:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir İnsan Nasıl Katil Olur
'RapperLadys
ck ck....Smile
yazıq aDama yaaSmileboşversene sen..öLünce gecerSmile
Ara
kı@ymı@k=)
çσкσ`ρяιη¢єѕ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Uyfor thanx CnmTongueßu anca çizqi fiLmlerde oLr hrhaldeBig Grin

önemlii değiilBig Grin gece gece yapcak işim yoktuBig Grin
Ara
beautiful_matrax
çok uzun yha okumadımSmile
kı@ymı@k=)
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok uzun yha okumadımSmile

okudummm hemenn özet geçeyimm

bi adam var kazımm karısını öldürmüş ve hapse girmiş ordan mektup yazıyo karısını neden öldürdüğüne dair

2 yıl önce bi eve taşınmışlar ve komşular hep gösteriş meraklısı sürekli yeni şeyler alıp birbirlerini kıskandırıyolarmış.kadındaa iyice zıvanadan çıkmış adam eve gelirken ne getise kusur buluyomuş en sonundaa adama demişki apartmandaki akdınalrın kocalarının ek geliri var senin niye yok rezil mi etcen beni Big Grin adam meyhaneye gitmiş o gece mafyalarla konuşmuşş birini almış eve gelmişeve gelmiş kadınn yine şikayetçi nerdesin kürküm nerde bilmem ne derken adam demiş hanım bak bu müşteri ne satıyosun kazım deyincee dövmüş kadını yere sermiş seni satıyorum demişş bayada müşterisi çıkmış bakmış bi yığın adamm Big Grin sonradan anlamış kadın kocam benisatıyo diye hava atıuomuş kadınlaraa kocalarıda bunları satmaya başlamışş :G bigün kadın yine şikayet etmiş kazımmm herks 2. 3. kadını aldı sen tüm işi bana yüklüyosun diyinee kadını bi güzel dövmüş hastanelik etmiş 1 hafta sonra kadın iyileşince gene şikayet karşı komşunun kocası karısını özel hastanede özel odalarda baktırdı sen beni sigortada süründürdün rezil ettin deyince adam zıvanadan çıkmış kadını bıçaklamış sermiş yere gene kusur bulur diyede üstüne 15-20 defada bıçaklamışBig Grin sonra hapse girmiş yalnızda değilmiş tüm komşuların kocası hapistelermişBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ukala Kadınlar Nasıl Davranır. tuti 1 912 04-14-2022, Saat: 04:30 AM
Son Yorum: wildfang
  forum yöneticisi nasıl deli edilir aha ipuçları :):) happy yeliz 18 746 04-13-2022, Saat: 02:41 PM
  Kurbanlik Koyunun GÜnlÜÄžÜ BÖyle Olur :))) >As!_M€L€q< 7 400 04-09-2022, Saat: 08:52 PM
  bebek nasıl yapılır eeminee 4 393 04-07-2022, Saat: 05:09 AM
  eni buluşun nasıl çalıştığı bilinmiyor! MaSaL 0 492 01-16-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:52 AM