:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL'de Muhtemel Rakipler!.
ѕqρα кJмя
sende her msjıma 1249812649164916 tane gülme işareti koyma,neresi komikse Big Grin
Ara
CReATuRE
Zoruna mı gitti gülmem ? Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ѕqρα кJмя
yoo ama benim msj baya zoruna kaçmış Big Grin

alayına giderken zoruna gitmiş :yikildim:
Ara
CReATuRE
Yaf ben hala senin gibi bir oğlanla ne diye burda konuşuyorum yazık bana hade sana iyi eğlenceler Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin bye bye
ѕqρα кJмя
bye bye Big Grin
Ara
CaNaT
Mert gene atıp tutmaya başlama daha düne kadar GS yi yenmeyi değil kaç farkla yenip şampiyon oluruz diye konular açıyordun (yada cümleler sarfediyordun ) şampiyon oluruz diyordun. He henüz net değil tabi kimin şampiyon olacağı ama genede fazla sallama istersen. GS bugune kadar hiç bir şampiyonlar ligi ön elemesinde mağlubiyet almadı. ( ön eleme oynayacakmı 1. olan bilmiyorum onuda ama ) Bir şekilde turu geçmesini hep bildi ve gene bilecektir. Sen kafanı yorma bu tür şeyler için zamanı gelince herşeyin ne olacağını görürüz hep birlikte.
Ara
ѕqρα кJмя
ya bana UEFA kupası demeyin ya

bu yılki finalistlere bak ZENİT vs FİORENTİNA

UEFA kupasını almak basitleşti artık,

UEFA kupasını almak CL'de yarı final oynamakla eş değer neredeyse
Ara
ѕqρα кJмя
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mert gene atıp tutmaya başlama daha düne kadar GS yi yenmeyi değil kaç farkla yenip şampiyon oluruz diye konular açıyordun (yada cümleler sarfediyordun ) şampiyon oluruz diyordun. He henüz net değil tabi kimin şampiyon olacağı ama genede fazla sallama istersen. GS bugune kadar hiç bir şampiyonlar ligi ön elemesinde mağlubiyet almadı. ( ön eleme oynayacakmı 1. olan bilmiyorum onuda ama ) Bir şekilde turu geçmesini hep bildi ve gene bilecektir. Sen kafanı yorma bu tür şeyler için zamanı gelince herşeyin ne olacağını görürüz hep birlikte.

bu zaman kadar mağlubiyet almamış olabilirsiniz ama,

bundan sonra aynı düzen gidecek diye birşey yok sanırsam Tongue

+

Bundan önce ki msjımdada dediğim gibi en azından Anderletch,Moskova filân gelse de geçseniz turu..

Puan artsın bari
Ara
Yenemuko
bahsettiğin takımları zamanında çok yendik farketmez biz değil onlar bizden korksun
Ara
Yenemuko
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bana UEFA kupası demeyin ya

bu yılki finalistlere bak ZENİT vs FİORENTİNA

UEFA kupasını almak basitleşti artık,

UEFA kupasını almak CL'de yarı final oynamakla eş değer neredeyse

şuanda zenit vs fiorentina olabilir biz uefa kupasını arsenalın elinden aldık kalkıpta zenitden deil kedi erişemediği çiğere mundar dermiş sizinkide o hesap sizde alında adı sanı duyulmayan bir takımı eleyerek alın
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalbimiz Old Traffor'da İşte muhtemel ilk 11'ler!.. CaNaT 0 523 11-25-2009, Saat: 09:59 PM
Son Yorum: CaNaT
  F.Bahçe'nin muhtemel 11'i Ñ•qρα кJмя 0 346 02-02-2008, Saat: 04:59 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  UEFA'da muhtemel rakiplerimiz! Ñ•qρα кJмя 3 499 09-29-2006, Saat: 09:39 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 09:29 AM