:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rock dinlemeyip de dinlermiş gibi gösterenlere uyuzun alasını oluyourm
nry8
yha ne o öle tipler wr uyuz bn rock da dinlerim havasında kasıntı kasıntı yürüyen, ben rock dinliorm biliomusn gibisnden sözler eden,rock dinlediğini kıyafetlerine de yansıtıp özentilik yapanlara,(aslında) rock dinlediğini gözümüze sokar gibi belli eden tiplere uyuzun alasını oluyorumm...
Ara
PCKoPaT
Onların en kralı dinlese dinlese Kırac dinliyordur:yikildim:

Katılıyorum sanaBig Grin
Âh be.
Ara
EndLess
Forever Rap...TongueTongueTongue Yada Forevar Rock Dıyıpte. o0Layı KısıseLLestırenLer Bu Sozum sıze..Turk muzıgı Yada Turk Halk muzıgı Duruken ..Seytan ısı seyLerden uzak durun..Toplumun akLını Celmeyın D:Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
seboist_vbulletin3_import10573
muzık ınsanın içinde olmalı bunu dısınada yansıtır mesele bn rock dınlıorumm kımsenın gozune sokma gıbı bı nıyetım bu gunekdar hıc olmadı ama yapanlarda var.bılmıorum bn rockcıyım dıyıp gıdıp alaksı olmayan kısılerı dınleyenlerde var herkes kndınden sorumludr buda bı gercek haklısın sınır olmakta bnde sınır olrdum bole bırını gorsem gercı cewremdede var ya nese onlarada çakma rockcı demek en ıysı (:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Msn gibi riukeen 23 1,455 06-17-2008, Saat: 01:34 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Kız gıbı davrananlara blue_belial 7 757 06-12-2008, Saat: 01:01 AM
Son Yorum: nry8
  Bende uyus olurum bal gibi :D riukeen 9 628 08-27-2007, Saat: 04:31 PM
Son Yorum: Rüya Güzeli
  kimse göründüğü gibi değildir be arkadaş ! bilgeis 17 1,287 07-20-2007, Saat: 09:23 PM
Son Yorum: kankusturucu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 12:46 AM