:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir İtirafım var ( Birtanem ve ben )
ѕαкℓı@мѕı@η
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ALLah ıkınızııde Bırbırınıze BagısLasın..SmileSmileSmile Bır omur MutLuLukLar..SmileSmileSmileSmile

çok tesekkür ederiz EndLess ..

Allah Sevenleri birbirne bagislasin mutluluklar hakedenleri bulsun ( : ..
Ara
göк тαηєѕι
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Canim benim Insallah ablacim insallah ( :

Seni çok seviyorum ..
Smile

Bende seni çok seviyorum tatlım Smile
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
тєк gєяçєğιмѕ[SIZE=4]ιη .. [/SIZE]

Uyanır uyanmaz düşüncєmdєsin
Sєninlє yaşıyorum bєn ..
Sєvincimin atєşinє sєn oldun sєbєp birtanєm ..

Gitmє hiç, bırakma bєni Sєviyorum Sєni ..

Sєvgi pınarım.. uğur böCєğim..

Sana yakın olsam, nefesin kadar
Sana ışıksaçsam, günesin kadar
Uyusam dizinde, ölene kadar
Ayırma yanından bırakma beni ..

Yıllarca okunan bir şiir gibi
Dillerden düşmeyen bir şarkı gibi
Hayal gibi, sevgi gibi, düş gibi

Kirpiğinde bir damla yaş olayım
Kalbindeki aşka sırdaş olayım
Yeterki her an seninle olayım

''Ramazan Okyay''

тєк gєяçєğιмѕιη ..

Kalbimdesin her zaman, taaa derinlerde, Yeni bir dünya, yeni bir yaşam verdin bana ... Seninle yaşam anlamlı benim dünyamda, Seni seviyorum 1'Tanem ..
ѕαкℓı@мѕı@η
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:тєк gєяçєğιмѕιη ..

Kalbimdesin her zaman, taaa derinlerde, Yeni bir dünya, yeni bir yaşam verdin bana ... Seninle yaşam anlamlı benim dünyamda, Seni seviyorum 1'Tanem ..

Seni cok seviyorum tek gerçegim .. Smile

нє .. :$
Ara
AsLı
Allah mutlulugunuzu daim etsin Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Tesekkür ederiz AsLı .. ( :
Ara
CReATuRE
EZBERİMSİN HASAN ,

Birini sevmenin bu kadar güzel anlatıldığı başka yüreklerde var mıdır acaba ?

Bu güzel duyguları yazıya dökmenin duygusu değil midir ki aşk...

Bu aşk'ı sevgiyi Allah birbirinize layık görmüş,yollarınızı biryerlerde kesiştirmiş ve umarım bu kesilşen yollarınız hep birbirine çarpar ve hiç ayrılmaz...

SAKLIMSIN (PEMBE Smile ) EMİNE ,

Senin o güzel yüreğindeki sevgiyi paylaşacak birini bulmana çok sevindim...Vee bunu hakedecek birinin olduğunu görmek heleki bunun kardeşim Hasan olduğunu görmek içimi rahatlattı..Sana zamanında demiştim bikaç eklime...Unutma ki mutluluk elbette gelip birgün seni bulacak...Bu hayatta hiçkimse için üzülmeye değmez heleki seni üzenler için bu dahada gerçek...

O güzel yüreğin artık çok sevdiğim birisi için çarpıyor ve dilerim ki her zaman aynı hızla çarpmaya devam eder ve ömrünün artık bir yerde hiç kopmamacasına bağlanır biryerlerde...

Hasan kardeşim - Güzel arkadaşım emine...

Allah'ım ikinizi birbirinize bağışlasın ve hiç ayırmasın birbirinizden...

Siz siz olun ;

- Çevrenizdeki insaların dediklerine aldırış etmeyin ve birbirinize güvenin ,

- Sevginizi birbiriniz içinde yaşayın ve kimseyi bu sevginin yanına bile yaklaştırmayın ,

- Elbette bu sevgiyi kıskananlar ve çekenemeyenler çıkacaktır aranızın bozulması için ortaya çeşitli laflar söylentiler çıkacaktır, bu her sevgide olur ,

Önemli olan ise birbirinize olan güven saygı ve sevginizdir...Sizler birbirinize bağlı olduktan sonra hiçbir rüzgar sizi yıkamaz...Elele vererek o rüzgara karşı yürürseniz o rüzgarında gücü biryerlerde son bulacaktır ve işte o zaman tam anlamıyla birbirnizi bulacaksınız demektir...

