:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
geçmişe özlem!!
MaNeSiA
mektup arkadaşım vardı Murat(:

şimdi facebookta msjlaşıors:S
Ara
kı@ymı@k=)
ya işte farklar Smile mektuplarr başkadıır ondan izlerr taşıırr.. umutlarını mutluluklarını hüzünlerini satırlarda görürsünn Smile yüreğidiirr oraya dökülen kelimelerin hepsii.. diğeri isee çok basiit çok sabiit duygusuuzz bomboştur Smile
Ara
rapunzel
canımmm çok haklısın bu konuda.
keşke diyorum ama malesef.
en güzeli bu şekilde arkdaşlıklar kurmamak.
Ara
aMyLee
İnanınki 6-7 yaşımdaki masum ve bir o kadarda sevgi dolu arkadaşlıklarımıı özlüyorum.Şimdikilerde eser yok...

maaLesef öLe eskinden dostLukLarda ayrı bir tat vardı sevgiLer herşey samimi içtendi ..
yani hakLsın sanaL ortam sevgisi osu busuda sanaL .. ne bekLenirki ..
asLında buda eLimizde samimiLik içtenLik ama çoğu insanLarın afedersin ama " maya " sı bozukk ..

Teknoloji karşıtı değilim.Çoğunuda bu yolla buluyorum hatta.Ama iletişim aracı olarak karşıyım.ben bi arkadaşımla göz göze muhabbet etmektenn gülerken ağlarkenn onu hissedebilmekten daha çok haz alırım.İnsanlar nasıl oluyoda sadece internetti telefondu bunlarla yetiniyolar.Zaten bu sebeple yalancı ve bağlılığı olmayan bi toplum olmadık mıı??Oralarda dilimize zarar vermedik mi ??Neden artık kimse dur demiyor! Herkes çıkarcı,herkes işgüzar,herkes bencil...

nediyimki çok doğru her cümLen ama dedimya canım " çoğu insanın mayası bozuk oLunca " düzeLmekde bi okadar zor maalesef..
Ara
aMyLee
eskiden bayramLarın tadı vardı Smile şimdi bayram geLio sıradan bi günden farkı yok ..
hatırLıyorum 7 yaşLarındayız o zaman köyde okumuşdum iLkoKuLu feLan bayram geLmeden 1 hafta önce bayramLık eLbiseLerimizi yatağımızın baş ucuna koyardık Big Grin
sabahda hemen kaLkar büyükLerin camiden cıkmasını bekLerdik sorada tüm köyün cocukLar topLanır şeker topLardık TongueBig Grin 35 hane vardı zaten Smile
tek tek herkesnen bayramLaşır şekerLerimizi topLardık Smile
çok güzeLdi samimi sıcak içten .. şimdi kapıya bi cocuk geLse bayramLaşmak için somurtuLur ya nebiLim ben artık öLe bir tat aLmıyorum hiçbişeyden ..
değiL hiçbirşey eskisi gibi artık ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En ÖzLem DuYdugunuz SpOR aktıvıtesı ? experiance 1 335 04-11-2022, Saat: 04:30 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 09:37 PM