:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: benimde bir itirafım var
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
benim sewdiğim bir çocuk vardı ve ben de ona sewdiğimi söyledim ama o da bana malesef ben seni sewmiyorum dedi zaten öğrendim ki o biriyle çıkıyormuş çok üzülmüştüm ama şimdi üzülmüyorum çünkü artık onu sewmediğime inanıyorum...:--/
affedersin ama ne ... MorciveT : Duygusuz üyelerini rencide edicek her tür kelime yasaklanmıştır................bi itiraf ya bu sen kendi kendini kandırıyosun bence çoçuk bakmayınca sana mecbursun zatennnnnnnnnnnnnnn
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Bu sizi ilk ve son uyarımızdır... Birdahaki davranışınızda ceza alabilirsiniz...
кız ∂є∂ιğιη ιѕтαηвυℓ gιвι σℓмαℓı; ƒєтнι zσя ƒαтιн ι тєк
o zaman kız yokkkkkSmileSmileSmileSmileSmileSmile
coolberrak_08 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:affedersin ama ne salak bi itiraf ya bu sen kendi kendini kandırıyosun bence çoçuk bakmayınca sana mecbursun zatennnnnnnnnnnnnnn

ya lütfen forumda kullandığımız sözlere dikkat edelim kimseye hakaret etmeden saygılı bir şekilde yorum yapalım
ayrıca konuyu beğenmediyseniz yorum yapmayın sırf mesaj yazmak için yorum yapmayın rica ediyorum bi daha olmasın burası birbirine saygılı insanların olduğu bi forum lütfennnnnn
aynen yelizcim ya ben yoktum forumda ne kişilere kalmış forum bak kardeşim böyle kişilerin bu forumda işi olmaz gider we tek dfönüştür burası bir dahadönemez !!!
bu arkadaş benim formumdada yorum yaptı bu şekilde kınıyorum, saygıya davet ediorum,

ayrıca arkadaşım bu durum benimde başıma geldi ama bilki seni sevenler çoktur hem yaşımızda daha küçük kimler gelecek kimler geçecek inanki seni daha kimler sevecek Smile
Yalnızlık insanı bir anda mı yakalar??? ona karşı koyamazmıyız ???
itirafın salağıda mı oluyomus.walla bende sahsen sinir oluyorum bu sekilde karsısıdakini düşünmeden konusan insanara...cnm benim sen üzülme her kezin basına gelebbilir gayet normalllSmile
coolberrak_08 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:affedersin ama ne salak bi itiraf ya bu sen kendi kendini kandırıyosun bence çoçuk bakmayınca sana mecbursun zatennnnnnnnnnnnnnn
arkadaşım lütfen düzgün konuş kalbimi kırıyorsun bir iki gün girmedim neler yazılmış kalbimi kırdın seni şiddetle kınıyorum
ark sizlere de çok teşekkür ediyorum!!!
Sayfalar: 1 2