:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL'de Muhtemel Rakipler!.
ѕqρα кJмя
news_manset_resim_14031_SampiyonlarLigi001.jpg

Kedi'ye dev, Fener'e kolay rakipler !..

Devler Ligi öncesi G.Saray ve Sivas’ı güçlü, F.Bahçe’yi ise kolay takımlar bekliyor. 3. elemede 2. torbada yer alan G.Saray ve Sivas'a Barça, Arsenal, Juve, Liverpool, Schalke 04 çıkabilir. Şampiyonun tek, ikincinin çift eleme oynayacağı Devler Ligi öncesi Fenerbahçe ve 2. olursa Beşiktaş’ın işi ise çok kolay. Vatan Gazetesi'nden Hakan Yaşar'ın haberi:

Ligin zirvesinde heyecan fırtınası yaşanırken yeni sezonda 2 takımla katılacağımız Şampiyonlar Ligi’ndeki rakiplerimiz de şekillenmeye başladı. G.Saray, F.Bahçe ve Sivas’ın yanısıra Intertoto pozisyonundaki Beşiktaş’ın bile 2. olması halinde Şampiyonlar Ligi’ne gitme ihtimali sürüyor. Takımlarımızın rakiplerinin yüzde 80’i ise belli gibi.

G.SARAY SERİ BAŞI DEÄžİL
Yeni sezonda şampiyonumuz 3. elemede, ikincimiz de 2. ve 3. elemede başarılı olursa 32 takımlı Şampiyonlar Ligi’ne kalacak. Grup sonuncusu olan bir takımın bile 10 milyon Euro’dan fazla para kazandığı Devler Ligi, şan, şöhret ve para demek elbette.

Ancak özellikle G.Saray ve Sivas’ın yolu bu sezon adeta cehennem taşlarıyla süslü. Çünkü, son 5 yıllık puanlamada G.Saray 30.468 puanla 3. elemede seri başı olamıyor. Keza Sivas da ilk kez katılacağı Avrupa’da 10.468 gibi düşük bir puanla yer alacak. F.Bahçe 51.468, Beşiktaş 40.468 puanla 1.torbada.

Bu nedenle G.Saray ve Sivas, Devler Ligi hakkı kazanırsa seri başı olan güçlü bir rakiple eşleşecek. G.Saray’ın rakipleri arasında İngiltere’den Liverpool, Arsenal, İspanya’dan Barça (Villarreal’i geçip 2. olursa direkt gidecek ama 4 puan geride), A.Madrid (Sevilla da olabilir), Almanya’dan Schalke (Küçük olasılık W.Bremen), İtalyan devi Juventus, Fiorentina (5. sıradaki Milan da olabilir), İskoçya’dan UEFA finalisti G.Rangers, Fransız Marsilya, ünlü Ajax var.

Yine 1. torbada Olympiakos, Lucescu’nun takımı Shakhtar, Anderleceht, Spartak Moskova ve Sparta Prag gibi kolay lokma olmayan ekipler yer alıyor. Torbada bir çok lig devam ettiği için bazı küçük oynamalar da olabilir.

2. TORBA LOKUM GİBİ
Mesela Portekiz’de Guimaraes’in yerine Benfica (77), Yunanistan’da AEK’nın yerine Panathinaikos (52), İsviçre’de Young Boys’un yerine Basel (51) gibi yüksek puanlı takımlar ligde üst sıraya çıkarlarsa 1. torbaya girebilir.

F.Bahçe veya Beşiktaş 2. torbadan bir takımla eşleşiyor. D.Kiev, AEK, Slavia Prag en güçlü 3 takım. Diğerleri çantada keklik rakipler. Bu arada lig ikincimiz 4 takımdan hangisi olursa olsun seri başı oluyor. 2. elemedeki rakipler şöyle:

Domzale, Beitar, MTK, Göteborg, Anarthosis, Tampere, Dinamo Tiflis, Ventspils, Rabotnicki, Modrica, Kaunas, Sheriff Tiraspol, Drogheda, Valur...

Şampiyonlar Ligi’nde 2. eleme kuraları 27 Haziran’da, 3. eleme kuraları 1 Ağustos’ta çekilecek
Ara
ѕqρα кJмя
Şampiyonluğun kursakda kalması bu olsa gerek Big Grin
Ara
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şampiyonluğun kursakda kalması bu olsa gerek Big Grin

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Biz Galatasaray'ız ZORU severiz...

Fener ne kadar büyük takım ki kolay rakip var diye seviniyor Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Siz kolay rakiplerle oynayın zorları bize bırakın olur mu bu sene WinkWinkWinkWinkWinkWink
AfrâsyâB
yürüyün oradan geliyorrrrrrrr KÖRFEZ geliyorrr açılınnnnnnnnnnn Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
Fener Sevilla'yı yencek,Inter'e kök söktürcek,Çelsi'yi evinde acaba elenirsek korkusu bırakacak kadar büyük 1 takım Wink

GS ise bak bu yıla,Bordeaux'yla gruptan çıkan,Leverkusen'den 5 yiyen bir takım,

ayrıca bi bizim rakiplere bak bi sizinkilere..

ha tabiki temennimiz en azından 1nci torbadan Spartak Moskova tarzı gibi takımların gelmesi ve turu geçmeniz,

ki 1 Arsenal,bi Liverpool,bi BARÇA sonucu bile şaka gibi Big Grin
Ara
AfrâsyâB
Atın ölümü arpadan olsun mert Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
valla ölüm olacağı kesin de arpadan mı olur bilemem Big Grin

belki nal kaçar içine :yikildim:
Ara
CReATuRE
Nede güzel aşrkkılar yaptınız bekle bizi moskova bekle bizi şam.ligi şampiyonluğu :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: gördünüz moskovayı şampiyonlar ligi kupasını...Chelsea havanızı söndürdü...neyse bi laf vardır bilirmisin :

Önümüzdeki yıl görcez kimin ne yaptığını ön elemede kim gelirse gelsin farketmez alayına gider WinkWinkWinkWink
ѕqρα кJмя
alayı size girer bence Big Grin

ayrıca bırak Çelsi'nin söndürdüğü hava o şekilde olsun o hava söndürmeyse
Ara
CReATuRE
Mert efendi adam gibi konuş girdili çıktılı konuşma...Tartışma yaratma...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalbimiz Old Traffor'da İşte muhtemel ilk 11'ler!.. CaNaT 0 523 11-25-2009, Saat: 09:59 PM
Son Yorum: CaNaT
  F.Bahçe'nin muhtemel 11'i Ñ•qρα кJмя 0 346 02-02-2008, Saat: 04:59 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  UEFA'da muhtemel rakiplerimiz! Ñ•qρα кJмя 3 499 09-29-2006, Saat: 09:39 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 08:35 PM