Her zaman mutlu olun ve sevgiyle kalın...
ѕαкℓı@мѕı@η
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SAKLIMSIN (PEMBE Smile ) EMİNE ,

Senin o güzel yüreğindeki sevgiyi paylaşacak birini bulmana çok sevindim...Vee bunu hakedecek birinin olduğunu görmek heleki bunun kardeşim Hasan olduğunu görmek içimi rahatlattı..Sana zamanında demiştim bikaç eklime...Unutma ki mutluluk elbette gelip birgün seni bulacak...Bu hayatta hiçkimse için üzülmeye değmez heleki seni üzenler için bu dahada gerçek...

O güzel yüreğin artık çok sevdiğim birisi için çarpıyor ve dilerim ki her zaman aynı hızla çarpmaya devam eder ve ömrünün artık bir yerde hiç kopmamacasına bağlanır biryerlerde...

Siz siz olun ;

- Sevginizi birbiriniz içinde yaşayın ve kimseyi bu sevginin yanına bile yaklaştırmayın ,

- Elbette bu sevgiyi kıskananlar ve çekenemeyenler çıkacaktır aranızın bozulması için ortaya çeşitli laflar söylentiler çıkacaktır, bu her sevgide olur ,

Önemli olan ise birbirinize olan güven saygı ve sevginizdir...Sizler birbirinize bağlı olduktan sonra hiçbir rüzgar sizi yıkamaz...Elele vererek o rüzgara karşı yürürseniz o rüzgarında gücü biryerlerde son bulacaktır ve işte o zaman tam anlamıyla birbirnizi bulacaksınız demektir...

Canim benim güzel dileklerin için nekadar tesekkür etsem az ..

Okadar mutluyum ki hiç olmadigim kadar, Onu birakmaya niyetim yok ve inan kimsede umrumda degil, Kendi yoluma bakiyorum onun Gözlerinde kendimi buldum, üzüntümü sevincimi paylasmayi bilen beni seven insani buldum artik bunu kimsenin bozmasina Asla ! izin vercegimi sanmiyorum .. Bile bile bu mutlulugu harciycak kadarda Aptal degilim ( :

Bide şu var, Anladim ki geç de olsa zor da olsa, Insan mutlaka hakettigini yasiyor .. Hiç birsey bosuna yasanmiyor, pismanliklar olsada (bazi yasananlardan) insan onlari düsünerek güçleniyor, Buldugunda ruhunun esini birakmayi düsünmüyor ..

Sen çok seker, adam gibi adamsin, Surda tanidigim en mükemmel insandan sonra sen geliyrsun ( :

Iyi ki varsin, Dilerim benim suanda yasadigim mutlulugu Rabbim sanada nasip eder.. Güzel Yüregin Kaderinide güzellestirir ve her daim mutlu olursun . Smile

çok tesekkür ederim çok ..
Ara
€BeRimSin
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EZBERİMSİN HASAN ,

Birini sevmenin bu kadar güzel anlatıldığı başka yüreklerde var mıdır acaba ?

Bu güzel duyguları yazıya dökmenin duygusu değil midir ki aşk...

Bu aşk'ı sevgiyi Allah birbirinize layık görmüş,yollarınızı biryerlerde kesiştirmiş ve umarım bu kesilşen yollarınız hep birbirine çarpar ve hiç ayrılmaz...

SAKLIMSIN (PEMBE Smile ) EMİNE ,

Siz siz olun ;

Aziz; (Kardeşim)

Nasıl biri olduğunu ben demesem dahi sen kendinde biliyorsun içinin güzelliğini, temiz bir kalp ve düşüncesi kuvvetli bir kardeşimsin sen benim ..

O kadar anlamlı sözler etmişsin ki karşısında neler desem diye kendimde çebelleştim var ya Smile İyi ki seni tanıma fırsatım oldu, bundan gayet memnunum ..

Sahte değilsin, gerçek bir arkadaşsın ..

Herşey için çok teşekkür ederim Aziz'im ..

Dilerim tıpkı senin içinin güzelliği gibi bir yar bulursun, mutlu ve huzurla beraber olursunuz inşallah ...

Sevgiyle kalman dileğiyle ..
ÇöL RüzgaRı@
Ne hoş bir itiraf bu böyle duygulanmamak elde değil. umarım dilediğiniz gibi olur sevginiz.,sizin adınıza inan ki çok sevindim Smile

kalbiniz hep aşk dolu atması dileğiyle Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itirafım geldi __Gül gÜzEl!__ 9 789 04-11-2022, Saat: 04:41 PM
Son Yorum: wildfang
  itirafım geldi d€n!z kısı 35 2,459 04-11-2022, Saat: 02:45 PM
  benimde bir itirafım var !i!CaSNıN!i! 12 1,071 04-09-2022, Saat: 11:22 PM
  Onadır bu itirafım bilmesede el gibi okuyacak olsada onadır...! PaPaTYa_PReNSeS 29 1,874 04-08-2022, Saat: 08:16 PM
  İtirafım geldi :) EbruLi 41 1,657 04-07-2022, Saat: 08:23 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 10:14 PM