:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atatürk zehirlendi mi?
WagNeR
Son zammanlarda profesörlerin aralarında gezen bir söylentiye göre Türkiye Cumhuriyeti ' nin kurucusu olan M. Kemal Atatürk dış güçler sayesinde tedavi olmadı zehir verildi. Ayrıca Atatürk 'ün karnı 2 kez şişmişti ve bu şişin içindeki suyun alınmaması gerekiyordu. Vücudun gerek duyduğu herşey vardı o suda... Ve bu su 1 kere çekilince Atamız ağırlaşmış ve 2. çekildiğinde komaya girmiş...Bu siroz hastalığı Atanızı unutun diyen AB nin karalama oyunudur çünkü: herkes biliyor ki Atatürk 10 yıl daha yaşasaydı Türkiye şu an dünyada sözü dinlenir ABD tarafından sömürülmeyen bir toplum olacaktı...
Bu şeyin henüz bir kanıtı yok ama kulaktan kulağa gezen bir söylenti... Ve bence mantıklı...
Ara
history
Ben, Atamızın zehirlendiğine inanmıyorum, açıkçası inanmak istemiyorum, yaşaması hakkındakı düşüncelerinize katılıyorum ve sizin gibi keşke diyorum.Bu gün malesef batı emperyalizmi ve onun destekçileri Atamızın düşüncelerine , fikir asimilasyonu çabasındalar, oyuna gelmemeliyiz. Teşekkürler arkadaşım:'(
Ara
PesmisT GirL
asLında mantıkLı ama kesin bi kanıtı yok t$kLer Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Atatürk'ün Yazdığı Tek Şiir: Beşike Hadisesi... *TATLI BELA* 10 1,016 04-15-2022, Saat: 12:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Atatürk'ün Vasiyeti... CReATuRE 4 589 04-14-2022, Saat: 07:18 PM
  Atatürk'ün Vas CReATuRE 3 477 04-14-2022, Saat: 07:16 PM
  Atatürk'ü böyle dinlemediniz hiç ? CReATuRE 27 1,673 04-14-2022, Saat: 07:04 PM
  'En şefkatli lider Atatürk' Pessimist 6 485 04-14-2022, Saat: 10:06 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:54 AM