:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
düşünceleriniz benim için önemli:(
Yenemuko
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamamen bitireyimmi diyorsun arkadaşımSad

tamamen bitir yada biterme demiyorum karar senin şayet güveniorsan devam et ama ailene ne olursa olsun gerçekleri söyle
Ara
angel16
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamamen bitir yada biterme demiyorum karar senin şayet güveniorsan devam et ama ailene ne olursa olsun gerçekleri söyle

güveniyorum ve onu seviyorum ama aileme söyleyememSad
Ara
Yenemuko
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güveniyorum ve onu seviyorum ama aileme söyleyememSad

sen bilirsin ama bence ailenden gerçekleri saklamaman lazım sonuçta onlarda gerçekleri er yada geç öğrenirler bu onların sana olan güveninide sarsar bu yüzden karar senin nasıl istersen öyle yap bence
Ara
..TuuCe..
bence her insan hata yapar dedik ya..bi kere daha qüvenmeyi dene bakalım.ama nişan işini ertele biraz daha derim..
yenemuko'nun dediqi qibi qüven olmadan bi hayatı nasıl paylasacaksınızki..
aileye qelince de belki kızcaklar,qüvenleri sarsılcak ama emin ol qercek sevqinizi qörürlerse onlar da bisi demezler..
Ara
Shrewish
Ben sizin düşündğünüz gibi düşünmüyorum.
Daha iLişkinin başında yaLanLar söyleyen biri iLe nişanLanmak , evLenmek ve bir ömür geçirmek .....
Ben ayrıLdığın için sevinmeLisin, bir beLadan kurtulmuşun daha ne istiyorsun derim. Ama bunu ben derim, kararı siz vereceksiniz.

AnLamadığım, iLLede arkadaşınız oLcaka, sefgiLiniz oLacak ya da evlenecek misiniz. Yani bu zorunLuLuk mu?
OLmasa oLmuyor mu?
Zaman her şeyin iLacıdır, zamana bırakın, beLki de karşınıza sizi hak edecek daha düzeyLi birisini buLursunuzderim ben.
sevgiyLe..........
Ara
CaNaT
Yalan çok tehlikeli bir şey doğrusu ama ben bu yalanın tek taraflı olduğunu düşünmüyorum.
Karşılıklı olmuş yani O sana sen ailene yalan söylemişsin. İkinizde bu durumdan kurtulmayı başarmadan bir araya gelmeyin bence. Ne demişler alışmış kudurmuştan beterdir. Yalan ise çok tatlıdır insanın canı çeker ufacık dersin birşey olmaz sonra bir tane daha bir tane daha
Tabi fazla uzun sürmez hiç birinde gerçeklerin anlaşılması.
Askerlik diyorsun bunu aileme söylemedim diyorsun söyleyemem diyorsun.
Ailen bunu öğrenmeyecek mi öğrenecek mecburen askere gittiği zaman öğrenecek en kötü ihtimalle o zaman nasıl açıklayacaksınız.
Onu ne kadar sevdiğini bilmiyorum ama artısını eksisini iyi düşünmen gerek.
Bu hayat denen terazi çok hassas malesef dengeyi koruyamazsan düşersin.
Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun .
Ara
angel16
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence her insan hata yapar dedik ya..bi kere daha qüvenmeyi dene bakalım.ama nişan işini ertele biraz daha derim..
yenemuko'nun dediqi qibi qüven olmadan bi hayatı nasıl paylasacaksınızki..
aileye qelince de belki kızcaklar,qüvenleri sarsılcak ama emin ol qercek sevqinizi qörürlerse onlar da bisi demezler..

evet gerçekten seviyorum suan elim telefona gidiyor...ona gerçekten güveniyorum çünkü beim için yaptıklarını ondan başkası yapmadı yapamzda buna inanıyorum galiba en iyi bu ilşkiyi bitirir gibi yapıp biraz pişman olmasını sağlamak olacak..
Ara
angel16
Umbalanced Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben sizin düşündğünüz gibi düşünmüyorum.
Daha iLişkinin başında yaLanLar söyleyen biri iLe nişanLanmak , evLenmek ve bir ömür geçirmek .....
Ben ayrıLdığın için sevinmeLisin, bir beLadan kurtulmuşun daha ne istiyorsun derim. Ama bunu ben derim, kararı siz vereceksiniz.

