:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
benimde bir itirafım var
!i!CaSNıN!i!
benim sewdiğim bir çocuk vardı ve ben de ona sewdiğimi söyledim ama o da bana malesef ben seni sewmiyorum dedi zaten öğrendim ki o biriyle çıkıyormuş çok üzülmüştüm ama şimdi üzülmüyorum çünkü artık onu sewmediğime inanıyorum...:--/
Ara
coolberrak_08
affedersin ama ne ... MorciveT : Duygusuz üyelerini rencide edicek her tür kelime yasaklanmıştır................bi itiraf ya bu sen kendi kendini kandırıyosun bence çoçuk bakmayınca sana mecbursun zatennnnnnnnnnnnnnn
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Bu sizi ilk ve son uyarımızdır... Birdahaki davranışınızda ceza alabilirsiniz...
Ara
coolberrak_08
кız ∂є∂ιğιη ιѕтαηвυℓ gιвι σℓмαℓı; ƒєтнι zσя ƒαтιн ι тєк
o zaman kız yokkkkkSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
happy yeliz
coolberrak_08 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:affedersin ama ne salak bi itiraf ya bu sen kendi kendini kandırıyosun bence çoçuk bakmayınca sana mecbursun zatennnnnnnnnnnnnnn

ya lütfen forumda kullandığımız sözlere dikkat edelim kimseye hakaret etmeden saygılı bir şekilde yorum yapalım
ayrıca konuyu beğenmediyseniz yorum yapmayın sırf mesaj yazmak için yorum yapmayın rica ediyorum bi daha olmasın burası birbirine saygılı insanların olduğu bi forum lütfennnnnn
Ara
Rüya Güzeli
aynen yelizcim ya ben yoktum forumda ne kişilere kalmış forum bak kardeşim böyle kişilerin bu forumda işi olmaz gider we tek dfönüştür burası bir dahadönemez !!!
Ara
PrinceSs
bu arkadaş benim formumdada yorum yaptı bu şekilde kınıyorum, saygıya davet ediorum,

ayrıca arkadaşım bu durum benimde başıma geldi ama bilki seni sevenler çoktur hem yaşımızda daha küçük kimler gelecek kimler geçecek inanki seni daha kimler sevecek Smile
pavel
Yalnızlık insanı bir anda mı yakalar??? ona karşı koyamazmıyız ???
Ara
blue
itirafın salağıda mı oluyomus.walla bende sahsen sinir oluyorum bu sekilde karsısıdakini düşünmeden konusan insanara...cnm benim sen üzülme her kezin basına gelebbilir gayet normalllSmile
Ara
!i!CaSNıN!i!
coolberrak_08 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:affedersin ama ne salak bi itiraf ya bu sen kendi kendini kandırıyosun bence çoçuk bakmayınca sana mecbursun zatennnnnnnnnnnnnnn
arkadaşım lütfen düzgün konuş kalbimi kırıyorsun bir iki gün girmedim neler yazılmış kalbimi kırdın seni şiddetle kınıyorum
Ara
!i!CaSNıN!i!
ark sizlere de çok teşekkür ediyorum!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itirafım geldi __Gül gÜzEl!__ 9 791 04-11-2022, Saat: 04:41 PM
Son Yorum: wildfang
  itirafım geldi d€n!z kısı 35 2,462 04-11-2022, Saat: 02:45 PM
  Onadır bu itirafım bilmesede el gibi okuyacak olsada onadır...! PaPaTYa_PReNSeS 29 1,875 04-08-2022, Saat: 08:16 PM
  İtirafım geldi :) EbruLi 41 1,659 04-07-2022, Saat: 08:23 PM
  benimde va brky 3 501 04-05-2022, Saat: 07:10 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:40 AM