:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir İnsan Nasıl Katil Olur
σfflαчи
Uzun ama hepsini okuyun yerlere yatıcaksınız

Sonunda katil oldum.. öldürdüm kariyi.. bu mektubu da yaziyorum ki bunalimdan cikamaz intihar edersem beni anlayan birileri olur belki... Bakin kariyi neden öldürdüm anlatiyim.. herşey 2 yil once bu mahalleye, daha dogrusu apartmana taşinmamizla başladi... karim yeni komşular edindi.. altimiz ustumuz geveze kadinlarla doldu, gelgitler günler münler başladi bilirsiniz işte muhabbeti.. Bir gün alişveriş yaptim eve döndüm. Elimde bir torba dolusu erzak. Zaten trafik yüzünden burnumdan soluyorum. Eve girdim. Karima gülümseyerek konuşmaya başliycaktım ki, bana şöyle dedi: Kazim bu ne bu ?
Erzak karicim, alişverişten geliyorum. Erzak anladik da neden bu kadar ? Eh işte bi kac gün yeticek kadar, haftasonu süpermarkete gideriz. Yandaki komşunun kocasi hergün iki file dolu geliyot senin haberin var mi ?
Cok şaşirmiştim. Böyle bir huyu yoktu bu kadinin. Ses etmedim. Ertesi gün iki torba doldurdum geldim. Bir buket de cicek....... ne dese bayılırsınız ? Kaziiiiiiim ne bu ne ?
Sana cicek getirdim karicim.
Onu anladik, neden 8 tane gül ?
Sen seversin... Hayır işte. Ben orkide seviyorum. Karşi komşumuz daha dün karisina 3 tane tabak kadar orkide bulmuş getirdi, senin haberin var mi ?
Yahu ne oluyor bu kariya.. eskiden böyle değildi. Daha ertesi gün bir orkide buldum, elim yine dolu 2 file, bi de ne zamandir istedigi Klasik müzik kasetlerini aldim geldim....... Kaziiiiiiim bu ne bu ?
Orkide, istemiştin ya hani !
Hayir onu demiyorum, bu kasetler.
Haa senin cok istedigin kasetler vardi ya hani.
Aaaa ben sana bunlari al mi dedim ? Ben bunları seviyorum dedim.
Ama karicim.
Ama mama Istemem. Ben istemeden bişey alinmiycak! Hem bana CD alicaksin Bundan sonra. Bütün apartmanda CD calamayan bir ben kaldim. Bundan Sonra CD alinicak bu eve. Al bu eski kasetleri de nereye sokacaksan sok. Bak haftaya günüm var. Hemen CD istiyorum.
Nefesimi bile veremeden dinledim. Gözlerim faltaşi gibi acik kalmişti. Lan bizim kariya n'oluyor boyle yaa ? O haftasonu dogru carşiya, elektronikcilere. Bu işleri de pek anlamam ya, yanima bir de arkadaş aldim. CD calarli güzel bi müzik setine bikaç CD alarak eve döndüm. Haniiiiiiim bak sana ne aldim !
Aaaa Kazim ?
Şaşirdin ve çok sevindin di mi ?
Bu ne bu ?
Sanyo müzik seti hem de CD calari var. Bak bunlar da CD''ler.
Kazım sen ne müsrif ve işe yaramaz bi herifsin ?
Ne oldu karicim ?
Sanyo alinir mi hiç ?
Neden ki Sanyo''da bişey mi var?
Tabi ki, apartmandaki herkesin Sony''si, Pioneer''i var. Ben nasil göstericem bunu millete. Uhü uhüüü. Hüngüüüürrrr. Bunun watt''i da düşük. Superbass''i da yok. Uhüüüü, sen beni sevmiyorsun, ühhüüüüüüü....
