:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dikkatli Olsak:
The jøkéЯ™
Piyanqo ya... Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba son günlerde çok sık rastladığım birşey var ve bu durum artık canımı çok sıkmaya başladı bir arkadaşımız yeni olsun eski olsun bir konu açıyor bazı arkadaşlar var isim vermiicem bir yorum yazıyor o an konu dağılıp o arkadaş forumun dalga makarası haline geliyor nedir bu bu durum bende olduğu gibi bazı arkadşlardada rahatsızlık uyandırıyor olabilir ben artık bu durumdan iyiden iyiye rahatsız olmaya başladım birde konuda başka bir arkadaşımız yorum yapıyor o anda biri çıkıp o arkadaşımız hakkında birşeyler söylüyor arkadaşlar lütfen dikkat edelim konuyu iyice okuyup anlayalım onun ardından karşımızdaki insanıda düşünerek yorum yazalım yukarıdada belirttiğim gibi tekrar söylüyorum açılan konu neyse ona göre yorum yapılmasının daha mantıklı olduğunu düşünüyorum bir anda konu dallanıp budaklanıp değişiyor başka bir hal alıyor adeta konu dağılıp başka yerlere çekiliyor lütfen dikkat edelim eğer başka birşey anlatmak istiyorsak yeni bir konu açmamız daha mantıklı değil mi birazda karşımızdaki arkadaşımızı düşünerek kırılmasına ve rencide edilmemesi için sizleri dikkatli olmaya davet ediyorum lütfen dikkat bu konuyu açmak için çok düşündüm ama artık dayanamadım dikkat edilmesini rica eder saygılar sunarım Delikanli_yurek.

Dikkat demiştim.
Ara
ѕqρα кJмя
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Piyanqo ya... Big Grin

Piyango demişken geçen gün sayısalı bir kişi bilmiş Big Grin

adam anasını ağlattı paranın ya

benim hedefim Super loto dan kazanmak :yikildim:
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Konuyu dağıtmayın size bu konuyu neden açtığımı demiştim bir daha saçma bir yorum görmek istemiyorum.
Ara
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Piyango demişken geçen gün sayısalı bir kişi bilmiş Big Grin

adam anasını ağlattı paranın ya

benim hedefim Super loto dan kazanmak :yikildim:
meRT konuyu daqıtma lütfeNBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim:
Ara
ѕqρα кJмя
dağıtma demişken :yikildim:
Ara
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
offfff meRT senii şikayett edeRimm bakkk hee dikkatlii ollBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim:
Ara
The jøkéЯ™
Daqıtmayın Konuyuya Big GrinBig GrinBig Grin

Ara
EndLess
DagıLın HuLeyn................Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
dağılmazsak , dağıtır mısın :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi