:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL'de Muhtemel Rakipler!.
ѕqρα кJмя
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şuanda zenit vs fiorentina olabilir biz uefa kupasını arsenalın elinden aldık kalkıpta zenitden deil kedi erişemediği çiğere mundar dermiş sizinkide o hesap sizde alında adı sanı duyulmayan bir takımı eleyerek alın

2005-06 Sevilla-Middlesbrough.......... ..4-0
2004-05 Cska Moskova-Sporting Lizbon...............3-1
2004 Olympique Marseille-Valencia 0-2
2003 Celtic-Porto 2-3
2002 Feyenoord-Borissia Dortmund 3-2
2001 Liverpool-Alaves 5-4

Ve geçen yıl

Sevilla-Espanyol..

Sizden sonra kupayı alan takımlara bakar mısın Big Grin

Bide CL'de yarı final oynadğını düşün,

MANU-Liverpool-BARÇA-Chelsea-R.Madrid-Milan vs (:

Yani eski tadı yok UEFA'nın artık demek istiyorum,almışsınızdır siz eyvallah saygımız var da,

UEFA kupası yerine CL'de final ya da yarı final oynamak tercihimdir Tongue

artık sizde kendinizi bununla teselli etmeseniz diyorum,yeni başarılar alın Wink
Ara
ѕqρα кJмя
PaSCHaM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MERTTT;

Muzenınde En Basıt Avrupa Kupası bıle Yokken Konusuyosunuz.... Bırak allah'ını Seversenn yaa En basıtınden bıtane koyunda Gorelımm... Senın basıt Dedıgın Kupa fınalınde ıngılızlerın ARSENAL Denılen Takımını Yendıkk.. Sen yarı Fınale Cıkmak Icın Ingılızlerın Chelsa Denılen Takıma Elendı ... Bıraz Mantıklı Ol.. En Basıt Kupayı Almakla basla ıse...........

sizde direk 'löp' diye almadınız heralde,

acelemiz yok sizin gibi alıp yokolmaktansa yavaş yavaş başarılarla kalıcı olmak istiyoruz biz..

Sevilla gibi INTER gibi,Manu gibi vs

ve çeyrek finalle başladık bu yola hayırlısıyla Wink
Ara
CaNaT
Allah tamamına erdirsin diyelim bizde o zaman Smile
Ara
Yenemuko
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:2005-06 Sevilla-Middlesbrough.......... ..4-0
2004-05 Cska Moskova-Sporting Lizbon...............3-1
2004 Olympique Marseille-Valencia 0-2
2003 Celtic-Porto 2-3
2002 Feyenoord-Borissia Dortmund 3-2
2001 Liverpool-Alaves 5-4

Ve geçen yıl

Sevilla-Espanyol..

Sizden sonra kupayı alan takımlara bakar mısın Big Grin

Bide CL'de yarı final oynadğını düşün,

MANU-Liverpool-BARÇA-Chelsea-R.Madrid-Milan vs (:

Yani eski tadı yok UEFA'nın artık demek istiyorum,almışsınızdır siz eyvallah saygımız var da,

UEFA kupası yerine CL'de final ya da yarı final oynamak tercihimdir Tongue

artık sizde kendinizi bununla teselli etmeseniz diyorum,yeni başarılar alın Wink

şimdi böyle olmuş olabilir bizim kupayı aldığımız dönemde takımlar iyiydi
ikinci CL 'de bizde çeyrek final oynadık bunuda unutmayın ve ayrıca yarı finalde oynadık o zaman Real Madrid'in önünde avrupa üçüncüsü olduk bıraz geçmişe doğru araştırma yaparsan bunları görürsün kardeşim

birde şöyle düşünün bakalım eğer bu uefa kupasını biz değilde FB alsaydı ne olurdu sanırım 1 yıl bayram yapardınız ve emin olunki siz bizden daha çok bu kupayı gündeme getirirdiniz
Ara
asi_ve_mai
aslanın asaleti yeter...
bu gün hangi avrupa maçına çıkarsak çıkalım G.SARAY ismini duyan tüm rakipler korkmuştur.
ayrıca bizim avrupada mücadele ettiğimiz defalarca oynadığımız ve yendiğimiz takımlarla F.bahçe daha müsabaka yapma lüksüne bile erişememiştir.
süper kupayı elinden aldığımız takım R.MADRİD, uefa kupasını elinden aldığımız ARSENAL kaldı ki basit olacakmış uefa.
zamanında dünya sıralamasında lider olan kulüp G.SARAY'dı. ve uefa dan sonra Türkiye'nin avrupadaki gelmiş olduğu seviyeyi bi düşünelim..
bu başarıların tek sahibi G.SARAY..................
Ara
ѕqρα кJмя
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şimdi böyle olmuş olabilir bizim kupayı aldığımız dönemde takımlar iyiydi
ikinci CL 'de bizde çeyrek final oynadık bunuda unutmayın ve ayrıca yarı finalde oynadık o zaman Real Madrid'in önünde avrupa üçüncüsü olduk bıraz geçmişe doğru araştırma yaparsan bunları görürsün kardeşim

birde şöyle düşünün bakalım eğer bu uefa kupasını biz değilde FB alsaydı ne olurdu sanırım 1 yıl bayram yapardınız ve emin olunki siz bizden daha çok bu kupayı gündeme getirirdiniz

önceden zor olabilir,

ama bende diyorum ki şimdi 3ncü derece takımlar bile finale kadar çıkabiliyor..