AnLamadığım, iLLede arkadaşınız oLcaka, sefgiLiniz oLacak ya da evlenecek misiniz. Yani bu zorunLuLuk mu?
OLmasa oLmuyor mu?
Zaman her şeyin iLacıdır, zamana bırakın, beLki de karşınıza sizi hak edecek daha düzeyLi birisini buLursunuzderim ben.
sevgiyLe..........

sende haklısın ama napayım gönül bu bu yalan söylüyo sevme diyemiyosunki inan bana mantığım aynı senin gibi düşünüyo ama kalbim sakın onu bırakma pişman olcaksın diyoSad
Ara
angel16
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yalan çok tehlikeli bir şey doğrusu ama ben bu yalanın tek taraflı olduğunu düşünmüyorum.
Karşılıklı olmuş yani O sana sen ailene yalan söylemişsin. İkinizde bu durumdan kurtulmayı başarmadan bir araya gelmeyin bence. Ne demişler alışmış kudurmuştan beterdir. Yalan ise çok tatlıdır insanın canı çeker ufacık dersin birşey olmaz sonra bir tane daha bir tane daha
Tabi fazla uzun sürmez hiç birinde gerçeklerin anlaşılması.
Askerlik diyorsun bunu aileme söylemedim diyorsun söyleyemem diyorsun.
Ailen bunu öğrenmeyecek mi öğrenecek mecburen askere gittiği zaman öğrenecek en kötü ihtimalle o zaman nasıl açıklayacaksınız.
Onu ne kadar sevdiğini bilmiyorum ama artısını eksisini iyi düşünmen gerek.
Bu hayat denen terazi çok hassas malesef dengeyi koruyamazsan düşersin.
Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun .

ben aileme onun dediğinin yalan olduğunu bilmeden önce dedim.aileme yalan söylemek için demedim..askerlik işine gelince bu olayı kapatmak için uzun dönem ücretli askerlik yapacak dedim.inandılarSadama ailesi bu konuyu acıklayalım diyolar sonra rezil oluruz diyolar bense söylemek istemiyorum çünkü ailem sevgilim hakkında kötü düşünürse ben o zaman yıkılırımSad
Ara
_AL0n3_
ya sen haLa onu seviosan ve tek sorun aiLense bence ayRLma.ben oLsam bana yaLan atmş brisini aFfetmezdm.ama sonçta sen onu tanıosun ve yorumu kendn yap eğer seni mutLu edebiliosa sorun yoqtur.AiLene de geLnce bence herşeyi açkLa sonçta onLar senn mtLuLuğnu isterler.sonradan üzüntü yaşanmasndansa iş daha da cddye bnmeden haLoLnsn... Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Meraklı bakışlar icin :) CariSmaBoY 9 866 04-15-2010, Saat: 05:19 PM
Son Yorum: riukeen
  Yeni biri için gönlünüzde yer var mı? promisedlove 9 696 09-01-2009, Saat: 12:51 PM
Son Yorum: _AL0n3_
  mrb arkadaş lar ben yeni üye oldum çok güzel bi site güzel olmasının sebebi benim iç hüzünumuttur 14 761 04-29-2008, Saat: 02:55 PM
Son Yorum: speedy_girl
  Son Kez Firari Firtina Icin... BiRiciGim 26 1,250 02-08-2008, Saat: 08:35 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  dj_delikiz_walla başlık benim gibi deli olsa gerek tanışmaaaaaaa arkedesler meçhul kı@z 19 923 01-08-2008, Saat: 09:56 PM
Son Yorum: Foreverdie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 08:28 AM