:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gelirken sendenki beni de getir sevgili...
Aşksı@z
yıne kağıt kalem elimde yazıorum..çarşıda kaybolmuş çocuk misali ne yapcağımı bilmeden..

hani diyorum dönsen bana frown.gif sonra saçmaladığımın farkına varıyorum ve bir çimdik atıyorum kendime. ''sus '' diyorum kendime ..sadece SUS ! seni sevse çoktan yanında olurdu kıyamazdı sana !
birçok anının beynımdekı mılyonlarca parçasını bir araya topluyorum.parçaları topladıktan sonra kuru bır tebessum belırıyor yüzümde . ama o bile misafir bana.tıpkı senın gıbı .o da acımada terketti bile beni..aslında senınleyken bıle yalnızdım ama ...hani dıyorumm.sen olsan yanımda frown.gif(
sensiz kalmak gücüme gıdıyor sevgili !!!
sonra elime ucsuz bucaksız bır kagıt alıp yazıyorum''seni seviyorum'' diye...binlerce ..milyonlarca... duymayı özledim sevgili..ve o kagıdı sulara bırakıyorum.olurya belkı bırı senı bulur ..ama boşa kürek çakiyorum sevgili.! sen benim hiç yanımda olmadınki frown.gif sevseydim çoktan yanımda olurdun .. çoktannn..gece 3-5 nöbetlerine dikmezdin beni..gözümden akan tuzlu yaşları tadını bilmezdım o zaman!!!
sabah kalktıgımda yuregımın kosesınde senın agırlıgınla uyanmak gücüme gidiyor ... hani diyorum ..gelsenn.. gelirken sendeki beni de getırsen.sen beni senden ayırdında bari beni benden etme sevgili !!
başımı göğe dikiyorum mavilikte sen warsın..hatırlasana benım sana sewdamda mawıydi sevgili!!!
güzel bir uyku tadında kapıyorum gözlerimi...işte yine karsımdasın frown.gif
açmak istemıyorum gözlerimi,açsam kaybolacaksın bılıyorum... pfff yawas yawas gıdıyorsun gozlerımın onunden frown.gif( uzatyorum ellerimi tut artık yalvarıyorum !! dur gitme diyorum..gitmee !!
aslında yalnızlık tanıdık ama sensizliği hiç tatmadım ben..senden öncesi yoktu ...senden sonrasdı olacakmı acebaa?? bu soruların beynımı kemırmesıne ızın veremeyecegım yıne !!
gözlerimi açıyorum yine melodi tadında senszlik işlemiş odamın duwarlarına..yakama yapıştımı bırakmıo benı sensızlık
halının desenlerı gözlerimde büyüyor..boguluyorum !!!!
odamın çıldırtan sesiizliğinde bile senı arıyorum..sesimin dönüp dolaşıp bana gelmesınden bıktım sevgili..!! hani diyorum gelsen..we sendeki benide getirsen..sen benı senden ayırdın da bari benı benden etme sewgili !! beni benden etmee !!!
Ara
MaNeSiA
banamıydı neTongue

saol ya faruk süper olmuşSmile
Ara
Aşksı@z
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:banamıydı neTongue

saol ya faruk süper olmuşSmile

okuduğun için teşekküer ederim sana yazmıyorlarmı yoksa istersen sana olsunBig GrinBig Grin
Ara
beautiful_matrax
ben hep senınleyım canım senın yanındayım hıç gıtmeyecegım unutma.....
Aşksı@z
teşekkür ederim canım biliyorum.
Ara
MaNeSiA
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:okuduğun için teşekküer ederim sana yazmıyorlarmı yoksa istersen sana olsunBig GrinBig Grin
yassalar istemsdim dimiBig Grin

bana olsunSmile
Ara
Aşksı@z
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yassalar istemsdim dimiBig Grin

bana olsunSmile

peki sana olsun senimi kıracam
Ara
cehennem22
sensiz kalmak gücüme gıdıyor

çok üzelmiş be tam beni anlatıyor eline yüreğine sağlıkk......!
bi daha bekliyorum böle bişi.
Ara
Aşksı@z
miyasem22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sensiz kalmak gücüme gıdıyor

çok üzelmiş be tam beni anlatıyor eline yüreğine sağlıkk......!
bi daha bekliyorum böle bişi.

Tabiki neden olmasın yazdıklarımın bir çoğu bana aiittir miyasemBig Grin senin için bidaha neden olmasın. beğendiğin için teşekkür ederim.
Ara
güne$ibük
senle olmayı isterdim bende sevgili

beni senle yaşamak isterdim,sevgini hep yanımda hissetmek

seni böyle çaresiz bırakmak istemezdim,seni üzmeyi hiç

olmadı sevgili,yetmedi sevgimiz yanyana olmaya

seni bırakmam sevmediğimden değildi sevgili

denemedimmi sanıyosun bizi hep yaşatmayı,olmadı işte sevgili

anladım bazen aşklar bile anlamsız kalıyormuş ayrılıklara

3-5 nöbetlerini sensiz yaşamak,nefesini hissetmemek bidaha,gözlerine bakmamak nedir bunuda bitek ben biliyorum sevgili

sensizliği bitek ben çekiyorum ama enaz seninki kadar ağırdı bu yükü taşımak

seni sevmememden deil bırakıp gitmem,sana büyük sevgimden bensiz kalman
ANLAYAMASANDA,,,,

-içimdeki sevgiliye cevap-

emeğine sağlık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorgunum sevgili... in_love_girl 15 1,317 04-08-2022, Saat: 07:28 AM
Son Yorum: wildfang
  Unut Beni SevgiLim... in_love_girl 2 910 04-07-2022, Saat: 07:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Yolun Açık Olsun Ey Sevgili! icimdekises 7 832 09-07-2010, Saat: 12:42 AM
Son Yorum: icimdekises
  Sevgili! 'Belinay' 9 1,219 05-05-2010, Saat: 12:35 PM
Son Yorum: Qetesh
  Haykırdım “seni seviyorum… Beni sensiz bırakma” diye SeRDİD 3 1,036 04-23-2010, Saat: 09:04 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:22 AM