:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meraklı bakışlar icin :)
CariSmaBoY
Cooook uzun bir aradan sonra tekrar merhaba Duygusuz ailesi...

Burda cok güzel arkadaşlıklar edinmiş olsamda kendime düşmanda edinmiştim ki hala bi kac arkadaş vardır bana uyuz olan Smile

Her ne kadar bu siteyi bırakmak zorunda kalsamda, gerek Mesut gerek Tolga gerek Yargıc gerekse serhatla hep irtibat halindeydim... Bunca zaman sonra neden geri geldin die soran illaki olacaktır. Şuanlık tek neden Tolga ve eski mesajlarım Smile

Eski msjlar demişken az önce göz attım ve mesutun bi yazısını buldum Smile

MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu forumda hakareti, forumun kendisi değil; üyeler yapmaktatır ve biz ve ben kendi şahsım adına bunun üstesinden geleceğiz - geleceğim , sen hiç merak etme.

Şunu da itiraf etmeliyim, senin gitmene üzüldüm; ama şunu da biliyorum ki sen bizi bırakmayacaksın.

Sen ya da diğer arkadaşlarım sanırım bu işi halletmişsiniz gecte olsa Big Grin Hayırlara vesile olsun şimdiden Wink

Dipnot.. Bi arkadaşa bakıp cıkacam Big Grin
sıla
baktın mı bari arkadaşına..
Ara
riukeen
lol....................
Ara
CariSmaBoY
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:baktın mı bari arkadaşına..

O arkadaş Tolga Wink
CariSmaBoY
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:lol....................

Komik bişey mi var yoksa espri anlayışın mı farklı
riukeen
heç sülo bey nolsun yav.. forumunun kapanması komiğime gittide.. xD
Ara
CariSmaBoY
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heç sülo bey nolsun yav.. forumunun kapanması komiğime gittide.. xD

3 yıl öncede boştun hala boşsun.. Siteyi kapattıysam ilgisizliğimden kapattım artı konu bu değil..

Tolga istedi die hatta şifreyi verdi die duysuza girdim senin gibi düşük seviyeli biri ile konuşmak icin değil Wink
Benim ve postlarımla haşır neşir olmazsan sevinirim..
sıla
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O arkadaş Tolga Wink

Tolga olduğunu yazmışsın zaten Smile ben baktın mı diye sormuştum Wink
Ara
CariSmaBoY
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tolga olduğunu yazmışsın zaten Smile ben baktın mı diye sormuştum Wink

Baktım konuştuk Wink

allah mesut etsin hatta Smile
riukeen
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:3 yıl öncede boştun hala boşsun.. Siteyi kapattıysam ilgisizliğimden kapattım artı konu bu değil..

Tolga istedi die hatta şifreyi verdi die duysuza girdim senin gibi düşük seviyeli biri ile konuşmak icin değil Wink
Benim ve postlarımla haşır neşir olmazsan sevinirim..

sevindirmeyi çok isterdim ama elimde değil =P 30 yıl sonrada senin için boş olabilirim önemli değil benim için

forum içi gayet seviyeliyim Tongue

şimdi ben senin gibi ... biriyle konuşuyorsam diye bir cümle kurmadığım için senden farkımı açıkca ortaya koyabiliyorum yani.. seviyeli olalım ama dimi Smile

hoşgelmişsin umarım kalıcı olursun
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni biri için gönlünüzde yer var mı? promisedlove 9 681 09-01-2009, Saat: 12:51 PM
Son Yorum: _AL0n3_
  düşünceleriniz benim için önemli:( angel16 19 987 05-06-2008, Saat: 05:40 PM
Son Yorum: _AL0n3_
  Son Kez Firari Firtina Icin... BiRiciGim 26 1,227 02-08-2008, Saat: 08:35 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  unutmak için MaNeSiA 23 1,128 10-27-2007, Saat: 09:16 AM
Son Yorum: EndLess
  Sitenizi Kapatiyorum Bir Süre Için ÖLÜM MELEÄžİ 6 555 06-12-2007, Saat: 06:14 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:36 PM