:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
doldum taşıcamm artıkk!!!
kı@ymı@k=)
cihan_ts.61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öyle walla başımdan çok olay geçti böle....SadSadUndecided

neyi öğrendik böylece biliyomusunnn ne kadarr mükemmel olursa olsunn kimseye güvenmemek gerektiğini önceden öğrenmiştik ama iyice öğrendikk
Ara
speedy_girl
Ta$Mı$Sın TaTLım RaHaTLaDın mı ? Big GrinBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ta$Mı$Sın TaTLım RaHaTLaDın mı ? Big GrinBig Grin

taşmadım ama birazdannn taşabilirimmm çünkü kızlar bize geliyoalrmış haliyle tubadaa gelmesin deidm ama gelicem diye tutturmuşş hadi bakalımmm nolcakk görecemm eğer beni geceye kadar görmezseniz sitede bilinkii hapse girdimmm Big Grin öpücükelrr sizeee Big Grin
Ara
cihan_ts.61
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:taşmadım ama birazdannn taşabilirimmm çünkü kızlar bize geliyoalrmış haliyle tubadaa gelmesin deidm ama gelicem diye tutturmuşş hadi bakalımmm nolcakk görecemm eğer beni geceye kadar görmezseniz sitede bilinkii hapse girdimmm Big Grin öpücükelrr sizeee Big Grin

sakın kötü bişi yapıp da düşme o yerlere lazımsın bizeeSmileWinkHadi kolay gelsinn sana onlarlaSmile
Ara
chatlaq
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben değil dimi o yağmur Sad

TaßiKéDé HayıRr :kucak:ßizim sınıftan ßi Kız Smile
Ara
kı@ymı@k=)
cihan_ts.61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sakın kötü bişi yapıp da düşme o yerlere lazımsın bizeeSmileWinkHadi kolay gelsinn sana onlarlaSmile

geldimmmmmmm geldimmm Big GrinBig Grin
Ara
cihan_ts.61
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geldimmmmmmm geldimmm Big GrinBig Grin

H0$ GgLd!n... özlettinnSmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 04:53 PM