:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MASUM hırsız ...benim
Seyduna
Sınıfta gözüme kESTİRDİÄžİM bütün faberleri nzarboncuğunun da yataklığıyla alıp eve gitiriorum kaleM kiminse kalemin adıda oNun ADI OLUYO örneğin ercanın kaleminimi aldım kalemin adı ercan oluyo şimdi bütün sınıf kalemliğin içinde mutlu mesut yaşıyoSmileSmileSmile yıl sonunda okula götürecem bütün kalemleri göstericem onlarada ve kAlemler hAtıra olarak kalacak bende
Ara
ßy€sR4R
çok ii niyetlisin hem sen çalmıyosun ki hatıora olarak saklıyosun Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
evet simdi calliyosun kalemin nerde diye üzüluyoralar geri sevinsin diyemi vericeksin hem o arkadaslarin belki o zaman senin hakinda iyi düsünmese?
Ara
nazarboncuqu
duygu gerçekten de çokk iyi niyetlisinnnSmileSmileSmile acaba vericekmisin okulun son günü kalemleriiiSmileSmile
Ara
PCKoPaT
Laned olsn bu senin icindeki kalem sevgisineBig Grin dimeTongue
Âh be.
Ara
Seyduna
yanlış anladınız yav geri veremiyicemki sadece aldığımı söyliyicem gösterecem herkese bak bunu senden aldım bunu senden aldım die yaa SmileSmile sevda masalı hem benim hakkımda kötü düşünmezler hem onlAr beni biliyoo sadece gırrgır olsun die yapıom demi nazarboncugu sende bana laf atıon ama sende yataklık etmiyonmu bana itiraF ETSmileSmileSmileSmile
Ara
nazarboncuqu
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet simdi calliyosun kalemin nerde diye üzüluyoralar geri sevinsin diyemi vericeksin hem o arkadaslarin belki o zaman senin hakinda iyi düsünmese?
maviboncuq hakkında kimse kötü düşünmez sonuçta sınıfta kim kimin ne olduğunu kimin ne niyette olduğunu gayet iyi biliyorrr...
Ara
nazarboncuqu
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yanlış anladınız yav geri veremiyicemki sadece aldığımı söyliyicem gösterecem herkese bak bunu senden aldım bunu senden aldım die yaa SmileSmile sevda masalı hem benim hakkımda kötü düşünmezler hem onlAr beni biliyoo sadece gırrgır olsun die yapıom demi nazarboncugu sende bana laf atıon ama sende yataklık etmiyonmu bana itiraF ETSmileSmileSmileSmile
aynen duygucum herkes seni biliyor canını sıkma canikommSmileSmile ben sana laf atmıyomkii kıss şakacıktannnSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
BiRiciGim
hmm bilmem belki o an sinirlenirler yanlis tepki verirler diye düsünmustum..
ben yanlis anlamisim o zaman...
Ara
~uqqaLa~
iyi niyetle hırsızlığı ve övünerek ben çaldım diyeni de ilk defa görüyorum.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim Ne Mal Oldu?umu ??renin Dj_Ako 26 1,678 04-01-2022, Saat: 08:19 PM
Son Yorum: wildfang
  benim dikkatsizliim yüzünden öLdü =( HiqhVolume 52 2,643 08-09-2009, Saat: 12:23 AM
Son Yorum: ...NesL!...
  benim kaRdeşim biR gerizekaLı.! Aybüké 39 2,823 06-30-2009, Saat: 04:54 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Yani ... Benim Hatamdı ... Firari Fırtına 11 971 08-02-2008, Saat: 08:25 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  artı ıtıraf edıyorum benım bi sefgılem bıle yog ve artık kendıme güven müven kalmadı sudenaz 40 2,606 07-16-2008, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: £mr£

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 06:41 AM