:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bana tip tip æakan erkekLere uyuz oLuyorum....:D
Afrodisiac
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TongueTongue
Cool
baska neyime bakıcaklar ayol Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ehuehuehueh Big Grin Ewocum Wink
Ara
€BeRimSin
Sende O kadar güzel olmasaydın, tabi bakarlar Big Grin Big Grin

Elime bi yerden foton geçti çok güzelsin maşallah koyayımda herkes görsün seni Big Grin Ben olsam bende bakardım bi kere değil 1000 defa offf offf offf Ölürüm beee sanaaaaa :yikildim:

original2xd5.jpg
HIÇKIRIK
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:All Benden O Kadar Sanki Hic Kadin Kiz Görmemis Gibi Bakiyorlar Sanki Az Daha Yaklasan Yicek...
Tövbe Yarabi..
Ben Rezil Filan Olmuyom Direk Gitip GirisiyomBig Grin Ya Cantamla Yada Kollarimi KulanirimBig Grin Ciden Ise Yariyor Taysiye EderimBig Grin

çalıştığım yer erkekrin boL buLunduğu yer hangisne yetişecemBig GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sende O kadar güzel olmasaydın, tabi bakarlar Big Grin Big Grin

Elime bi yerden foton geçti çok güzelsin maşallah koyayımda herkes görsün seni Big Grin Ben olsam bende bakardım bi kere değil 1000 defa offf offf offf Ölürüm beee sanaaaaa :yikildim:

ben bukadar güzeL değim ki:yikildim:
ya ne güzeLiği çirkinin tekiyimBig GrinBig Grin bana göre
bazı kişiLer demyeyim herkez güzeL oLduğumu söyLer amaBig GrinBig Grin:
benim ölmeye değmez biryimmBig GrinBig GrinBig Grinhem herkez öLüyop bana zatenBig Grin
Ara
iLLeth.!
olelerini kıllı gobekli pala bıyıklı kro tarzı bi adamın karsında yurutecen..dBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
''bi gün eLLimden bi kaza çıkacak zaten hapisanLere dü$ersem ziyaretime geLin tmmBig Grinyikildim.gifki öyLe oLur zaten ßir gün nerden geLdiysem buraya Big Grin ''

Big Grin Big Grin :yikildim:merak etme anca beraber kanca beraberBig Grin Bende bu yüzden katil olup gazeterin 3.sayfasına çıkıcamBig Grin Cinnet geçiren kıs dieBig Grin
Ara
Yenemuko
bende bana tip tip bakan kızlara uyuz oluorum Big Grin
Ara
AfrâsyâB
Bende bakan kadınları hiç sevmiyorum
Ara
asya
onların baktıklarını görebiliosan sende onlara bakıosndur ki baktıklarını göresin:S:S
Ara
Yenemuko
şimdi bu kimin içindi asya konuyu açan içinmi yoksa bizim içinmi Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 893 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 655 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:15 AM