:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: rock dinlemeyip de dinlermiş gibi gösterenlere uyuzun alasını oluyourm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
yha ne o öle tipler wr uyuz bn rock da dinlerim havasında kasıntı kasıntı yürüyen, ben rock dinliorm biliomusn gibisnden sözler eden,rock dinlediğini kıyafetlerine de yansıtıp özentilik yapanlara,(aslında) rock dinlediğini gözümüze sokar gibi belli eden tiplere uyuzun alasını oluyorumm...
Onların en kralı dinlese dinlese Kırac dinliyordur:yikildim:

Katılıyorum sanaBig Grin
Forever Rap...TongueTongueTongue Yada Forevar Rock Dıyıpte. o0Layı KısıseLLestırenLer Bu Sozum sıze..Turk muzıgı Yada Turk Halk muzıgı Duruken ..Seytan ısı seyLerden uzak durun..Toplumun akLını Celmeyın D:Big GrinBig GrinBig Grin
muzık ınsanın içinde olmalı bunu dısınada yansıtır mesele bn rock dınlıorumm kımsenın gozune sokma gıbı bı nıyetım bu gunekdar hıc olmadı ama yapanlarda var.bılmıorum bn rockcıyım dıyıp gıdıp alaksı olmayan kısılerı dınleyenlerde var herkes kndınden sorumludr buda bı gercek haklısın sınır olmakta bnde sınır olrdum bole bırını gorsem gercı cewremdede var ya nese onlarada çakma rockcı demek en ıysı (: