu zamandan daha zor tam sevdim diyorsun bir baktın göçüp gidiyor
Ara
çilekli cuklat
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir insanı tam sevmeden önce yokluyacaksın çünkü insan ikiyüzlüdür bir yanı güzel öteki yanı ise bambaşkadır gerçek sevgiyi bulmak zor hele bu zamandan daha zor tam sevdim diyorsun bir baktın göçüp gidiyor

ewt haklısın bende beklıyorum ıste gercekten ''senı sevıyorum '' dıyebılecegım kısıyı
hergun acı cekmektense beklerım daha ıyı 1-2 gunluk asklar sevgıler bna gore degıl allah buyuk cıkar karsımıza ıns

janım sızın askınızada nazar deymesınnnn hep mutlu olun;Wink
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:janım sızın askınızada nazar deymesınnnn hep mutlu olun;Wink

Allah razi olsun MerCi Confusedmiley17:
Ara
casus021
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewt haklısın bende beklıyorum ıste gercekten ''senı sevıyorum '' dıyebılecegım kısıyı
hergun acı cekmektense beklerım daha ıyı 1-2 gunluk asklar sevgıler bna gore degıl allah buyuk cıkar karsımıza ıns

janım sızın askınızada nazar deymesınnnn hep mutlu olun;Wink
sevdigim insan öldü
Ara
çilekli cuklat
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevdigim insan öldü

nasıl yanı Sad:
Ara
Chaqma_meLenq
Allah mutlulugunuzu daim etsin cnm (L)
Ara
casus021
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nasıl yanı Sad:
trafik kazasında
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itirafım geldi __Gül gÜzEl!__ 9 795 04-11-2022, Saat: 04:41 PM
Son Yorum: wildfang
  itirafım geldi d€n!z kısı 35 2,470 04-11-2022, Saat: 02:45 PM
  benimde bir itirafım var !i!CaSNıN!i! 12 1,079 04-09-2022, Saat: 11:22 PM
  Onadır bu itirafım bilmesede el gibi okuyacak olsada onadır...! PaPaTYa_PReNSeS 29 1,883 04-08-2022, Saat: 08:16 PM
  İtirafım geldi :) EbruLi 41 1,670 04-07-2022, Saat: 08:23 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 05:08 PM