:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kendıme uyuz oluyorum...
Gulguzeliii
neden kımseyı uzemıyorum da baskası aglarken bende aglıyorum bılmıyorum hıc kımseye kıyamıyorum bu huyuma uyuz oluyorum cunku bu sefer kıyamadıklarım bana kıyıyo yaa...hep basıma gelıyo ve ben aRTık cok sınır oluyorum....
CaNaT
Bazı insanlar hayatlarında Hayır kelimesini pek kullanmazlar karşılarındaki kişilere karşı
Karşısındaki her ne isterse kırılmasın üzülmesin diye kabul eder belki kendi istemediği bir şeydir ama sırf gönlü olsun diye kabul eder. Sende bunlardansın sanırım. Fazla bi seçeneğinde yok aslında bu artık öle bi hal almıştır ki ne kadar aksini yapacağını söylesende yapamazsın . Sen yine olduğun gibi devam et. Sen kırma seni kırsınlar boşver . Hem alışmış olmalısında buna böyle birşeyle ilkkez karşılaşmadığından eminim.
Senin kırmaya kıyamadığın bir çok kişi seni rahatlıkla üzmedi mi bu zamana kadar
Hala ayaktasın değil mi sonuç olarak .

Smile
Ara
BiRiciGim
neden kımseyı uzemıyorum da baskası aglarken bende aglıyorum

Yüregi Güzel Insan,
Kiyamiyorsunda Ondan Onlari Üzmeye Kirmayi Istemiyorsun Kiyamiyosunda Ama Baskasi Üzülünce Senin Icin Kann Agliyor Dogrumu? Sen Ona Üzülürsün Ama O Sana Üzülmez Sirtindan Vurur Cok Karsilastim Bendede Vardi Ama Söyle Düsündüm Bi Kac Defa Sirtimdan Vurunlunca Acimicam Oda Bana Aciomiyo Gibi Düsüncelerle Kaldim Ciden Ise Yariyor Ama Buna Uyuz Oluncak Birsey Yok Insan Anliyoki Tertemiz Yüregin Var Güzel Yürekli InsanSmile
Uyuz Olma Bence Gurur Duy Insan Bazen Kizabiliyor Ama Ben Bazende Gurur Duyuyorum.
Ve Canat Arkadasimada Katiliyorum Bu Yalan Dünyada Aslinda Kirmaya Degmez Billiyomusun Sen Onlara Kiyamasin Kizamasin Ama Onlar Sana Yapar Sonrada Anlarlar Hatalarini Bazen Seni Kirmalarina Bile Izin Verirsin Bosver Filan Diye Bende Öyle Oluyodu Ben Öyle Diyince 2 Dk Sonra Gelip Pisman Olurlardi Bence Bu Huyun Cok Güzel.
Ara
..TuuCe..
belkıs insanlar ne kadar kötü olsada sen iiliqi elden bırakma Smile
hani bi söz vardı.."qüvenmeyi elden bırakma.herkese qüven ama kime iklnci kez qüveneceqini ii bil." bunun qibi bisey senin olayında..
yani seni üzenlere karsı daha soqukkanlı ol ama onun dısında mutlulukları olduqu kadar üzüntülerinide paylas insanların Smile

ayrıca bu senin ne kadar ii,hos bi insan olduunu qösterioki avatarındaki resimdeki qülücüqün hersei acıkca qösterio Smile sana qülmek yakısıo cnm Smile
Ara
BiRiciGim
Tuuceye Katiliyorum O Güzel Yüzün Hep gülsün glücükler Hic Eksilmesin Güzelürekli Insan.
Ara
Yenemuko
insan bu huyunu uyus olurmu güzel kardeşim senin yüreğinde yüzün kadar güzelki başkasının üzüntüsüne ağlamasına ağlıyorsun senin gibi kaç insan vardır acaba bu devirde çok az bulunur bence buna uyus olmamalı aksine sevinmelisin
Ara
Gulguzeliii
hepınıze cok tesekkurler gercekten sızın gıbı dostlarım oldugu ıcın kendımı sanslı goruyorum sızler bıtanesınız....
BiRiciGim
Bizde Aynen Öyle Göruyoruz BelkisimSmile
Ara
Gulguzeliii
tesekkurler azracımSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 894 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 656 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 02:28 PM