Allalaaa, kariya bak yaa, nereden ne buldu şimdi ? Hem nerden ögrenmiş duymuş bu abudik gubidik laflari? Ulan karilar kendi aralarinda superbass''dan mi konu$uyolarr ? Yoksa devir degişti de ben başka bi cagda mi yaşiyorum, nedir yarabbim bu karabasan.. gittik Sony ile degiştirdik tabi. 3D-Deepbass''lisini aldik, hanim hava aticak inşallah. Sony alanlara da cep telefonu veriyolarmiş iyi mi ? Hem de hatti karti bedava. Eh hanim hakliymiş demekki. Gerci iki kat para ödedim ama bedava cep telefonu verdiler, o da aradan cikti Hemen eve koşarak döndüm: Haniiiiiiiimmm baksana cep telefon hediyesi de varmiş !
Kazim ?
Gulp !
Bu ne bu ?
Ce ce cep tele.... tele.....
Görüyoruz kör diiliz! Cep telefonu ile kurtulabilicegini mi sandin bunlar demode oldu artik. Herkesin var cep telefonu. Sen hangi devirde yaşiyosun? Bak alt komşunun kocasi karisina bilgisayar aldi. Hem de internetli. Bi hava atiyor ki sorma. Ben de istiyorum. Innngg...Hadi ya ?Tabi ya, senin bunlardan haberin yok tabi. Elalem uzaya gidicek yakinda. Ama karicim biliyosun seneye dü$ünüyoduk zaten bilgisayar falan... Anlamam ben. Hemen istiyorum. Haftaya günüm var, gostericem. Ulan kari esas ben sana yakinda gününü göstericem... ama ses etmedim yine. sonradan dü$ündüm aslinda hakli, ne göstericek öbür kadinlara ? Hemen arkada$lardan biraz anlayanlara telefon ettim cepten. Ooo amma da meraklisi varmi$ bu i$in.. hepsi ko$up geldi. Kimi diyo Pentium III al, öbürü diyo modemi 56 olsun, beriki diyo voodoo karti taktir. Eüzibillahimin... Nedir hocam bu Vudu ? Gittik bilgisayarciya. Beni evirdi cevirdi elimdekini avcumdakini aldi. Ustüne de 3 senet yapti, bilgisayarimizi aldiiik. Dogru eve ko$tum, hanim bayilicak artik, bilgisayarimiz bile var. Kom$ulara bile yeti$tik. Pardon cagi yakaladik diyorum. Haniiiiiiiiiiiiiimmm ! Kaziiiiiiiiiiiiiim !!!!!!!!!!!!!!!!!! Hönk ? Bu ne bu Kazim? Oooo... Eeee... 300 megahertz, CD romlu, 56K modemli, ekrani da(dur kacti) hah15 inç Kazim ! ! ! Neeeee............. Kazım sen bir salaksin ! Kazim sümsük herif! Bunu mu kakaladilar sana....!!!! Ne var kine ? Kazim bu Pentium II bile diil .Ama 300 mhz. (Ah ke$ke öbür arkada$i dinleyip P-II alsaymi$iım, i$imiz var $imdi) Kazim bu Cyrix ! Gözün de mi görmedi? Bu olmaz! Etikette "Intel Inside" yazicak..!!! Ama karicim ne farki var ki, yokmu$ yani hiç bir farki, bunun da interneti var. Istemeeeeeeeeem istemem..... hayatta elimi sürmem. Bu P-III olacak. Hem bunun diski de kucuk. Ben bunun neresine ne download ediyim? Ustteki kom$u bi site bulmu$ bütün resimli yemek tarifleri varmi$. Bu diske sigar mi bunlar hiç? Ne bicim adamsin sen Kazim ? Beni rezil mi ediceksin elaleme ? Ses etmedim, madem faydali bi$ey aliyoruz, hanim faydalanicak, belki daha iyi yemek yapar, egdim boynumu gittik degi$tirdik, iki kat para ödedik ama bir PIII-450 aldik. Olsun yaa, biricik karım, ne karilar var her ay bilezik kolye diye tuttururlar. Bu arada sabir ta$ina dönmü$üm catlamak üzereyim........ birkac ay daha dayanabildim, cünkü anlycaginiz üzere bu i$ burada bitmedi... Eve ne getiriyosam bi kulp bulundu, kimden ne gördü ve duyduysa istedi. Kazim...!!! kar$i dom$ular dolby prologic almi$lar. Ben de istiyorum. Kazim.... !!! yan kom$ular CD yazici almi$lar. Bana hemen 8X hizlisi alinicak. Kazim.....!!! üst kom$ular arabaya GPS taktirmi$lar. taktir cabuk yollarda kaybolmayalim. Kazım......!!! iki alttakilere Çarkifelek''ten araba cikti. Ben de istiyorum, ara hemen, bana da ciksin ! Kazim.....!!! iki üsttekiler digital canak taktirtti. Cik catiya sende tak. Benim yok dedirtme bana...!!!! Kazım... !!! Kapicinin karisinin bile DVD playeri var ! Aylar icinde eriyip yitiyordum. Elde avucta kalmadigi gibi bilmem kacinci tüketici kredisini tüketmi$, belliba$li bütün bankalara borç takmi$, bilmem kacinci kredi kartini baglatmi$ vaziyetteydim. Hayret bi $ekilde bankalar hala daha geliyolar: Bireysel hesap acalim,depozitli hesabimiz var, hesabinizda para yokken para cekin, buyrun burdan yiyin.. Ben kafayı yemi$im birader borc icinde yüzüyoruz zaten.Ulan peki bu kadar parayi bu apartmandakiler nereden buluyodu ? Bir gün karim yine kar$ima gecti: Kazim! Bütün apartmandaki kocalarin yan geliri var senin neden yok? Rü$vet mi yersin, mafya mi olursun, gece i$i mi bulursun, ne yapicaksan yap, ben anlamam ! Tepem atti. Artik bu i$in cikar yolu kalmami$ti.Bir gece eve gitmedim. Meyhanedeydim. Birkac mafya bozuntusu ile tani$tim. Bir takim tiyolar aldim ve bu i$i bitirmeye karar verdim ! Ertesi gün bi herifle birlikte eve geldim. Haniiiiiim....... Gözü kör olasica, nerdeydin bütün gece? Bir gözüm kisik, siritarak $öyle dedim. Hanim. Bak bu yanimdaki herif mü$teri. Ne satiyosun Kazim ? Hani bana kürk getiricektin? Bi tokat caktim ki ben bile inanamadim. Kari boylu boyunca yerdeydi. Ben pezevenk oldum hatun, seni saticam ! Bir müddet kariyi satarak borclari denkle$tirdik. Ulan amma da meraklisi varmi$ bu işin! Üstelik karının sesi kesilmişti. Fakat her gecen gün apartmanin önü ve içi bir kalabalikla$iyodu ki sormayin. Yahu hepsi bize gelemez ki bu kadar adamin ? Bir gün eve geldigimde dugum cozuldu. Kaziiiiiiiim ! Ne var lan ? Bana bak, kar$i kom$unun kocasi 2 kadin daha getirmi$..sen bütün i$i bana yikiyosun ! Ne biçim kocasin sen ? Haaa ?Kariyi e$$ek sudan gelene kadar dövdüm. Ulan apartmandaki bütün karilara kocam beni satiyo diye hava atmi$, apartmani geneleve cevirmi$ler! Karinin agzi burnu patladi, baygin. Ambulans cagirdim, dogru hastaneye. Bir süre korktum beni sorguya cekerler mi diye ama kari $ikayetci olmadi. Haftaya taburcu oldu geldi. Eve girer girmez: Kazim, allah belacigini versin herif ! Ne var lan yine ne ? Beni sigorta hastanelerinde süründürdün, allah da seni tene$irlerde süründürsün! Ne diyon kari ne diyon seennnnnnnn.....!!!!!! Kar$i kom$unun kocasi karisini özel saglik hastanesinde baktirmi$ gül gibi! Millet karisini dövüyo ama özel hastanelerde özel odalarda baktiriyo. Beni rezil ettin ele güne ! Ha? Yan kom$u var ya, dövmekle kalmami$, ayaklarini da kirmi$ karisinin, sen ne biçim herifsin? Gücün mü yok? Iktidarin mi yok? Sen ne bicim ERKEKSIN heriiiiff ! Bunu duydum ya gözüm dönmü$. Ne kendimi biliyorum ne olanlari hatirliyorum. Kariyi 39 yerinden bicaklayip serdim yere. Ustüne 15-20 bicak daha saplami$im, bicak saplanmadik yerim kaldi demesin diye ! I$te böyle... Saniyosunuz ki her$ey cözümlendi. Hayir. $imdi hapisteyim fakat daha kötü durumdayim. Her gece kabus görüyorum. Karım her gece rüyama giriyo.... Bana ne diyo biliyo musunuz ? - Kazim ... Yok, bo$verin.Söyleyip sizi de deli etmiyim $imdi. Neyseki yalniz diilim. Ust kom$um üst ranzada, alt kom$um alt ranzada, yan kom$ular da yankogu$talar...
