:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sizde deneyin zor değil
riukeen
Doğru fakat başka yöntemlerde bulunabilir..
Ara
MaNeSiA
en iisi görmesden gelmek

millet destek içi n ayrıca teşekkür ederimSmile
Ara
AsLı
Hiç qerek yok böyle şeylere..
Aslında sasmamak elde degil nasıl böyle devlet sorunu haline geldi ?
Eger birinin varlıgından rahatsızsanız ilgilenmeyin..
Lakin ilgileniyorsanız bu onu kale aldıgınızı gösterir..
Kale alıp kendini kasarak isteyerek yada istemeyerek söylenenler+yapılanlar adap sınırından cıkarır insanı..
Haa ne yapmalı ?
Varlıgını görmezden gelin..gelin ki karsılıklı sınırsızlıklar yasanmasın..
Bu durum sadece tek taraflı yürütülemez elbet..
Kırmak üzmek okadar kolay ki ..?
Cok sahit olduk.. (hatta burda yokken hayretler içinde oldum)...
Ama en önemlisi kırdıktan sonra insanın kendisine saygısı kalmıyor..
Lütfen böyle konular üzerinde konusup durmayın artık..
Bence herkes yapması gerekeni biliyor..
Yapılması gereken neyse yapılmalı..
Ve bu güzel ortamın tadını cıkarmalı...
bence ...
Ara
BiRiciGim
Asliya Katiliyom Bu Konu Kac Defa Acildi Ve Konusuldu Bence Artik Gerek Bile Yok Hata Söylemeye Gerek Bile Yok OLgun Ve Saglikli Düsüne billen insan bunu billiyodur zaten...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşlar bazı kişiler için söylüyorum benim yüzümden kimseyi şikayet etmeyin sonuçta burası sanal ama kimseninde benim yüzümden ceza almasını istemem lütfen biraz sakin olalım.
Ara
CReATuRE
Sitenin huzurunu kaçırıp birilerinin gitmesini isteyen üçbeş kişi var bunu çok çok çok iyi biliyorum...Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş misali bir olay...Birilerinin çekememezliği sonucunda en ufak bir pırıltıda olayı alevlendirmeye yer arayan üçbeş kişi her zaman olacak...Ama önemli olan o üçbeş kişinin karşısında dimdik ayakta durmak kaçmamak WinkWinkWink
*Asİ-yÜrEk*
Doğru söze ne denir sana katılıyorum Aziz.
Ara
MaNeSiA
Smile

amma çok sevenin varmış hasoBig Grin
Ara
Seyduna
BENDE sizdenim aybalallARım ya biyere gidemessin benden İZİn almadan (:iZİn vermiorum...ne pişmanlık nEDE isyan Derinden bir keşkedir insan ..elbet birgün YANlış yaptıkalrını ANlayacaklardır ve keşke diecekelerdir ..Hiçkimse biribirini sevme zorunda değii ama haklarırına saygı duymak zorunda onalra nekii hem hıh SmileSmileSmile Boşver üzülme ..gitmesini
Ara
*Asİ-yÜrEk*
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENDE sizdenim aybalallARım ya biyere gidemessin benden İZİn almadan (:iZİn vermiorum...ne pişmanlık nEDE isyan Derinden bir keşkedir insan ..elbet birgün YANlış yaptıkalrını ANlayacaklardır ve keşke diecekelerdir ..Hiçkimse biribirini sevme zorunda değii ama haklarırına saygı duymak zorunda onalra nekii hem hıh SmileSmileSmile Boşver üzülme ..gitmesini

Cenım kardeşim Duygu öncelikle sana ve diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum ben şimdi utandım:$:$:$:$:$ ve zaten adminler yada modlar + tüm üye arkadaşlar git demediği müddetçe gitmeyi düşünmüyorum.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 06:24 PM