:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SadecE HayaL KuruyoruM Şimdİ...
DarkLady
[SIZE=3]SadecE HayaL KuruyoruM Şimdİ[/SIZE]

Belki
de bu aralar beynimdeki düşünceyi yazmam gerekiyor,

Belki hayal olan kelimeleri,
Belki de süslü püslü bir şeyler

Devamlı yazmak mı gerekir tabi ki hayır..
Ama içimde sana dair olan o kadar çok nesne his var ki belki benim içimde kalmaları beni daha fazla üzecek.
[SIZE=5]"Çok sevmek' bu olsa gerek. [/SIZE]
Yokluğunda bile seni böylesine yaşıyorsam ve [SIZE=5]tüm hücrelerimde sadece seni taşıyorsam başka açıklaması olabilir mi bunun? [/SIZE]

[SIZE=4]Öyle ya, ben çok seviyorum seni çok [/SIZE]
Bir insan bir başka insanı bu kadar sevebilir mi, bilmiyorum. Ah, bilsen nasıl [SIZE=5]özlüyorum seni... Şimdi burada olsan ve sadece havadan sudan konuşsak bile yeter bana. [/SIZE]
Bir kez daha gözlerine bakmak, bir kez daha gülüşünü duymak için neler vermezdim [SIZE=6]ki....[/SIZE]

Sadece hayal kuruyorum şimdi...
Kapı çalıyor, açıyorum ve Dünyalar tatlısı[SIZE=5] GöNüLPıNaRıM karşımda. [/SIZE]
Sanki dün birlikteymişiz gibi, rahatça giriyorsun içeri" [SIZE=5]Bu evin en çok nesini seviyorum biliyor musun? " diye soruyorsun. [/SIZE]
Yüzüne bakıyorum merakla ve veriyorsun cevabını; [SIZE=5]"İçinde aşkı ve seni barındırmasını..."..Özlemekle…. Korkular arasında gidiyor Aklım. [/SIZE]
Mantıksız şeyler belki de ama senin olduğun yerde hele de özlemin sarmışken ruhumu, mantıklı düşünemiyorum.olumsuz bir şey tek bir kelime bile……………. [SIZE=5]Aslaaaaa………[/SIZE]

Hayal dedim ya,
sonu yok bunun. Sabaha kadar hayallerle yaşayabilirim.seni hayal etmesi bile Güzel [SIZE=5]GöNüLPıNaRıM. [/SIZE]
Sensizlikle baş edebilmenin tek yolu bu.
Kim bilir, belki bir yerlerde sen de beni hayal ediyorsundur.
Ve kimbilir biz [SIZE=4]kavuşamadık ama belki hayallerimiz Kavuşmuştur….belki kimbilir…. Evet sevgili kimseler bilmez…. [/SIZE]

[SIZE=4]Bendeki Duyguları kimseler bilmez… [/SIZE]
[SIZE=4]bende ki seni kimseler tahmin bile edemez…[/SIZE]

Peki diyeceksin hayal olmayan düşünce yokmu... var tabi ki seni sevmenin dışında birde aklımda bu kısacık şarkı sözünden kalan gerçek var

[SIZE=5][O zaman ya benimsin ya elin [/SIZE]
O zaman ya [SIZE=5]ölümsün ya düğün ][/SIZE]

[SIZE=4]Ya yaşanacak hayatsın … yada toprağın tadına baktıracak hayalsin...

[/SIZE]
Ara
€BeRimSin
Alıntı:
[b][u][SIZE=4]Öyle ya, ben çok seviyorum seni çok
Bir insan bir başka insanı bu kadar sevebilir mi, bilmiyorum. Ah, bilsen nasıl [SIZE=5]özlüyorum seni... Şimdi burada olsan ve sadece havadan sudan konuşsak bile yeter bana. [/SIZE]
Bir kez daha gözlerine bakmak, bir kez daha gülüşünü duymak için neler vermezdim [SIZE=6]ki....[/SIZE]

[/SIZE][/u][/b]
Off Off, süperdi .. Yüreğine Sağlık Diddy ..
DarkLady
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Off Off, süperdi .. Yüreğine Sağlık Diddy ..
Evet €zBeRimSin bende çok severek açtım ... Sağol beğendiğin için...
Ara
€BeRimSin
Diddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Evet €zBeRimSin bende çok severek açtım ... Sağol beğendiğin için...

Beğenmemek elde değil .. Çok güzel oldu gerçekten, tekrar teşekkürler Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞiMdİ SeN YoKsUn Ya . . . DarkLady 4 425 04-14-2022, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: wildfang
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 422 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 348 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Biliyormusun; Hayal Ettiklerim Bunlar Değildi... DarkLady 3 455 04-13-2022, Saat: 03:42 AM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,620 04-13-2022, Saat: 02:52 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-21-2024, 08:03 PM