:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kafayi yicem yaa:(
_BarBie_
Okudum abi'mmSmile Acıklı birascık...Ama hakkında hayırlısı nys o olsun diorum..ne desem belki derdine çare olmas en uygun cümle bu bence..Smile Sıkma canını ablacım herşey yoluna girer elbet Rabbim büyük..SmileSmileSmile
Ara
Yenemuko
aynen bencede herşeyin hayırlısı ve zaman herşeyin ilacı
Ara
angel16
herşeye rağman onun beni mutlu edeceğine inanıyorum ya burda tıkanıyorum işteSad
Ara
Yenemuko
seni mutlu edeceğine inanıorsunda yalanlarıylamı mutlu edicek seni yoksa gerçekten dürüst oluptamı mutlu edicek seni
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onu seviyorum..(ama bir yandanda daha iyisini bulurum diyorum)......ondan ayrılıyorum..(ama bir yandanda onsuz naparım diyorum)....delircem üfff ya sizce napayım delircem...hep içime atıyorum bıktım.................

inSan yha Seviordur yha Sevmiordur €ger böyLe bir çeLi$kideySe ; Kar$iSindakine iLgiSide SevgiSide azaLmi$ demektir ..

Kendine Bir süre zaman ver Onun Hayatindaki eSaS yerini ögren ..
Sonra tekrar dü$ün ve bizLerLe payLa$ Smile Smile
Ara
angel16
acaba sorsam yemin ettirsem bana bidaha yalan söylemeyeceği için barışsam acaba düzelirmi iyi olurmu?
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:acaba sorsam yemin ettirsem bana bidaha yalan söylemeyeceği için barışsam acaba düzelirmi iyi olurmu?

Sana yaLan mi SöyLüyor ? .. :S

{ondn hayir geLmez}

iLi$kiLer yaLan üStüne KuruLmamaLi ..

Senin BiLeCegin Shey Tabii ama YaLan SöyLeyen Ne kdar yemin ederSe etSin yine SöyLer ..
Ara
Yenemuko
bak angel16 yalan söyleyen biri zaten yalandanda yemin edebilir bunu böyle düşün bence
Ara
angel16
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sana yaLan mi SöyLüyor ? .. :S

{ondn hayir geLmez}

iLi$kiLer yaLan üStüne KuruLmamaLi ..

Senin BiLeCegin Shey Tabii ama YaLan SöyLeyen Ne kdar yemin ederSe etSin yine SöyLer ..

ama şöyle birşey var ilk görüştüğümüz gün beni gerçekten cokn beğenmiş ve bu beimle cıkmaz diye içinden geçirmiş...yalanlar o anda başlamışSad((
Ara
Yenemuko
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama şöyle birşey var ilk görüştüğümüz gün beni gerçekten cokn beğenmiş ve bu beimle cıkmaz diye içinden geçirmiş...yalanlar o anda başlamışSad((

hadi senle çıkmak için yalanlar söylemiş fakat sonrasında neden gerçekleri söylememiş
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:24 PM