:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sizde deneyin zor değil
MaNeSiA
sitenin huzurunu kaçırıp birilerinin gitmesini isteyenler onu görmezden gelebilirisniz bis nsl sevmediklerimizi görmesden geliosak eminim bunu sizde başarabilirsiniz denemekte fayda varSmile
bende bi kaç kişinin gitmesini istiorm ama bunu onu rencide edicek şekilde dile getirmiorm eğer birinden rahatsız oluosanız çıkışın gösterilmesine gerek yok dimi?

biri benden gitmemi isteseydi inadına kalırdım şimdi sendende aynı şeyi istiorm haso
inadına kalSmile
Ara
riukeen
Susmak en güzel cevaptır ama yerinde tepki vermessek olmaz bu işler ipin ucunu kesmek gerek.
Ara
MaNeSiA
kaç zmndır susuorus sustukça dahada azıttlılarAngry
Ara
*Asİ-yÜrEk*
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sitenin huzurunu kaçırıp birilerinin gitmesini isteyenler onu görmezden gelebilirisniz bis nsl sevmediklerimizi görmesden geliosak eminim bunu sizde başarabilirsiniz denemekte fayda varSmile
bende bi kaç kişinin gitmesini istiorm ama bunu onu rencide edicek şekilde dile getirmiorm eğer birinden rahatsız oluosanız çıkışın gösterilmesine gerek yok dimi?

biri benden gitmemi isteseydi inadına kalırdım şimdi sendende aynı şeyi istiorm haso
inadına kalSmile

ASYA eğer gidecek olsaydım zaten durmazdım gösterdiğin hassasiyetin için teşekkür ederim.:$
Ara
riukeen
Bizim olduğumuz yerde böyle şeylerin olmayacağını öğrenmeleri için sonuna kadar savaşırım. Ya sen ?
Ara
MaNeSiA
örgütlemek ve örgütlenemk işim olsa gerekBig Grin

site ikiye bölüncek ama değer herkes nerde durması gerektiğini öğrenir en azından
Ara
riukeen
Doğru her zaman kazanır yanlışlara yer yok..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşlar lütfen ben kimseye uyarı vb. cezalar verilmesini istemem hele birde benim yüzümden sakin olun lütfen.
Ara
EndLess
Bırınden Nefret EdebıLır veya..Sevmeyebılırsınız.. uyuzda oLabıLırsınız..Bunu Dıle getırdıgınız de onun Gıbı oLursunuz..SmileSmileSmile

Bırıne Cezayı En guzeL susarak Verırsınız..SmileSmileSmile
Ara
PesmisT GirL
bence de inadına kaL madem o kadar rahatsız oLuyorLar kendiLer gitsinLer yada manesianın yazdığı gibi görmezden geLsinLer. sen hiç takma onLarı bence Smile
Senin burda gitmeni isteyenLer kadar kaLmanı isteyenLer de var (:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 11:56 AM