:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gelirken sendenki beni de getir sevgili...
Aşksı@z
Yanlız Güneş Konularımı yorumsuz bırakmayıp yapmış olduğun güzel yorumların için teşekkür ederim. Emeğe saygı biliyor ve anlıyorsun ayrıca onun içinde teşekkür ederim.
Ara
güne$ibük
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yanlız Güneş Konularımı yorumsuz bırakmayıp yapmış olduğun güzel yorumların için teşekkür ederim. Emeğe saygı biliyor ve anlıyorsun ayrıca onun içinde teşekkür ederim.

kalpten gelen herşey benim için çok değerlidir.seninkileri okuduğumda yüreğimde bişiler oluyo ve diyorumki bunlar kalpten,,,bizi bunlarsız bırakma Wink
Ara
Aşksı@z
güne$ibük Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kalpten gelen herşey benim için çok değerlidir.seninkileri okuduğumda yüreğimde bişiler oluyo ve diyorumki bunlar kalpten,,,bizi bunlarsız bırakma Wink

Teşekkür ederim ya böyle güzel bir yorumla beni şımarttın gibi geldi.
Ben içimden geçenleri ve yaşadıklarımı genellikle yazıyorum. eğer senin yüreğindede bişiler oluyorsa demekki sende bişiler yaşıyorsun ve kalbinde boş deyil.
Kalbinden hiç bir zaman sevgi ve aşk eksik olmasın ve dolu dolu yaşa.
Ara
speedy_girl
uzatyorum ellerimi tut artık yalvarıyorum !! dur gitme diyorum..gitmee !!
aslında yalnızlık tanıdık ama sensizliği hiç tatmadım ben..senden öncesi yoktu ...senden sonrasdı olacakmı acebaa?? bu soruların beynımı kemırmesıne ızın veremeyecegım yıne !!
gözlerimi açıyorum yine melodi tadında senszlik işlemiş odamın duwarlarına..yakama yapıştımı bırakmıo benı sensızlık
halının desenlerı gözlerimde büyüyor..boguluyorum !!!!
odamın çıldırtan sesiizliğinde bile senı arıyorum..sesimin dönüp dolaşıp bana gelmesınden bıktım sevgili..!! hani diyorum gelsen..we sendeki benide getirsen..sen benı senden ayırdın da bari benı benden etme sewgili !! beni benden etmee !!!

saÄžoL a$KSız GüzeL payLa$ımDı . YüReÄžin DeRDe Dü$MeSin ; a$Ka Dü$Sün , Hep MuTLuLuK iÇin aTSın Smile
Ara
Aşksı@z
Çok teşekkür ederim Speedy konularıma yaptığın güzel yorumlar için ayrı,Konularımı yorumsuz bırakmadığın için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. okuyan gözlerine sağlık olsun.
Senide Yüreğin derde düşmesin hep sevgi ve aşk için atsın
Ara
güne$ibük
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkür ederim ya böyle güzel bir yorumla beni şımarttın gibi geldi.
Ben içimden geçenleri ve yaşadıklarımı genellikle yazıyorum. eğer senin yüreğindede bişiler oluyorsa demekki sende bişiler yaşıyorsun ve kalbinde boş deyil.
Kalbinden hiç bir zaman sevgi ve aşk eksik olmasın ve dolu dolu yaşa.
şımarmak güseldir şımar yaf ama yazmayıda unutma Wink

kalbim bomboş kanma sen bunlara Wink Wink
Ara
Aşksı@z
güne$ibük Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şımarmak güseldir şımar yaf ama yazmayıda unutma Wink

kalbim bomboş kanma sen bunlara Wink Wink

Kalbinin boş oluşuna üzüldüm şimdi.boşalmasın ya bul bitaneBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
güne$ibük
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kalbinin boş oluşuna üzüldüm şimdi.boşalmasın ya bul bitaneBig GrinBig GrinBig Grin

benimki boş kalmaya mahkum napiim Sad
Ara
Aşksı@z
güne$ibük Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benimki boş kalmaya mahkum napiim Sad
Ben boş olmaya mahkum olmaya inanmıyorum hiç bir kalp boş olmaya mahkum deyildir.
Ara
fındık-s
kalbime dokundu bu yazı okurken boğazımda bişeyler düğümlendi ben de bunları yazmak istedim izninle
"demek gidiyorsun tamam git.... ama giderken ışıkları da söndür....
ya da dur gitme... eğer gitceksen de ışıkları söndürme karanlıktan korkarım ben
hem sensizlik hem karanlık çok değil mi......"
eline yüreğine sağlık sevgiyle kal

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorgunum sevgili... in_love_girl 15 1,317 04-08-2022, Saat: 07:28 AM
Son Yorum: wildfang
  Unut Beni SevgiLim... in_love_girl 2 911 04-07-2022, Saat: 07:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Yolun Açık Olsun Ey Sevgili! icimdekises 7 832 09-07-2010, Saat: 12:42 AM
Son Yorum: icimdekises
  Sevgili! 'Belinay' 9 1,219 05-05-2010, Saat: 12:35 PM
Son Yorum: Qetesh
  Haykırdım “seni seviyorum… Beni sensiz bırakma” diye SeRDİD 3 1,036 04-23-2010, Saat: 09:04 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:04 PM