:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ѕqρα кJмя den şikayetçiyim:
sudenaz
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konuyuda kapatın artık yeter arkadaşlar. Baymasın kimse adamı bu sıcakta birde bu konularla... Herkez kendine gelsin biraz ....

ben kendımdenyımTongueTongueTongueTongue dımam yoggkie bişiTongue hoy hoy...bayılırmısdaBig Grin hamanda hamann..Winkharbi sıcak canatım ya:SConfusedmiley14:uff yanıos burda ege kıyılarında..unuttular bısı..piştik..su yog zati bıtcekBig Grin
Ara
~uqqaLa~
Delikanlı yürek , zaten seni herkes bildiği için senin üstüne geliyo.

boş konular açıyosun, itiraf bölümü bilmem nereler hep senin boş konularınla doldu:S

merti bırak senin davranışlarına karşı dişini sıkan eminim daha çok kişi vardır.

hep aynı şeyi yapıyosun! bi yerden sonra yönetimin arkasına sığınıyosun; asıl bu yangına körükle gitmek oluyo. aynı ilkokula giden çocukların yaptığı gibi..

bence sen mertin banlanması için bahane arayacaqına kendine çeki düzen vermeye çalış Wink
Ara
Son Noktam
Bakın ArkadaşLar Bu Siteye 2oo6'da Üye oLdum ßayağı ßi Süre ßurada Yoktum AskerLik İşLerim Falan Vardı ...
Buradaki eskiLer TanıR..
Burada Tüm Forum Sitelerinde Olamayan DostLuk Var.
Ama Bu tüR Şeyler Olduğu Zaman Burada Kavqa EdeneLer Dışında
Diğer Forum Üyeleride ÜzülüyoR ..
ßiLiyoRuz ki ; Kendi Adıma Konu$ayım Ben ßuraya qeLdiğimde HuzuR BuLuyoRum
Ve Kimse Huzurumun BozuLmasına Sebep Olamaz.

Uzun Lafın Kısası Bu Tür ŞeyLeri Konu Açarak DeğiL Admin , Mod , Artık Kimse Tüm YetkiLiler Pm At. öLe Hallet Foruma Yansıtma...
Ara
_PssmsT_aLoNe_
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bana mı diyosun Alone ?

evet...Bak mert beni sakın yanLış anLamaSmileSmileAma Eğer yanLış okumadıySam Hüseyin abiye Argo bi keLime olan Lan*ı kuLLanmışsın tmm beLki çok ağıR bi Laf değiL ama Kabaca...SmileSmile oLmaması ekirdi ayrıcaa ben orda evet güLdüm ama kötü bi amacım yoktu ! isteyen nasıL anLamak istiosa öLe anLayabiLir benim için sorun yok ! Bu oLayıda bu kadar büyütmein Herkes haddinii biLsin...Birazda saygıLı oLsun..yeter...SmileSmile [Haddimi Aşarak Konuştysam gerçektn özür diLerim...SmileSmile ]]
Ara
PesmisT GirL
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet...Bak mert beni sakın yanLış anLamaSmileSmileAma Eğer yanLış okumadıySam Hüseyin abiye Argo bi keLime olan Lan*ı kuLLanmışsın tmm beLki çok ağıR bi Laf değiL ama Kabaca...SmileSmile oLmaması ekirdi ayrıcaa ben orda evet güLdüm ama kötü bi amacım yoktu ! isteyen nasıL anLamak istiosa öLe anLayabiLir benim için sorun yok ! Bu oLayıda bu kadar büyütmein Herkes haddinii biLsin...Birazda saygıLı oLsun..yeter...SmileSmile [Haddimi Aşarak Konuştysam gerçektn özür diLerim...SmileSmile ]]

:yikildimConfuseden normaLde Landan başka neLer diosun kabaca yada argo Big Grin
Ara
~uqqaLa~
mertin yerinde başkası olsa kim bilir neler söyleyecekti niye hala üste çıkmaya çalışırsın ki ?
Ara
Son Noktam
yha Dmm Buraya Yasmayın P.mLeşin Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
bence sen mertin banlanması için bahane arayacaqına kendine çeki düzen vermeye çalış Wink

ben banlansın demedim sadece şikayetçiyim dedim dikkat ettiysen.
Ara
EndLess
......ne bu yaaa..Mertı az tanıyosam uzerıne gıtmeyene dokunmaz..ama oLe hale geldınızkı uc bes kısı artık sadece mertın benım ve bazılarınınn uzerınen oynanıyo.. defalarca uyarılar alıyorz.. nedeıyse ınsanlara hakaret edıyomusuz..ama kımse dusunmuyo bızı bu haddeye ne getırıyo bızı bu kadar sınırlendıren ne.. 10 ay kımseye sesım cıkmamaıs 11 cı ayda banlanıyorum nedenıyse hakaret ..

herkeın dusuncesı aynı endless kotu karakterlı bırı..mert sıvrı dıllı yılmaz asagılayıcı..joer kufur baz...rapunzel vurdumduyamz..

bu her konuda tek cvbım.. mertın uzerıne oynamaktan vazgec pm atarak profuılıne yazaak tahrık etme su cocugu..

bu zamaa kadar yaptıgın tahrıkler yeter.. kufur yıyınce yonetımın ardına sıgınma.. ne palavralara sıkıyosan bu ınsanlara vazgec.. mesut uyarı yapıyo ama olayın ıc yuzu ne bılmıyo sadee yuzeysel yaklasıyor..

adam bıze kufredıyoama saygısız huzursuzlukcıkarann bızız.. yeter hasan az yasın ın olgulugunda davran..ve mertı kıskırtma..

ve sunu ıyı bıl..bu saatten sonra ıstedıgın gıbı davran ama mert senın yuzune banlanırsa ahdım Senı oyle bı hale sokarım kı bu forumda artık.. degıl assagılanmak yer yarılsa yerın dbıne geceyım dersın..

ıster tehdıt algıla ıster uyarı..

artıksaygılı ol ve ınsanlara sınır harbıne sokma.. adam bunalımda dunya seyımızde degılken senınn yaptıgın bı kac yorum goumuzde olmaz artık uzerımıze oynamayı bırak..

ve bırak buyu..
Ara
_PssmsT_aLoNe_
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildimConfuseden normaLde Landan başka neLer diosun kabaca yada argo Big Grin

Ama ben topLum içinde öyLe konuşmuorm...Wink Yakınlarımın yanında [[ ailem hariç Big Grin ] öLe konusuormm...SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yönetimden şikayetçiyim!!! isyanbitmezzz 43 2,451 04-10-2022, Saat: 11:38 PM
Son Yorum: wildfang
  Aktif Olmayanlardan Şikayetciyim ... Firari Fırtına 31 1,400 04-10-2022, Saat: 12:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Kendimden Şikayetçiyim. *Asİ-yÜrEk* 10 1,321 10-28-2008, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: gnc_fb
  Misafir Üyelerden Şikayetciyim .... Firari Fırtına 16 1,197 10-09-2008, Saat: 07:45 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Şikayetçiyim Leader 53 3,109 10-04-2008, Saat: 06:26 AM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:00 PM