:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
banada yardım eder misiniz?:(
undefele
uzun zamndır süren bi ilişkim vardı sürekli ayrılıyoduk ama barısıyoduk cok seviyodum aşırı derecede oda seviyodu cünkü ilk aşkım ilk aşkıydım sevdiğini söylüyodu beraber ağlayıp beraber gülüyoduk şimdi ayrıldık ayrılma sebebimiz bile yok sadace gtttik şimdi bana beni sevdiğini söylüyo ama cok değişti ve cok kırdı beni bana beni sevdiğini söylüyo ama başkalarına başka anlatıyo sevgiliside varmış ama ne zamn konussak beni sevdiğini söylüyo napıcam ben cok üzgünüm cok kötüyüm?????:'(
Ara
piko
guzel kardesım burda dıyemıyorum ama o kızın gozunu acan coktan acmıs o kızdan sana yar olmaz seven ınsan baskalarını farklı sana farklı konusmaz
Ara
EndLess
guzın abımız pıkoD:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
piko
evet bundan sonra bole ama yalanmıyım sersıBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
sonuna kadar haklısın bea
Big GrinBig Grin: yuru kım tutar senı Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
piko
sersı bıraz once yapma etme dıyıp tutan sen deyılmıydın benı
Big GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Ahahahaa Güzin abii PikoBig Grin
Ara
MorciveT
Smile Canım kardeşim, kendini bu kadar üzmenin de bir anlamı yok... Hepimiz deriz ''Yeni bir sayfa açmak gerek ........ da '' Bence sen de yeni bir sayfa açmalısın aşk hayatında. Sizinkisi tabiri caizse yalama bir aşk olmuş. Birleşmeler, ayrılmalar ardı ardına kesilmemiş...

Bir erkek kadınına küsmez... Gerçekten kadınını seviyorsa... ( Aldatma Hariç )

Dip Not: Erkekler uçkuruna düşkün insanlardır. Tilki kadar kurnaz ve bir mühendis gibi yapıcıdır. Dikkat et. Wink
Ara
piko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ahahahaa Güzin abii PikoBig Grin
al ıste bas belası geldıBig Grin sersı gordunmu bu taktımı takar sımdı ben ne halt yıyecegımBig Grin
Ara
_BarBie_
Aaaa Üstüme iiLik saaLıkk CıxX cıxXx Ne aipp ne aiip pikoBig Grin yakıstıramadım sana hiçBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 965 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,068 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 725 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,280 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,420 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:05 PM