:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana Olan Sevdamı Yağmura Yazdım ...
€BeRimSin
Gece olduğunda ılık bir rüzgar esiyor bağrıma doğru, biliyor musun ki çok üşüyorum sensiz .. Bir yanda sen bir yanda yokluğun acı veriyor bana .. Özledim diyorum kısık bir sesle, yüreğime saplanıyorsun her zaman ki hasretinle, sonradan yüzüme bir gülümseme doğuyor, sana beslediğim aşk geliyor aklıma .. İşte o an tekrardan tutuluyorum hayata ..

Sen gelince neşe geliyor, sen olmayınca hüzün kaplıyor yüreğimi odalarda avare gibi geziyorum bakınıyorum durmadan geldi mi nerde napıyor şimdi, yemeğini yemişmidir çayını içmişmidir yatağa girdiğinde üstüne sımsıkı örtmüşmüdür, yoksa hasta mıdır ahh yüreğime söz geçiremiyorum sensiz olduğumda, inan ki söz geçmiyor kalbime, her an seni düşünmek her an seninle olmak vardı aynı şehirde hava solumayı o kadar çok isterdim ki yanımda olmanı canım demeni ne isterdim ki .. Ahh benim imkansızlıkla dolu yüreğim nedir senin çektiğin .. Çok mu şey istiyorum ben ..

Ama bildiğim tek şey var o da seni seviyorum ..
Sensiz yaşayamam bunu bilmeni istiyorum …

Sakın beni bırakma olur mu, sakın gitme uzaklara zaten çok uzaksın bana dahada uzaklaşma benim sana olan aşkıma .. Sana çok alıştım ben, beni sensiz bırakma beni kör kurşunlara atma bensiz sensiz eyleme dayanamam katlanamam bu acıya ben çünkü ben seninle yaşıyorum bu hayatta sen olmazsan varsın olmasın bu zalim hayat, sen yeterki bende ol, benim canım ol, kalbim, neşem, sırdaşım, sevincim ol yeter ki, ama gitme.. Hep yanımda ol sen olur mu..

Seni gözlerime çizdim ben, ruhumu işledim seni.. Tek sevda atıyor sana, benim sevdam o da ..

İçimdeki sevdayı yağmura yazdım ben, her dökülen yağmur tanesinde beni ve aşkımı bulacaksın .. Yağmur taneleri bel ki aşkımı anlatmaya yeter sana, ben bu zamana kadar anlatamadım sana ..

€zBeRimSin
29 Nisan 2008
05:00
last flame
yüreğinize sağlık gerçekten süpper olmuşSmile
Ara
asi_ve_mai
neden sevdalılar hep yağmuru seçer...
yağmur da aşık mıdır ki dünyaya o nedenle düşer...
yoksa kaybeden gökyüzünün gözyaşı mı_?

yüreğine sağlık hasan
yüreğin dert görmesin...
süper bi paylaşım...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Off Off Süper oLmu$ Yüregin dert GörmeSin GüzeL inSn .. Smile

Her KeLimeSinde a$k koKan mükemmeL bir yazi olmu$ ...

BekLenenin iStenin Yüreginden çikmamaSi, kaLbinde ve hep yaninda oLmaSi diLegiyLe .. SmileSmileSmile
Ara
€BeRimSin
last flame Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğinize sağlık gerçekten süpper olmuşSmile

Teşekkür ederim .. Smile
€BeRimSin
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neden sevdalılar hep yağmuru seçer...
yağmur da aşık mıdır ki dünyaya o nedenle düşer...
yoksa kaybeden gökyüzünün gözyaşı mı_?

yüreğine sağlık hasan
yüreğin dert görmesin...
süper bi paylaşım...

Yağmur tanesi, gözyaşı gibi ... Sanki, gökyüzü ağlar gibi ... Aşkımı anlatmaya yeter mi Smile

Gözlerine Sağlık asi mavi, Teşekkür ederim .. Smile
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Off Off Süper oLmu$ Yüregin dert GörmeSin GüzeL inSn .. Smile

Her KeLimeSinde a$k koKan mükemmeL bir yazi olmu$ ...

BekLenenin iStenin Yüreginden çikmamaSi, kaLbinde ve hep yaninda oLmaSi diLegiyLe .. SmileSmileSmile

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim Saklım Smile Gözlerine Sağlık .. Smile
MaNeSiA
Alıntı:
[b][i][SIZE=3]Sakın beni bırakma olur mu, sakın gitme uzaklara zaten çok uzaksın bana dahada uzaklaşma benim sana olan aşkıma ..

[/SIZE]
[/i][/b]ellerine sağlık ezberimSmile
Ara
Aşksı@z
Sakın beni bırakma olur mu, sakın gitme uzaklara zaten çok uzaksın bana dahada uzaklaşma benim sana olan aşkıma .. Sana çok alıştım ben, beni sensiz bırakma beni kör kurşunlara atma bensiz sensiz eyleme dayanamam katlanamam bu acıya ben çünkü ben seninle yaşıyorum bu hayatta sen olmazsan varsın olmasın bu zalim hayat, sen yeterki bende ol, benim canım ol, kalbim, neşem, sırdaşım, sevincim ol yeter ki, ama gitme.. Hep yanımda ol sen olur mu..

Seni gözlerime çizdim ben, ruhumu işledim seni.. Tek sevda atıyor sana, benim sevdam o da ..

İçimdeki sevdayı yağmura yazdım ben, her dökülen yağmur tanesinde beni ve aşkımı bulacaksın .. Yağmur taneleri bel ki aşkımı anlatmaya yeter sana, ben bu zamana kadar anlatamadım sana ..

Çok güzel yazmışsın ezberimsin ellerine yüreğine sağlık olsun.
Kalbinden sevgi ve aşk hiç eksik olmasın
Ara
MaNeSiA
ona kimse ezberim diemes:S
ezberimsin de
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖzLemim Sana SevdiÄžim... €BeRimSin 6 700 04-11-2022, Saat: 10:48 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Yüreğimi Birakiyorumm ::CESMİNAZ:: 18 1,186 04-09-2022, Saat: 01:30 AM
  Sana dair sevgilim.... YARGIÇ 17 1,926 04-08-2022, Saat: 02:13 PM
  Sana A????m D€s€m BenimL€ G€Lirmisim.. €BeRimSin 15 1,381 04-05-2022, Saat: 03:00 AM
  Dünyada İlk AŞIK Olan Sen Değilsin… asi_ve_mai 13 1,332 03-28-2011, Saat: 11:56 AM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:33 AM