:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diyip Diyip Sonra Ben Öyle Bişey Demedim Diyenlere Kıl Oluormmm
c.uslu
yha insan yaptığının arkasında durmalı dimi yaniii diyip diyip sonra yok öle bişi yanlış anlamışsın diyenler benii öldürüo bide sağlamlık getirmek için ben kendi dediğimi bilmezmiyim diyenler kardeşim sen dediğini bilionda bis duyduğumuzumu bilmioss sözünün eri olan insanlarla arkadaş olun derim daha ne diim sizde uyussanız yasın bariWink
Ara
*Asİ-yÜrEk*
vallaha ne diyeyim haklısın.
Ara
speedy_girl
AyN€n ArK!m ... YhA S€n ߀Nd€N !Y! M! ß!L!oN ߀n!m LAfImI D€m€D!M aLLa aLLa Tr!PL€r! ߀N! d€ S!N!r €Tm!Yo D€!L yaN€ ...
Ara
themelikeS
aynen bende uyuz oluyorum bide sen demedinmi onu diyorlar yha gelde öldürme özelliklede bizim sınıfta çok war bunlardanAngry
Ara
c.uslu
saolun aarkadaşlar destek çıkın Big Grinhepimis bi el atalım
Ara
*Asİ-yÜrEk*
kimmiş bunu yapan dağıtırım haaaaaaaaaaa.
Ara
c.uslu
bisim okulda can askercim boşver dağatma onlar zaten dağılmaya mahkumm zaman gelicek hepsi utanıcak
Ara
*Asİ-yÜrEk*
biri dağıtmazsa nasıl dağılırlar.
Ara
c.uslu
onlar birbirlerinede aynı şeyleri yaparlarsa nasıl dağılmasınlar
Ara
*Asİ-yÜrEk*
haklısın onları kendi haline bırakmak en doğrusu.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sınavdan Sonra Nasıl Geçti Sorusuna...uyyyusss oluyorum Tr-laz 15 1,108 01-17-2009, Saat: 01:22 PM
Son Yorum: ceylan gözlü1
  buranın havasıda iice bozuldu diyenlere.... neşe neşe neşe 9 480 07-16-2008, Saat: 09:22 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  ayy çok gıcık bişey yaa kı@ymı@k=) 8 550 07-11-2008, Saat: 05:36 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  Nasil Yaptin Diyenlere Acayip Kill Olmaya Basladim BiRiciGim 35 1,289 06-02-2008, Saat: 11:59 AM
Son Yorum: BiRiciGim
  Beni Ara Diyenlere Ve Sonra Telefonu Acmayanlara Uyuz Oluyorumm BiRiciGim 8 515 02-15-2008, Saat: 11:19 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 04:14 AM