:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MASUM hırsız ...benim
Seyduna
ayh ssaol ay balam şuan sekiz dokuz tane vardır daha sekiz tane daha almam lazım Smile) hedefe ulaşamadım
Ara
AfrâsyâB
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sınıfta gözüme kESTİRDİÄžİM bütün faberleri nzarboncuğunun da yataklığıyla alıp eve gitiriorum kaleM kiminse kalemin adıda oNun ADI OLUYO örneğin ercanın kaleminimi aldım kalemin adı ercan oluyo şimdi bütün sınıf kalemliğin içinde mutlu mesut yaşıyoSmileSmileSmile yıl sonunda okula götürecem bütün kalemleri göstericem onlarada ve kAlemler hAtıra olarak kalacak bende
Bak bunu beğendim :A:
Ara
~uqqaLa~
ya iyi niyetle hırsızlık diye bişey yok ki o kalemleri aldıını öğrendiklerinden sonra snaa ne gözle bakan olcaktır kim bilir. yani arkadaşım dediğim bi insan kalemlerimi çalıcak hatır için(!) ben kalemimi arıycam arıycam sonra yıl sonu ben çaldım diye ortaya çıkıcak öyle mi ? ben olsam bu abartıyla konuşmazdım :S
Ara
Seyduna
ya uggalacım ya ben anlatamıyom ya sen anlamıyosun yavv allah ALlah ...
Ara
PesmisT GirL
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Laned olsn bu senin icindeki kalem sevgisineBig Grin dimeTongue
:yikildim: insan sevgisi değiL miydi o ? Big Grin
bence o kaLemLeri izin aLarak aL öyLesi daha iyi Wink (:
Ara
PesmisT GirL
beLki o kaLemn hatırası vardır ! Tongue oLamaz mı Big Grin
Ara
Seyduna
olamaz çünkü ben yeni aldıklarını alıomm SmileSmile
Ara
PesmisT GirL
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olamaz çünkü ben yeni aldıklarını alıomm SmileSmile
:yikildim: o daha da kötü daha hiç kuLLanamadan kaLemim çaLıncak benim çaLanı buLursam Big Grin
Ara
BiRiciGim
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya iyi niyetle hırsızlık diye bişey yok ki o kalemleri aldıını öğrendiklerinden sonra snaa ne gözle bakan olcaktır kim bilir. yani arkadaşım dediğim bi insan kalemlerimi çalıcak hatır için(!) ben kalemimi arıycam arıycam sonra yıl sonu ben çaldım diye ortaya çıkıcak öyle mi ? ben olsam bu abartıyla konuşmazdım :S
benimde anlatmak isteyipe azar isitim sey buydu.
Ara
Seyduna
offf yaa aa aaaaaaaaaaaaaa
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim Ne Mal Oldu?umu ??renin Dj_Ako 26 1,700 04-01-2022, Saat: 08:19 PM
Son Yorum: wildfang
  benim dikkatsizliim yüzünden öLdü =( HiqhVolume 52 2,654 08-09-2009, Saat: 12:23 AM
Son Yorum: ...NesL!...
  benim kaRdeşim biR gerizekaLı.! Aybüké 39 2,827 06-30-2009, Saat: 04:54 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Yani ... Benim Hatamdı ... Firari Fırtına 11 985 08-02-2008, Saat: 08:25 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  artı ıtıraf edıyorum benım bi sefgılem bıle yog ve artık kendıme güven müven kalmadı sudenaz 40 2,611 07-16-2008, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: £mr£

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:18 PM