:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kafayi yicem yaa:(
angel16
onu seviyorum..(ama bir yandanda daha iyisini bulurum diyorum)......ondan ayrılıyorum..(ama bir yandanda onsuz naparım diyorum)....delircem üfff ya sizce napayım delircem...hep içime atıyorum bıktım.................
Ara
Yenemuko
bence ayrılacaksan unutamalısın zaten zaman herşeyin ilacıdır kafanı bu konuda yormazsan unutursun zaten
Ara
_BarBie_
Çelişkide kalmak en kötü şeydir..ve senin başına gelmişş ne yazık kiSmile Bi süre kafanı topla bence ve elini kalbine koy sadece onu düşün bi başkasını asla ..Smile eğer sadece ama sadece onu istiosan yaşanan anıları unutamıosan vazgecme kurtul çelişkidenSmileSmileSmile Bu arada başkasını bulduğunda da onunla yaşadıklarını hatırlarsan herşey için geç olmuş olur ii düşün bence..Smile Neyse Herşey olacağına varır sıkma canını...Smile
Ara
Yenemuko
barbiem ama bu arkadaşın mevzusu başka biraz
Ara
_BarBie_
Abi ama yapamıorum onsuz dioo bence düşünmesine ihtiyaç var :S Ne bilimm çelişkide gibi ne seninle ne sensiz durumu yani:S eger istiosa seviosa katlanmak gerek biliosun dünde demiştim Gülün bile dikeni var Smile
Ara
Yenemuko
öylede barbiem arkadşın çıktığı çocuk yalan söylemiş bazı konularda o yüzden öyle dedim ben
Ara
_BarBie_
Hıımm burda acıklamamıs ama ben nerden bilim..Smile Yazdığı şeye göre yorum yaptım benSmileSmile Bak o zaman durum değişir
Ara
Yenemuko
sanırım daha önce tanışma bölümüne bu konu ile ilgili konu açmıştı istersen ordan bir bak sonra yorumun değişir zaten Smile
Ara
_BarBie_
Dikkat etmedim valla bakarım şimdi..Smile Ama arada yalan varsa vazgeçmeli bence..SmileSmile
Ara
Yenemuko
tamam barbiem bakta sonra görüşelim bu mevzuyu Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 11:38 PM