:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
doldum taşıcamm artıkk!!!
kı@ymı@k=)
tubaaaaaaaaa senden nefret ediyorummmm artık yaptıkların bir değil yüz değilll canımdan bezdirdin beniii ne yüzsüüzz ne utanmazz bi varlıkmışsın sen yaa ne haddini bilmezmişsinn lanet olsunn senin gibileree sen kim benim hayatıma karışmak kim yaa herşeyi kıskanıyosunn dost gibi görünüppp içten pazarlık yapıyosunnn nasıl bii karaktersin yaa ben merkezçiii hayatın odak noktasııı ve daha birsürü saçma şeyler hepsini nasıl barındırabiliyosun hayatında bide yapıp yapıp zeytinyağılılık yapman yokmuuu deli oluyorum daha çıldırıyorummm sana bi gün ya sövecemm yada bigünn feci dövecem ama hırsımı bi şekilde çıkarıcammm nerden geldin girdin hayatıma bilmiyorumkii şeytan ruhlumusun nesinnn şeytanın ta kendisimisinn bende anlamadımkii dünyanın her türllüü pisliği sendee uffffff çatlicam sinirdennnn çıkk hayatımdan defoll git bii ya giiiiiiiiiiiit giiiiiiiiiitttttttttttttAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
Ara
PesmisT GirL
Sakin oL.. Çok sinirLisin gaLiba (:

keskin sirke küpüne zarar verirmş (:

Forumdan mı bu Tuba ?
Ara
kı@ymı@k=)
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sakin oL.. Çok sinirLisin gaLiba (:

keskin sirke küpüne zarar verirmş (:

Forumdan mı bu Tuba ?

sinirliym evett çok sinirliyimmm o yeterince verdiii benim daha zarar vericek bi tarafım kalmadıı bilmiyorum üye oldumu olmadımı haberim yokk aramız iyiykenn söylemiştimm böyle böyle bi site var diyee bakmıştı üye oldumuu bilemem olduysada süper oluurr anlar hiç yoktann
Ara
AfrâsyâB
Çıkar hayatından...
Ara
CaNaT
Bırak yaa kes muhabbetini olsun bitsin. Bu kadar sinirlenme canını sıkma artık çık hayatımdan deme sen çıkar hayatından olsun bitsin. Zaten yararı olduguda söylenemez sana söylediklerinden anlaşıldıgı kadarıyla. Gereksiz insanları sil gitsin...
Bir arkadaşım iletisine yazmış söz hoşuma gitti : Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denir Smile
Yokmuş gibi devam edersen ne sinirlenirsin nede silmek zorunda kalırsın. Yok say görmedin bilmiyorsun tanımıyorsun Smile
Ama önce biraz sakinleş Smile
Ara
sudenaz
canım sakın ol bencede degmes...benımde bı arkadasım vardı... yanı vardı dı lı gecmıs ozaman...töbe allhım acmıycam agzımı ama sukadarını söleyım cıktıgım cocugla o işi pişirmiş... hatta bunnar denıslıdemı ne buluscaklarmıs... v.sv.s msjları görsen gülüşüm bıtanem canısı megerse benden gıslenen buymus...beynımden kaynar sular bosaldı...........sana da o arkadasın bana yapılanın aynısını yabmadan bende hayatından def et................ayy sınır oldum geri ya ne haddıne onun...
Ara
kı@ymı@k=)
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bırak yaa kes muhabbetini olsun bitsin. Bu kadar sinirlenme canını sıkma artık çık hayatımdan deme sen çıkar hayatından olsun bitsin. Zaten yararı olduguda söylenemez sana söylediklerinden anlaşıldıgı kadarıyla. Gereksiz insanları sil gitsin...
Bir arkadaşım iletisine yazmış söz hoşuma gitti : Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denir Smile
Yokmuş gibi devam edersen ne sinirlenirsin nede silmek zorunda kalırsın. Yok say görmedin bilmiyorsun tanımıyorsun Smile
Ama önce biraz sakinleş Smile

sürekli aynı ortamlardayız yaa ben bişey yapmasam o geliyo hem sırnaşıkk hem iğrenç
Ara
PCKoPaT
Onu pencereden aşşaa atBig Grin Görmemiş gibi yabTongue
Âh be.
Ara
kı@ymı@k=)
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canım sakın ol bencede degmes...benımde bı arkadasım vardı... yanı vardı dı lı gecmıs ozaman...töbe allhım acmıycam agzımı ama sukadarını söleyım cıktıgım cocugla o işi pişirmiş... hatta bunnar denıslıdemı ne buluscaklarmıs... v.sv.s msjları görsen gülüşüm bıtanem canısı megerse benden gıslenen buymus...beynımden kaynar sular bosaldı...........sana da o arkadasın bana yapılanın aynısını yabmadan bende hayatından def et................ayy sınır oldum geri ya ne haddıne onun...

sakin olamıyorummmmmmmmmmmmmm deli ediyo beniiiiii ya sevgili felann umrumda değill sevgilim olsadaa gitsee onla takılsaa çok sorun değill bilee benle uğraşmasn yeter yaa benim ben önemli olann hayat benim içinnnn amaa istemesemdee zorlaa karışmaya kalkışanlar çıkıyo böylee
Ara
ѕqρα кJмя
izin ver vurim Tongue

seni bu kadar kim deli eder höytt
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:36 PM