:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kafayi yicem yaa:(
AfrâsyâB
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynen ..SmileSmile IstısnaLar Kaıdeyı bozmaz bıLırsın.SmileSmile

ıceLım guzeLLeseLım bu arada benım cumartesı dıreksıyon sınavım var Big GrinBig GrinBig Grin napıcam bılmıyorum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
bende giricektim bu sene dedim salla ya trafik canavarı olcam ben Big Grin
üstüme çapraz kırmızı bi işaret Big GrinBig Grin
arabayı viteste bırakma sinyallere dikkat hoca bayansa bi adet gül Big Grin
Ara
EndLess
ben gırdım Big GrinBig GrinBig Grin gectım yazılıdan yuksek notlarla Big GrinBig GrinBig Grin

sımdı dıreksıyona gırcem..SmileSmile mayısın sonunda alcam ehlıyetı SmileSmile
Ara
AfrâsyâB
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben gırdım Big GrinBig GrinBig Grin gectım yazılıdan yuksek notlarla Big GrinBig GrinBig Grin

sımdı dıreksıyona gırcem..SmileSmile mayısın sonunda alcam ehlıyetı SmileSmile
Motordan iyi anlarım ama Big GrinBig Grin
abi ben sinirli adamım istemem ehliyet katil olurum yoksa
Ara
angel16
serseri ve çikitamuz allah sizibildiği gibi yapsın umarım hayatta hiç hata yapmazsınız.üyeliğimi sildiriyorum eğer silinmiyosada hiç girmicem siz anlarsınız hayattan daha kötü konuşurumda korkuyorum işte erkek milleti allah b.... v....
Ara
EndLess
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serseri ve çikitamuz allah sizibildiği gibi yapsın umarım hayatta hiç hata yapmazsınız.üyeliğimi sildiriyorum eğer silinmiyosada hiç girmicem siz anlarsınız hayattan daha kötü konuşurumda korkuyorum işte erkek milleti allah b.... v....

AngeL uyeLıgını sıLdırmene gerek yok..SmileSmile Eger sorun yoksa msn mı atıcam san gel konusalım bu konuyu ben bıraz esprıye vurdum ama ıstıyosan dertlesırım senınLe..SmileSmileSmile
Ara
AfrâsyâB
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serseri ve çikitamuz allah sizibildiği gibi yapsın umarım hayatta hiç hata yapmazsınız.üyeliğimi sildiriyorum eğer silinmiyosada hiç girmicem siz anlarsınız hayattan daha kötü konuşurumda korkuyorum işte erkek milleti allah b.... v....
Erkek milleti demek sen ''ondan daha iyisini bulurum'' lafını kullandın İŞTE KIZ MİLLETİ Wink
Senin duanla olacak şey değil belada okuma sana gelir bide istemem gelmesini Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 01:39 AM