Ara
iLLeth.!
ohaaa adam özet gecer.. :yikildim:
Ara
=EdOzAn=
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ohaaa adam özet gecer.. :yikildim:
hç okuyamam okuyan warsa :yikildim:
Ara
=EdOzAn=
ya hç okuyamam dedim ama mrak edip daldım azaba kabusunda kadın ne diodu merak ettim ama çk kmkti:yikildim::yikildim::kop:
Ara
MaNeSiA
okumadım vallaBig Grin
Ara
PesmisT GirL
Saf saf okudum Tongue

hiç komıik deiL bence..
Ara
nurişş
valla okumaya üşenmem normalde ama bu yazıda da üşenilmeyecek gibi değil valla bir özet geçsen çok ii olur ............
Ara
kı@ymı@k=)
okudummm hemenn özet geçeyimm

bi adam var kazımm karısını öldürmüş ve hapse girmiş ordan mektup yazıyo karısını neden öldürdüğüne dair

2 yıl önce bi eve taşınmışlar ve komşular hep gösteriş meraklısı sürekli yeni şeyler alıp birbirlerini kıskandırıyolarmış.kadındaa iyice zıvanadan çıkmış adam eve gelirken ne getise kusur buluyomuş en sonundaa adama demişki apartmandaki akdınalrın kocalarının ek geliri var senin niye yok rezil mi etcen beni Big Grin adam meyhaneye gitmiş o gece mafyalarla konuşmuşş birini almış eve gelmişeve gelmiş kadınn yine şikayetçi nerdesin kürküm nerde bilmem ne derken adam demiş hanım bak bu müşteri ne satıyosun kazım deyincee dövmüş kadını yere sermiş seni satıyorum demişş bayada müşterisi çıkmış bakmış bi yığın adamm Big Grin sonradan anlamış kadın kocam benisatıyo diye hava atıuomuş kadınlaraa kocalarıda bunları satmaya başlamışş :G bigün kadın yine şikayet etmiş kazımmm herks 2. 3. kadını aldı sen tüm işi bana yüklüyosun diyinee kadını bi güzel dövmüş hastanelik etmiş 1 hafta sonra kadın iyileşince gene şikayet karşı komşunun kocası karısını özel hastanede özel odalarda baktırdı sen beni sigortada süründürdün rezil ettin deyince adam zıvanadan çıkmış kadını bıçaklamış sermiş yere gene kusur bulur diyede üstüne 15-20 defada bıçaklamışBig Grin sonra hapse girmiş yalnızda değilmiş tüm komşuların kocası hapistelermişBig Grin
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
Uyfor thanx CnmTongueßu anca çizqi fiLmlerde oLr hrhaldeBig Grin
Ara
=EdOzAn=
yaaaa slk gbi okudum
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ukala Kadınlar Nasıl Davranır. tuti 1 912 04-14-2022, Saat: 04:30 AM
Son Yorum: wildfang
  forum yöneticisi nasıl deli edilir aha ipuçları :):) happy yeliz 18 746 04-13-2022, Saat: 02:41 PM
  Kurbanlik Koyunun GÜnlÜÄžÜ BÖyle Olur :))) >As!_M€L€q< 7 400 04-09-2022, Saat: 08:52 PM
  bebek nasıl yapılır eeminee 4 393 04-07-2022, Saat: 05:09 AM
  eni buluşun nasıl çalıştığı bilinmiyor! MaSaL 0 492 01-16-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:38 AM