:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL'de Muhtemel Rakipler!.
ѕqρα кJмя
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gelelim 1 yıl bayram etmenize siz daha GS yendiğinizde sanki dünyanın en ii takımını yenmiş gibi 1 ay kutlama yapıorsunuz düşünün avrupadan bir kupa alasanız neler yaparsınız ayrıca çeyrek finale çıktınız die sanki kupa almış kadar olayı abartınız bizde daha önce o kupada bırak çeyrek finali yarı finali görüp avrupa 3.olmuş takımız o zaman bile mutevazılığımızı bozmadık ama FB çeyrek finale çıktı diye daha şampiyon belli değil ama şampiyonluğu kaybetmeyi bile bu çeyrek finale çıkmaya bağladılar

inişli-çıkışlı olmak istemiyoruz işte,Manu'nun,Madrid'in,Milan'ın çıkışından sonra inişini kim görmüş?

Bizde öyle olmak istiyoruz ve başaracağımıza inanıyorum.

bu msjına gelince;

size 6 tane atınca neyi bayram yapmışız ki yahu? Big Grin

Siz 5-1'den sonra ne yaptıysanız bizde 6-0'dan sonra onu yaptık.

Bu yılki çeyrek finale gelince,

inanılmaz mücadeleyle buraya kadar gelindiği için bu kadar çok konuşuldu.

+

abartan biz değiliz MEDYA.

Her gün yalan haberler yazan bir medyamız varken belki de bu kadar abartmaları normaldir?

ayrıca iyi temennilerin için sağol Wink

PaSCHaM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ses var Goruntu Yok Dıyorumm.... Turkıyenın En pahalı Klupu En Iyı Stad fenerde ... Bu Bı Koyu Bı galatasaraylı Olarak soyluyorum.. Ama BASARI nerde ? hanı Elde var SIFIR bumu Sızın Kalıcılıkk Dedıgınız ?

Başarı zamanla gelecek diyorum,zamanlaa..

bu yıldan başladık Wink
Ara
CReATuRE
fb1fe0.png
fb22vu2.png

HAKKATENDE BÜYÜK TAKIMSIN fenerbahçe...Ne kadar efsane büyük takımları yenmişsin helal olsun valla gözlerim yaşardı...:tey::tey::tey::tey::tey::tey::tey::tey:
ѕqρα кJмя
işte anlamaz ki ...........

ben bu yıldan başladık diyorum bu gitmiş 3 yıl öncesinin şeyini söylüyor Allah'm
Ara
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:işte anlamaz ki ...........

ben bu yıldan başladık diyorum bu gitmiş 3 yıl öncesinin şeyini söylüyor Allah'm

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Allah'ım ya mert sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün emi Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Biz bu sene başladık diyo geçmişte neredeydiniz Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Sizin bu sene başladığınız işi biz bitirdik 2 dalyaya başlıyoruz :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

BU SENE BAŞLAMIŞLAR :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ѕqρα кJмя
başlıyo musunuz? Big Grin

başladınızda biz mi görmedik?

Tromso mu başlangıç Big Grin veya Leverkusen 5-1 ler mi desem Big Grin

bumu dalya,bu mu devam ettirme ??
Ara
CReATuRE
yok yok onlar değil karıştırdın galiba Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

zaragoza , celta vigo , panatinaikos ,d.kiev'le başlıcaz Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

yada B36 TORSHAVEN Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
The jøkéЯ™
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yok onlar değil karıştırdın galiba Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

zaragoza , celta vigo , panatinaikos ,d.kiev'le başlıcaz Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

yada B36 TORSHAVEN Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

yada pendik Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
bizede b36 torshaven gelsin ne olur Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

İsme bak robot adı gibi :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ѕqρα кJмя
sabah sabah kafa basmıyor sizin anlaşılan gidin bi elinizi yüzünüzü yıkayın,

aynaya bakın da o beyni nasıl kullanacağınızı tekrar düşünün Wink

hâlâ eskileri açıyor benim yanımda ya lol
Ara
CReATuRE
Ne diyim sana güzel kardeşim biz senin gibi her sabah uyandığımızda yüzümüzü tükürükle yıkamıyoruz WinkWinkWinkWink

O beyin aynaya bakılarak nasıl kullanıldığını senin gibi süper zeka insanlardan başkası düşünemez Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin kusura kalma...

Neyse tmm siz çok büyük bir takımsınız lafım yok artık

sizi gidi B36'cılar sizi Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalbimiz Old Traffor'da İşte muhtemel ilk 11'ler!.. CaNaT 0 523 11-25-2009, Saat: 09:59 PM
Son Yorum: CaNaT
  F.Bahçe'nin muhtemel 11'i Ñ•qρα кJмя 0 346 02-02-2008, Saat: 04:59 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  UEFA'da muhtemel rakiplerimiz! Ñ•qρα кJмя 3 499 09-29-2006, Saat: 09:39 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 04:31 PM