:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buranın havasıda iice bozuldu diyenlere....
neşe neşe neşe
mesela biriyle küstük diyelim. o kişile aynı ortama geldiğmizde BURANIN HAWASI BOZULDA GİDELİM HIH :kizgin: böyle yapanların boğazını sıkıpöldürmek istiyorum ...off aklıma geldikçe delleniyorumm...:x:mad:
Ara
iLLeth.!
yaZık..:yikildim:
Ara
ѕqρα кJмя
seni bozdukları gibi mi de*
Ara
bebiS
Big GrinDDDDD mert o biraz + 18 oluo :yikildim:
Ara
CReATuRE
neşe neşe neşe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mesela biriyle küstük diyelim. o kişile aynı ortama geldiğmizde BURANIN HAWASI BOZULDA GİDELİM HIH :kizgin: böyle yapanların boğazını sıkıpöldürmek istiyorum ...off aklıma geldikçe delleniyorumm...:x:mad:

:A::A::A::A::A::A::A::A::A::A::A::A:
'RapperLadys
vaLa direkt olarak lafı koyduum içN bi çoğu donup kalıo..: )
öLe bi sorunum yoqConfused
Ara
MaNeSiA
kimse bana diemesBig Grin
Ara
'RapperLadys
niye özel bi yöntemin mi var Big Grinqııızz yoqsa büyü mü yapıonBig Grindilleri bağlansın diyeBig Grin
Ara
riukeen
BURANIN HAWASI BOZULDA GİDELİM HIH demesi şunu gösteriyor kendisi aslında kokuyor fakat sen geldiğinde o kokuyu anlar ve yüzüne patlatırsan o yüzden gidiyo sinir olmanıza gerek yok .. olay aslında böyle Smile
Ara
MaNeSiA
iroshrap Adlı Kullanıcıdan Alıntı:niye özel bi yöntemin mi var Big Grinqııızz yoqsa büyü mü yapıonBig Grindilleri bağlansın diyeBig Grin
ben baştan pazarlık yapıom havası kaçan varsa çekip gitsin ben havasını almadanTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nasil Yaptin Diyenlere Acayip Kill Olmaya Basladim BiRiciGim 35 1,292 06-02-2008, Saat: 11:59 AM
Son Yorum: BiRiciGim
  Diyip Diyip Sonra Ben Öyle Bişey Demedim Diyenlere Kıl Oluormmm c.uslu 11 616 02-18-2008, Saat: 11:45 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Beni Ara Diyenlere Ve Sonra Telefonu Acmayanlara Uyuz Oluyorumm BiRiciGim 8 517 02-15-2008, Saat: 11:19 PM
  Gercekten Yozgat Güzelimisin ? Diyenlere:@ BiRiciGim 43 1,290 02-03-2008, Saat: 10:44 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:50 PM