:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dikkatli Olsak:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Konu silinmiştir Alın size makara ama adıma bir kötü yorum gelirse müdahele ederimm gözüm üzerinizde.
Allah'm neydi günahımız,neden biz pecete.gif
meRt sanırsamm bisee diyoR.......:S
Alıntı:Merhaba son günlerde çok sık rastladığım birşey var ve bu durum artık canımı çok sıkmaya başladı bir arkadaşımız yeni olsun eski olsun bir konu açıyor bazı arkadaşlar var isim vermiicem bir yorum yazıyor o an konu dağılıp o arkadaş forumun dalga makarası haline geliyor nedir bu bu durum bende olduğu gibi bazı arkadşlardada rahatsızlık uyandırıyor olabilir ben artık bu durumdan iyiden iyiye rahatsız olmaya başladım birde konuda başka bir arkadaşımız yorum yapıyor o anda biri çıkıp o arkadaşımız hakkında birşeyler söylüyor arkadaşlar lütfen dikkat edelim konuyu iyice okuyup anlayalım onun ardından karşımızdaki insanıda düşünerek yorum yazalım yukarıdada belirttiğim gibi tekrar söylüyorum açılan konu neyse ona göre yorum yapılmasının daha mantıklı olduğunu düşünüyorum bir anda konu dallanıp budaklanıp değişiyor başka bir hal alıyor adeta konu dağılıp başka yerlere çekiliyor lütfen dikkat edelim eğer başka birşey anlatmak istiyorsak yeni bir konu açmamız daha mantıklı değil mi lütfen dikkat bu konuyu açmak için çok düşündüm ama artık dayanamadım dikkat edilmesini rica eder saygılar sunarım Delikanli_yurek.

:o:Bunun hepsi tek 1 cümle öyLe değil mi? Big GrinBig Grin
bu konudaa makaraa olurr açmamalıydınnicon10.gif
Ben $ahsen buraya Makara oLduqu icin qiriy0rm zoruna qiden wArmı ? Big Grin
jokeRe katılıyoRummm aynenBig GrinBig GrinBig Grin
Söylemiştim işte örneği gene dağıtmaya başladınız.
zaten Euro 2008 başlıyor Big Grin
Konuyu iyi oku iyi anla konuya göre uyumlu bir yorum yap okumadan yorum yazacaksan hiç yazma.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13