:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Atatürk zehirlendi mi?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Son zammanlarda profesörlerin aralarında gezen bir söylentiye göre Türkiye Cumhuriyeti ' nin kurucusu olan M. Kemal Atatürk dış güçler sayesinde tedavi olmadı zehir verildi. Ayrıca Atatürk 'ün karnı 2 kez şişmişti ve bu şişin içindeki suyun alınmaması gerekiyordu. Vücudun gerek duyduğu herşey vardı o suda... Ve bu su 1 kere çekilince Atamız ağırlaşmış ve 2. çekildiğinde komaya girmiş...Bu siroz hastalığı Atanızı unutun diyen AB nin karalama oyunudur çünkü: herkes biliyor ki Atatürk 10 yıl daha yaşasaydı Türkiye şu an dünyada sözü dinlenir ABD tarafından sömürülmeyen bir toplum olacaktı...
Bu şeyin henüz bir kanıtı yok ama kulaktan kulağa gezen bir söylenti... Ve bence mantıklı...
Ben, Atamızın zehirlendiğine inanmıyorum, açıkçası inanmak istemiyorum, yaşaması hakkındakı düşüncelerinize katılıyorum ve sizin gibi keşke diyorum.Bu gün malesef batı emperyalizmi ve onun destekçileri Atamızın düşüncelerine , fikir asimilasyonu çabasındalar, oyuna gelmemeliyiz. Teşekkürler arkadaşım:'(
asLında mantıkLı ama kesin bi kanıtı yok t$kLer Wink