Ha tabi sizde oynadınız çeyrek final,ama sonrasında da şimdi sizinde gördüğünüz gibi,ortalıklarda yoksunuz..

Tromso filân derken iyice kayboldunuz,bizim amacımızda bu kayboluşu yaşamamak,yavaş yavaş hedefe doğru koşup,sonrasında da yukarlarda kalmak istiyoruz..

Bunun ilk adımı da bu yılki Avrupa başarımız gösterilir,kim bilir belki yarın yarı final,belki bakmışsın kupayı almışız.

Niye biz bi yıl bayram yapalım,bizim takım-taraftar görmemiş mi?

Öyle düşününce kim bilir sende burda neler yazardın o zaman,geçmişe dönük olasılıklar üzerinde konuşmak saçma ve gereksiz bence..
Ara
ѕqρα кJмя
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslanın asaleti yeter...
bu gün hangi avrupa maçına çıkarsak çıkalım G.SARAY ismini duyan tüm rakipler korkmuştur.
ayrıca bizim avrupada mücadele ettiğimiz defalarca oynadığımız ve yendiğimiz takımlarla F.bahçe daha müsabaka yapma lüksüne bile erişememiştir.
süper kupayı elinden aldığımız takım R.MADRİD, uefa kupasını elinden aldığımız ARSENAL kaldı ki basit olacakmış uefa.
zamanında dünya sıralamasında lider olan kulüp G.SARAY'dı. ve uefa dan sonra Türkiye'nin avrupadaki gelmiş olduğu seviyeyi bi düşünelim..
bu başarıların tek sahibi G.SARAY..................

1 yılda bütün CL'deki takımlarla maç yapcak hâlimiz yok heralde?

Sanki biz R.Madrid gelmesin diyoruz gruba Big Grin

Veya Arsenal,kurada çıkmıyorsa bizim ne suçumuz var?

Gelsinler karşımıza hepsiyle de mücadele ederiz rahat ol.
Ara
ѕqρα кJмя
PaSCHaM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaaaaaaa Mertt Sızın Gıttıgınız Yollardan Bız Cok Once Gıttık.. Herkes Bılırkı Alısamıyen Dendıgı Zaman herkes 3.5 atardıı... Elbettede AlıSamıyen Dırılıcek orası Gene Avrupaya Cehennem Olucak...

ataaar-dı..

artık A.Wien'i bile çıkıyor ordan Big Grin

işte bizde şu '-dı,dü,mış,miş' eklerini koymamak için Aziz Yıldırım'ın başlattığı inanılmaz mücadelelerle kalıcı olmak istiyoruz Wink

Sanırım anlatabildim?
Ara
angel16
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla ölüm olacağı kesin de arpadan mı olur bilemem Big Grin

belki nal kaçar içine :yikildim:

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:YÜRÜ BE KİM TUTAR SENİSmileFENERİN BÜYÜKLÜÄžÜNÜ ANLAYAMADILAR DAHA YAFFFF:teytey::teytey:
Ara
Yenemuko
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:önceden zor olabilir,

ama bende diyorum ki şimdi 3ncü derece takımlar bile finale kadar çıkabiliyor..

Ha tabi sizde oynadınız çeyrek final,ama sonrasında da şimdi sizinde gördüğünüz gibi,ortalıklarda yoksunuz..

Tromso filân derken iyice kayboldunuz,bizim amacımızda bu kayboluşu yaşamamak,yavaş yavaş hedefe doğru koşup,sonrasında da yukarlarda kalmak istiyoruz..

Bunun ilk adımı da bu yılki Avrupa başarımız gösterilir,kim bilir belki yarın yarı final,belki bakmışsın kupayı almışız.

Niye biz bi yıl bayram yapalım,bizim takım-taraftar görmemiş mi?

Öyle düşününce kim bilir sende burda neler yazardın o zaman,geçmişe dönük olasılıklar üzerinde konuşmak saçma ve gereksiz bence..

bizde umarız arkası gelir başarılarınızın ama şaş kaza gelmezse ne yapacaksı bu yazdıklarının hepsi fosmu çıkacak mert unutmaki her takım inişli çıkışlı grafikler çizebilir bugün bize yarın size biz hiç sizin daha önceleri adı sanı duyulmamış takımlardan yediğiniz 4-5 leri söylemioruz burda her takım böyle şansız elenebilir bunu unutma derim ben

gelelim 1 yıl bayram etmenize siz daha GS yendiğinizde sanki dünyanın en ii takımını yenmiş gibi 1 ay kutlama yapıorsunuz düşünün avrupadan bir kupa alasanız neler yaparsınız ayrıca çeyrek finale çıktınız die sanki kupa almış kadar olayı abartınız bizde daha önce o kupada bırak çeyrek finali yarı finali görüp avrupa 3.olmuş takımız o zaman bile mutevazılığımızı bozmadık ama FB çeyrek finale çıktı diye daha şampiyon belli değil ama şampiyonluğu kaybetmeyi bile bu çeyrek finale çıkmaya bağladılar
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalbimiz Old Traffor'da İşte muhtemel ilk 11'ler!.. CaNaT 0 523 11-25-2009, Saat: 09:59 PM
Son Yorum: CaNaT
  F.Bahçe'nin muhtemel 11'i Ñ•qρα кJмя 0 346 02-02-2008, Saat: 04:59 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  UEFA'da muhtemel rakiplerimiz! Ñ•qρα кJмя 3 499 09-29-2006, Saat: 09:39 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 01:03 AM